Sapali un to makšķerēšana!

pa "retam" jeb kaa arturs teica "dazhreiz", sapals jau njem gandriiz uz pilniigi visa, -gadiijums iz pers.pieredzes...
Mediijot rupuchus, reiz gadiijaas, ka shamie kaadaa bedriitee kampa tikko iekritushu pludu, pat nesagaidot eesmu, tad nu no taa izejot, naakamajaa reizee, tajaa pat bedriiztee zem kokiem apgreidoju savu pludu ar nelielu triiszhuburiiti...rezultaataa 1.6 un 1.9 kilo sapalinji! taakaa, ja vietai maak pieiet un pareizi iemest ar zinaamu un pareizu troksni, tad shamos var piemaaniit chut ne ar pashu nelabo! :)
17.marts 2012, 01:15 | links
 
uz shupinjiem ari njem dazhreiz
16.marts 2012, 22:38 | links
 
klasika vienmeer un visur nakstaarps!
16.marts 2012, 22:02 | links
 
Ne varde,bet vardīte...,siera mīklas bumbiņa ar labi smeķo,pludinot- sienazis,maijvabole...
16.marts 2012, 20:27 | links
 
bomba prieks sapala skaitas - varde ka esma un gruntene
16.marts 2012, 20:12 | links
 
Lasiiju ar interesi, bet neko jaunu izlasiijis netiku, ja nu vieniigi kaarteejo apstiprinaajumu kukuruuzai! :) iesaku visiem-Pamēgjiniet! :)
16.marts 2012, 20:03 | links
 
Viens no skaistākajiem video, kādu jebkad esmu redzējis...
16.marts 2012, 12:12 | links
 
stāsts ir tiešām interesants..
25.februāris 2012, 19:46 | links
 
Labs raksts
25.februāris 2012, 10:17 | links
 
 
itaalis> tas gan, kāds tur kaifs vilkt sapalus uz grunteni ar tik rupjām auklām, 0,3mm pavada kas tur 6-10kg. Savulaik ar tos ķēru Gaujas atstraumēs uz vieglu grunteni(pa dienu pludinu, pa nakti grunteņoju) ar slīdošo svariņu ~ 20g, ēsma vardītes vai samīcīta saldskābmaize. 0,22-0,25 pamataukla un 0,18-0,2 pavadiņa. Neviena zivs pie 2kg nav aizgājusi pārraujot auklu, norāvās jau gan pa laikam.
24.februāris 2012, 19:11 | links
 
Straumes nestu,peldošu kukaini sapals,ālants ņem daudz drošāk.Šīs zivis labi kontrolē ūdens slāņus,un vasaras mēnešos dažādi kukaiņi ir galvenā barība.Liela zivs katrā ziņā uz tādu noenkurotu ēsmu skatīsies daudz piesardzīgāk.Un ar peldināšanu panākumi būs daudz labāki.Es izmantoju N: 8;6 divžubura āķus,katras ēsmas stiprināšanai-paņēmieni dažādi.Jā,rudeņos jau tā grunts makšķerēšana būs rezultatīvāka.Bet tas cits stāsts.
24.februāris 2012, 17:18 | links
 
Apraksts tīri interesants, ir lietas, kurām var piekrist, ir, kurām ne, bet nu skaidrs ir viens - tā cope ir forša. :)
24.februāris 2012, 16:54 | links
 
apraksta labs, bet piemineetais auklas diametrs noshokeeja! es lieku pamatu 0.20 un nekaadas pavadas... :)
24.februāris 2012, 15:10 | links
 
 
godīgi sakot ,lielo vēl gaidu :) nav lielāka par kg bijuši , nesanāk arī vietas apsekot tā kā gribētos, jo tik bieži netieku pie gaujas .gaujā interesē tkai sapals un mežene:) ar tiem interesanti...
18.janvāris 2012, 01:36 | links
 
un kaads i lielaakais ko esi tureejis galaa?
18.janvāris 2012, 01:14 | links
 
n,jā ,sapals ir skaista sporta zibe ,neesmu mušotājs ... pareizi saki, par sapalu tā grāmata tomēr biezāka. viņus ķircinu ar vobleriem:)
18.janvāris 2012, 01:10 | links
 
vispaar jau vajadzeetu kaadreiz pameegjinaat uz mikro vobleriem un citiem mikro vizuljiem. eh, bet tad visas uzpariktes jaapeerk...
18.janvāris 2012, 00:58 | links
 
skutaan, es nav mushotaajs, bet cik no taadiem i dzirdeejis svaa upee uz mushu tik niikulji njem! man patiik tikai dabiigaa eesma, to veidi ir gana daudz, tik jaazin ko pasniegt, bet ja paziisti sapalu un taa uztureeshanaas vietas tad probleemu ar eesmas piemekleeshanu nebuus! ir jau arii taas retaas reizes kad paliec muljkja lomaa, bet tas ir reti un ja godiigi tad man patiik teiciens ka vienmeer nevar kjerties! es esmu dabiigo eesmu cieniitaajs! ja gribi tad varu vienu veestuli paarsuutiit ko kolegam rakstiiju! vispaar par sapalu copi var gramatu sarakstit... man sapals taa jau ir sirds lieta no agras beerniibas, jo to man upee ir daudz, pat atjaunojaas peec 90. gadu elektrikju laadinjiem! (maitas ne cilveeki). gastranoms nekaads, bet cope pasakaina... iesaku arii visiem citiem paciiniities ar vismaz kaadu divniecinju! ;)
18.janvāris 2012, 00:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager