Sapali un to makšķerēšana!

sapals ir ļoti tramīga zivs, publiskās vietās daudz lielos neizvilksi. Copik- es arī pagājušogad savu rekordu izvilku tieši pludinot baltmaizes garozu, bet ar burbuli, paņēma acīmredzami, bet vēl tālāk uzleca vēl lielāks, cik izskatījās. Šogad jāturpina labot rekords :)
14.februāris 2015, 09:58 | links
 
kāds var pateikt, kāda vasarā ir situācija ar sapaliem zem jaunā carnikavas gājēju tilta? vienkārši ir vēlme kādreiz noķert sapalu gaujā
3.janvāris 2015, 15:38 | links
 
Nja....2014 savilku pa pusotra kg.sapalus,negrib sapali ne jusu voblerus ne spares ne vaboles, vispirms butu jasaprot kur sapali mitinas(lieli vai mazi).copeju uz ta saukto pludinasanu bez burbuli, pludinu.par esmu izmantoju tikai baltmaizes garozu, ertak ir nopirkt jau sagrieztu maizi, apsolu ka sogad uzbliezisu video....ha prieka copmani
3.janvāris 2015, 14:58 | links
 
Ja ir kadi specifiski video par sapalu kersanu upes uz pludinmakskeri ar burbuli vai pludinu, ludzu lieciet te, tos, kuri youtube parsvara visus esmu redzejis, bet tur parsvara ir par vobleriem.
8.jūlijs 2014, 22:48 | links
 
Tiem kuri neiet sēņot....vairāk pa meženēm un ālantiem.
6.jūlijs 2014, 08:24 | links
 
abavnieks, Lielā Jugla virs ropažiem.
35km no Rīgas, ar autobusu var piebraukt gandrīz pie pašas upes :) a tālāk, nu tā jau tava meistarība un prasme :)
29.jūnijs 2014, 21:01 | links
 
oo, paldies!
29.jūnijs 2014, 20:45 | links
 
tuvuma manuprat labaka vieta sapaliem ir Gauja ap adazhiem.autobuss pashos adazhos stajas 5min un Tu jau pie upes.es tagad patstavigi uz turieni laizhy,besha nesmu palicis
29.jūnijs 2014, 20:09 | links
 
Sveiki. Varbut kads var ieteikt kadu upi-upiti,kur var meginat kadu sapalu izspiningot.
Nu,kadu 60km radiusa ap Rigu.
Taka esmu bez auto,tad tadu,kur var noklut ar kadu sabiedrisko transportu. Vilcienu,autobusu. Paieties paris km ar kajam nebutu problema.

Nekadu zelta aderi jau neprasu. Bet nu aku ari ludzu neiesakat.

Paldies! Ne asakas
29.jūnijs 2014, 19:41 | links
 
Sodien dabuju 3 mera sapalus (lielakajam 800g) uz maijvabolem, tomer karklos var atrast pa kadai, bet loti maz.
12.jūnijs 2014, 23:19 | links
 
es spāres parasti lieku tas mazaas zilaas, vismaz 2 gab. aakji caur veederu, bet kumosu vajag lielu, savaadaak siikie aatri noplucinaas.

Klau 35mm, tev ko, skauzh vai zheel, ja kaads tos 5 gab panjem uz maajaam un apēd?
11.jūnijs 2014, 23:11 | links
 
Ķer uz vobleriem - daudz interesantāk. Lai gan, ja nav ko ēst, tad uz spāres, iespējams, būtu produktīvāk.
11.jūnijs 2014, 10:20 | links
 
Ko tads klusums sheit? Varbut kads var padalities ar info, ka pareizi jasprauz spare uz aka, ja pa udens virsmu to gribu pludinat?
10.jūnijs 2014, 22:03 | links
 
Nu jau laikam beigushas vaboles, tik vien tas priecinjsh bija
7.jūnijs 2014, 21:44 | links
 
Maijvaboles ir un diezgan daudz- meklejiet ozolos, citos kokos to praktiski nav, ja nu vel klavas. Sodien galigs klusums upee, auksts un apmacies laiks.
29.maijs 2014, 22:08 | links
 
Kasix,nu cik var lielīties... :D
29.maijs 2014, 18:30 | links
 
Siera un maizes mīkliņas bumbiņas arī šamie nesmādē,vajag tik neuzkrītošu pludu,ūdens burbuli,vai kaut kas dabīgs un nekrāsots.Jālaiž lai ripo gar grunti...

Tonis, 29.maijs 2014, 16:54


Tieši tā es ķeru..maizes garoziņas, parastais ķieģelītis...Iemet maizīti un ja sapals tur ir, tad uz maizes bumbiņu uz āķa ir virsū!Pag nedeļ trāpiju uz 2.2kg eksemplāru :)
29.maijs 2014, 17:57 | links
 
Siera un maizes mīkliņas bumbiņas arī šamie nesmādē,vajag tik neuzkrītošu pludu,ūdens burbuli,vai kaut kas dabīgs un nekrāsots.Jālaiž lai ripo gar grunti...
29.maijs 2014, 16:54 | links
 
Man liekas ka sapalu var kert uz dajebko. Ar vienu nosacijumu - jaker tur kur vins ir.
To loti viegli var noteikt vienkarsi iemetot maizes garozinu. Ja bus..tad ilgi nebus jagaida kad saks izradit interesi.
Bet nu ar dabigajam esmam sapalu kert manuprat nav tas. Tas tads mans viedoklis.
Interesantak ar spiningu,tad tiesam ir kaifs. Protams tik biezi tad copes nav ka ar dabigo esmu
29.maijs 2014, 16:54 | links
 
Urmass, tad padalies, ka lai to zilo spāri sapalam pasniedz. Kāreiz upes malā dažas manīju

okots, 29.maijs 2014, 15:35

Zilās spāres kā ēsmu neesmu izmantojis. Tam ir maivaboles uc radības, pat rupmaize der.:)
29.maijs 2014, 16:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager