Sapali un to makšķerēšana!

Tu veel te? :D
nu pludinot labaak aiz gredzena vai pa vidu, jo nekad nezin no kura gala graabs, bet parasti no galvas njem! bet jaanjem veeraa tas, ka tas taarps uudenii locaas uz nebeedu :) nu es veel daru taa, ka kabinu aiz vidus, uztaisu taarpam cilpu un veelreiz cauri, bet to pirmo duuriena vietu uzslidinu uz auklas, bet tad aakji sienot jaaatstaaj paaris mm ar auklas galu, lai taarps nesliid nost...
21.aprīlis 2012, 15:00 | links
 
Es ir mēģinājis kabināt visādi. Aiz gala kabinu straumē, vidēji lielus. gadās promahi, norauj pusi, bet man liekas, ka viņam baigi nepatīk, ja kabina standartā, parasti. Aiz vidus man nav baigi sanācis, tāpēc esmu palicis pie šāda varianta. Bet paldies, vakarā noteikti pamēģināšu. Mūžu dzīvo, mūžu mācies (: Un malkai ābele laba, tas tiesa. Es gan zāģēju ne malkai, pirmais arods tāds, tagad tikai pa retam sanāk rokas pasmērēt.
21.aprīlis 2012, 14:49 | links
 
un vakaraa luudzu atskaiti! :)
21.aprīlis 2012, 12:22 | links
 
patalkots ir, jālaiž uz upi tik kolosālā laikā :)
21.aprīlis 2012, 12:09 | links
 
ui, paldies ka atgaadinaaji, man kjirshi un aabeles ar jaaapzaagjee! kuupinaatavai vajag malcinju! :)
21.aprīlis 2012, 11:13 | links
 
patrol, aiz gala nevajag, labaak pa vidu vienreiz izdur cauri, vai veel labaak caur gredzenu! :)
21.aprīlis 2012, 11:10 | links
 
Šogad vēl nav sanācis, tāpēc mēģināšu tikai. Vakar salasīju nakteņus, tumsā mudžēja, baigi daudz. Spraudīšu aiz paša gala, lai plīvo kā dēle vai ņurņiks. Ja būs maza vardīte, tā arī tiks izmantota. Pie reizes pavākšu abavas krastu, kamēr gruntenes klusēs. īpaši jau neceru, diena smuka, jāizmanto. Rīt sola sūdīgāku laiku, rīt griezīšu čomam ābeles.
21.aprīlis 2012, 11:07 | links
 
esa r riir vai pariit doshos mediibaas! iipashi jau nesaceros uz lielajiem , bet standartinjus pavilkt gribeetos! :) patrol, a uz ko domaa shamos maaniit?
21.aprīlis 2012, 10:17 | links
 
Braukšu vakarā meklēt, priecāšos arī par pusi no tā (:
21.aprīlis 2012, 10:14 | links
 
belij, ja buutu palasiijis tad nejautaatu! peec maniem apreekjiniem sanaak 4.22kg
21.aprīlis 2012, 09:50 | links
 
9lb 5oz- cik tas ir kilogramos? baigais jau nezvērs bildēs :)
21.aprīlis 2012, 09:47 | links
 
Sorry, aplauzos! Neizilasīju līdz galam diskusiju.
: ))))
19.aprīlis 2012, 12:58 | links
 
Itāli! reku internetā atradu Jūsu rekordsapalu http://modernchubbaitsandtactics.blogspot.com/2012/03/record-equaling-chub.html

: )
19.aprīlis 2012, 12:52 | links
 
Tieši veikalos jau visi parasti sver. Vismaz agrāk Lauku Avīzē tā rakstīja - onkuls noķērs tādu un tādu zivi, tik lielu un to apliecina tādas un tādas bodes pārdevēja.
Lielākā daļa zivju nav tik liela, lai nevarētu nosvērt uz parastiem veikala svariem. Protams, ar rekordsamu varētu būt grūtāk :)
19.aprīlis 2012, 11:36 | links
 
Sulla a paartikas veikalaa var sveert un meeriit? a par to liecinieku klaatbuutni copeejot, nejau vienmeer es eju copeet ar kaadu kopaa... nekad jau nevar zinaat kad tas lielais panjems! man shkjiet ka tas i kautkaads tupums!
19.aprīlis 2012, 11:31 | links
 
Nu lab jāķer nav, bet jāsver liecinieku klātbūtnē :) Bet derētu, jo kā tur bij ar to dižgalvi kurš zvejnieku sazvejotās piesaka rekordiem? :)
19.aprīlis 2012, 10:07 | links
 
es jau nesaku ka citaas upees nav! :) pag,pie izvilkshanas arii vajag liecinieku?!? par to sveershanu un meeriishanu es zinu, vismaz kaadaa partikas bodee tas jaadara!
19.aprīlis 2012, 09:55 | links
 
Nu Gaujā un Abavā ar esmu redzējis tādus kukuļus, un domāju Daugavas un Ventas copmaņi tev ar iebildīs :) Un redzi tos ir jānoķer un jāreģistrē liecinieku klātbūtnē ar sertificētiem svariem nevis mājās ar kādu veco atsperu bezmēnu kurš labi ja kļūdas tik +/- 0,5kg :) Starp citu ar modernajiem elektroniskajiem svariem ar bieži tādi pigori kad copmanis sajauc mārciņas ar kg, tak te CL tādu piemēru kaudzēm bijuši :)
19.aprīlis 2012, 09:46 | links
 
Sulla, pat lielas skaistas foreles juglaa ir! ;)
19.aprīlis 2012, 09:40 | links
 
ir ir! pat ljoooti iespeejams ka vairaaki ir! 4 kg sapals nav nekas neiespeejams! pie labas bariibas baazes un maz apmekleetaam vietaam viss ir iespeejams! tikai tur nuzhen osobij podhod! :)
19.aprīlis 2012, 09:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager