Sapali un to makšķerēšana!

Sodien dabuju uz kukuruuzu vienu 850.g un 38.cm
Maza upiite bet lieli sapali vienmeer atrodami kaut noseedeeju 4h vsmz kaut ko nokeeru!
4.maijs 2014, 13:39 | links
 
vakardien izdevās atrast pirmo maijvaboli un devos papludināt uz Dubnas upi
rezultāta sapalpuika uz 600g bet maizes garozinju ignorēja :( vēl vajag nendaudz paigaidīt lai sākas masveida vaboļu uzlidojums tad jau varēs doties pa nopietno :)
4.maijs 2014, 11:19 | links
 
Kādi panākumi šogad? Man viens 300gr sapalēns M.Juglā nedēļu atpakaļ un pagaidām tas arī ir viss..Ir doma aizbraukt tieši uz sapaliem, visticamāk Gaujā virs Valmieras.

35mm, 3.maijs 2014, 18:35


Viss notiek :D
4.maijs 2014, 02:36 | links
 
Kādi panākumi šogad? Man viens 300gr sapalēns M.Juglā nedēļu atpakaļ un pagaidām tas arī ir viss..Ir doma aizbraukt tieši uz sapaliem, visticamāk Gaujā virs Valmieras.
3.maijs 2014, 18:35 | links
 
Nākamnedēļ centīšos izrauties uz upi, sola lietu, līdz ar to, ceru, ka celsies līmenis upē, un kā reiz vēl palikušas sasaldētas maijvaboles.
27.augusts 2013, 18:26 | links
 
Profish.lv, sāc nodarboties ar Mušiņmakškerēšanu! Pagājušo nedēļ Ventā ~15 gab, no 300 gr - ~2kg! Visi peld tālāk!
23.augusts 2013, 14:36 | links
 
Ja Tu viņus redzi-domā viņi Tevi neredz? Un tāda izmēra sapali jau daudz ir redzējuši/piesardzīgi.Vienīgais pa tumsu ar grunteni,ēsma naktstārpi/mazās vardītes!
23.augusts 2013, 13:58 | links
 
Labdien.
Man upē ir ļoti sekls kaut kur 50cm.Seklumā peld normāla izmēra sapali kaut kur ap 2kg.Kā man viņus izvilkt es meiģināju visu gan spningu(vizuļus, rotiņus, gumijas zivtiņas.)Uz pludiņa(sliekas, mājvaboles, sienāža) plzz pasakiet kā viņus izvilkt.
23.augusts 2013, 11:33 | links
 
Labdien:)
Vai sapalu spiningošana var izmantot 0.10mm pīto auklu un nesiet galā fluokatrbona pavadiņu??Un kā tas iespaido copi??
17.augusts 2013, 11:43 | links
 
Kādi sapalu lomi pēdējā dienās nāk no abavas??Lūdzu atskaiti:)
3.augusts 2013, 09:05 | links
 
noķēru šodien 2 gabalus, vienu normālu-875g uz maijvabolēm (saldētavā 2 trauciņus ar tām biju noglabājis). atradu vietu, kur pie krasta ir bedre ar akmeņainu gultni un strauji paliek sekls ar daudz zālēm.
2.augusts 2013, 23:05 | links
 
Labdien vai pludinot sienāzi (sapalam) tam ir jābūt dzīvam??un kā sienāžus vis labāk saķert un uzglabāt ??
27.jūlijs 2013, 17:52 | links
 
Man fāteris kādreiz Gaujā uz gruntenēm (zakiduškām) pa nakti uz sapaliem sēdēja.Ēsma ņurņiks (nēģu mazulis)...pretlikumīgi...i tad i tagad!Lomi bij forši...pa div,pa trīs gb. līdz kādiem 3kg.!Alderos Gaujas kanālā kādreiz viens vīrs sēdēja uz sapaliem par ēsmu lietojot tolaiku kausētā siera bumbiņu,liekas kopā ar baltmaizi...arī lomi bija iespaidīgi,bet kā jau visas pasakas sākas ar REIZ BIJA!!!:)))
24.jūlijs 2013, 10:18 | links
 
Beidzot izlasīju vissas lapas,:Dbet radās jaut kā pareizi uzspraust sienāzi (un cik lielu āķi vjag).Varbūt bija kaut kur minēts bet varbūt palaidu garām::)):nez

Liels paldies:)Un kā ar sapalu lomiem???Spečuki"D"D
24.jūlijs 2013, 10:05 | links
 
Pludi tikai signalizē pa copi,un to svars palīdz ātrāk nogādāt ēsmu vajadzīgajā vietā!Jā-Uz sapaliem ,ālantiem tiem ir jābūt pavisam neuzkrītošiem.Es pat ķeru ar parastu pludu,..atbīdu ar visu svinu ~2m no āķa un peldinu.Šīs zivis labi kontrolē visus ūdens slāņus.Pirmkārt ir jābūt tiem sapaliem-lai varētu noķert.Mazā upē(tagad vēl seklā) vispār var bez nerviem palikt! Tikko zivis sāk baroties pa ūdens virsu-tā laivotāji arī pļunčājās!!Viņi kā nobrauc ,...tad nedomā ka lielā zivs celsies augšā!Principā tāda pludināšana sanāk tikai pašā pievakarē,kad tie jau sēž krastā un odus baro!Un ja man jāizvēlas vakarā ķert sapalus-vai līņus/brekšus,noteikti ķeršu brekšus.Ālantiem noteikti būs prioritāte pret visiem pārējiem!Lai veicas Jums sapalos!
23.jūlijs 2013, 23:50 | links
 
Burbuļi sen netiek lietoti! Tagad ar sbiro pludiem(peldošajiem)


aakkis, 22.jūlijs 2013, 20:24

aakkis
piedo bet ne vienmēr jaunais ir labāks par veco mēs ar kolēģi notestējām tevis ielikto sistēmu salīdzinājumā ar manu veco 2-0 vecās labā .Auklas vienādas ēsmas arī un peldinājām blakus ,man viens 800gr otrs 1.3kg čomam bez copes ,pēc tam viņš uzlika burbulīti un dabuja 2.1kg sapalu un vēl kautkādu monstru kurš pēc 15minūšu cīņas aizgāja kā uzvarētājs,varbūt ka esi kautko atkodis tajā sistēmā ka tev izdodās tikt pie sapaliem.
23.jūlijs 2013, 17:20 | links
 
Sbirolino montāža:
peldošai ēsmai pa ūdens virsmu bez svina skrots!Es tikai lieku divžubura āķi.
23.jūlijs 2013, 12:59 | links
 
Lai sapals nebītos lieto korķa pludu,teiksim vīna.Sagriez ripiņās trijās pa 1cm biezumā,un izver cauri auklu bez nekāda svara piesien āķi un copē laimīgs.

abloms, 22.jūlijs 2013, 22:19


OK paldies tā ari darīšu::::::::::::::::::::::::::::):):):0
23.jūlijs 2013, 10:32 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-56768.htm


Ka tad montē to uzparikt???
Ja šis 20 gdīgais izkatās tā ,tad arī jaunnie ir tādi paši ???????

ediijs, 22.jūlijs 2013, 22:10

pie vienas auss pamataukla pie otras pavada, tākā cauri iet stieple tad nekas nelust un netrūkst kā plastmasniekiem un izmērs ir mazāks kas svarīgi pludinot uz sapaliem.
23.jūlijs 2013, 08:39 | links
 
Lai sapals nebītos lieto korķa pludu,teiksim vīna.Sagriez ripiņās trijās pa 1cm biezumā,un izver cauri auklu bez nekāda svara piesien āķi un copē laimīgs.
22.jūlijs 2013, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager