Sapali un to makšķerēšana!

jaa vakar velu vakara braucot no dunjezera krasta bij pilns vinju krasta zona-lidoja ka trakas.pa dienu bijam Gauja,no sapala ne minjas,straumer ar pa lielu mazliet.uz ultralight 1.5kg breksis panjema viss pumpas
17.maijs 2014, 15:56 | links
 
ir manītas pirmās maijvaboles, rīt centīšos izrauties uz upi
17.maijs 2014, 15:36 | links
 
senos laikos ari sapali bij vairak un lielaki.
5.maijs 2014, 21:00 | links
 
Uz dēlēm nēsu provējis, bet ņurņiks ir labākā ēsma. Senos laikos nebija aizliegts šos izmantot.
5.maijs 2014, 18:53 | links
 
vai kads ir megjinajis sapalus kjert uz delem? un paldies itaalim pa info.
5.maijs 2014, 18:27 | links
 

hardwell, shitaa vajadzeeja :)
5.maijs 2014, 17:51 | links
 
intersansts veids sapalu ķeršanai nedaudz biedē sistēmas rupjums http://www.youtube.com/watch?v=Pj0jsWvkpCQ
5.maijs 2014, 15:28 | links
 
No riita devos uz grunti kert un par laimi atradu mieriigu vietinu un nokeeru 3 sapalus un toas uz kukuruuzu visi virs 35cm un viens 1.5kg un proveju kaa teica itaalis uz vardiiteem un maizes garozu pludinaat nekaa nebaduju tikai vienu vardi nokoda lkm liidaka joa bija liels plunksjis un 0.19mm aukla uz puseem varde bij sameeraa liela un she tev pazuda ar galiem..
tgd domaaju doties veel paproveet papludinaat un uzlikt uz grunti.. (ceru ka veiksies)
5.maijs 2014, 15:25 | links
 
Man lielaas vardes nepatiik, jo taas mieriigaa teceejumaa aatri izpeld krastaa, baigi labi garsho liidakaam un ja iecereetaa bedre ir ljoti tuvu(teuksim liikums zem zariem utt, kur nevajag pludinaat) tad ir baigs plunkshchis...
Tapeec vienmeer izveelos tikai pusaugu vardes, jo taas arii labi atbilst kaata testam. Bet taa jau gaumes lieta. :)
5.maijs 2014, 14:27 | links
 
Pirms kādiem 15 gadiem, kad vēl pa laikam grunteņoju sapalus, tādu pieaugušu vardi ierija pusaudzis uz 30cm, kā viņam tas izdevās nesaprotu, āķis bija rīklē, bet varde jau pazudusi :) Tā ka domāju var droši likt arī pieaugušās vardes, īpaši ja tava mērķa zivs ir sapals virs 1kg. Jo jau 40cm sapalam ir pietiekami liela mute lai ierītu pat 5. longu ar visu trojņiku, kā reiz gadījās Gaujā oktobrī.
4.maijs 2014, 23:25 | links
 
itaalis, 1,7kg sapalam vēderā bija liela pieaugusi varde ar visiem ikriem. Es lieku pusaudzi 4-5cm, jo mazās ēd sīkie sapalēni.
4.maijs 2014, 23:01 | links
 
to gahans
aukla 0.20-0.16mm, mono, veelams peldoša un gaiša, lai var redzēt :)
4.maijs 2014, 20:32 | links
 
Iesakiet uz ko labaak kert sapalus ja upee maza straume un dzilums ap 2.20 bet majvaboles veel neesmu atradis!
(gadijaas no riita un mazo karpas barotavu vienu dabuut bet uz ko labaak kert? )
Rakstat vai foruma vai man privaati.. ; )
Paldies ieprieks!

latvietis.co, 4.maijs 2014, 16:11

Ja maaki pludinaat, tad rekomendeeju-nakts taarpi, maizes garoza, vardiites. tas no dziivajaam eesmaam. bet taas visas vajag pasniegt bez jebkaadiem sviniem un pludiem, tikai aukla un aakjis :)
Veel var uz visaadaam boilaam, bet tas jau pavisam cits staasts..

itaalis, 4.maijs 2014, 16:14

uz pludinasanu kadu auklu labak izmantot,monofilo vai pito?un kada diametra?jo pats sapalus esmu nokeris uz grunteni,feederi.gribetu izmegjinat laimi pludinasana.
4.maijs 2014, 19:59 | links
 
Es gan ķeru tikai uz spiningu(voblerīšiem, mikro šūpiņiem), daudz interesantāk, tiesa, nav tik vienkārši, kā uz to pašu maijvaboli vai sienāzi
4.maijs 2014, 19:24 | links
 
Cik lielas vardiites veelamas njemt?

latvietis.co, 4.maijs 2014, 18:47[/quote]

Pusaugu, jeb taadas, kaadas atradiisi.
Tik ar uzspraušanu vajag experimentēt, citreiz vajag caur luupinjaam, lai taa var aireet uz visaam debess puseem, bet citreiz vajag grimstosho variantu, tad aakjee caur muguras aadu un vienu kaaju.
4.maijs 2014, 19:08 | links
 
Seedeeju itkaa uz kaadu karpu joa esot salaistas bet re ka traapijaas smuks meera sapals..
Pie sapalu copes iisti neesmu pieradis un maz pieredzes vinju copee..
Bet veeleejos riit pameeginaat kkoa..
Cik lielas vardiites veelamas njemt?
4.maijs 2014, 18:47 | links
 
Iesakiet uz ko labaak kert sapalus ja upee maza straume un dzilums ap 2.20 bet majvaboles veel neesmu atradis!
(gadijaas no riita un mazo karpas barotavu vienu dabuut bet uz ko labaak kert? )
Rakstat vai foruma vai man privaati.. ; )
Paldies ieprieks!

latvietis.co, 4.maijs 2014, 16:11


Ja maaki pludinaat, tad rekomendeeju-nakts taarpi, maizes garoza, vardiites. tas no dziivajaam eesmaam. bet taas visas vajag pasniegt bez jebkaadiem sviniem un pludiem, tikai aukla un aakjis :)
Veel var uz visaadaam boilaam, bet tas jau pavisam cits staasts..
4.maijs 2014, 16:14 | links
 
Sodien dabuju uz kukuruuzu vienu 850.g un 38.cm
Maza upiite bet lieli sapali vienmeer atrodami kaut noseedeeju 4h vsmz kaut ko nokeeru!

latvietis.co, 4.maijs 2014, 13:39


Tu reaali seedeeji vienaa vietaa???
SAapali ir jaameklee nepaartraukti, jo ja no vienas vietas vienu liidz divus izvilki, tad vari droshi chaapot taalaak...
4.maijs 2014, 16:11 | links
 
Iesakiet uz ko labaak kert sapalus ja upee maza straume un dzilums ap 2.20 bet majvaboles veel neesmu atradis!
(gadijaas no riita un mazo karpas barotavu vienu dabuut bet uz ko labaak kert? )
Rakstat vai foruma vai man privaati.. ; )
Paldies ieprieks!
4.maijs 2014, 16:11 | links
 
sodien sapals 1kilo ar pusi uz majvaboles. diena izdevusies.:)
4.maijs 2014, 15:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager