Sapali un to makšķerēšana!

labi jau izklausas:) ..
15.jūlijs 2011, 23:06 | links
 
Man patika pagājušās nedēļas skats pie Abavas rumbas Puišelis -gadi 7-8.piegāja pie bērziņa riktīgi sapurināja to un sāka kaut ko zemē lasīt.Es autiņā sēdot vēroju un funktierēju kas nu būs .Puika salasījis vabuļus nostājās aiz rumbas un sāka pludināt.Vēl lielāks mans izbrīns tapa kad viņš izmakarēja sapalu tuvu pie kilograma.Pie rumbas bija sabraukuši vāciešu un arī sekoja tam tejātrim.Kad puika lepni viņiem nogāja garām ar lomu -tie aiz sajūsmas atvērtām mutēm tam aplaudēja Puišels lēnā graciozā solī pagāja šiem garām ,kā gladiātors uzvarētājs Viss norisinājās ,kā labi iestudētā ķinītī -žēl ,ka operātora nebija blakus :DDDDDDDDD
15.jūlijs 2011, 23:03 | links
 
nea, tu man laikam parprati.. to caurspidigo pludu man piedavaja pirms rotijnja.. ja pludina tad nu neiprotu kaa tad rotinju tu vari pludinat!:D
15.jūlijs 2011, 22:54 | links
 
Tu to burbuli nemet ,bet pludini!!!
15.jūlijs 2011, 22:51 | links
 
skaidrs, mēģināsim uz ķieģelīša.. šodien sapirku meps rotiņus 0, 00.. nu galig smieklīgi maziņi izskatās :). tik man ir spinings ar testu no 5-20 gr...ceru ka varesu iemest (ko sakat par svina skrotinu pieliksanu?), salmo veikala jau radija jau to caurspidigo pludu, bet nu galig tadu negribas likt klat, citi pat raksta, a to sapalu aizbaida.. izskatijās man tas parak liels burbulis un kad iemet udeni vaitad nebus baigais blīkšķis??
15.jūlijs 2011, 22:47 | links
 
Sens,tik sens bij tas stāsts....es ar aceros tos laikus ,eh......
14.jūlijs 2011, 19:28 | links
 
kad Rigas monstrs hess nebij uzcelts,sapali,ālanti bij dabonami tik uz ķieģelīša garozu,uzliec zienāzi....tad mazie čakarēja prātu....
14.jūlijs 2011, 19:04 | links
 
baltmaizi vai rupmaizi???:) un tada doma jau ir:).. domaju baukt spiningot un peldinat maizes garozu vai sienazi.. nezinu, kas no taa sanaks vai reize to var daritun kaa tas prakse sanks!...:)
13.jūlijs 2011, 20:20 | links
 
mjuniors, papeldini sienaazi vai baltmaizes garozu ;)
13.jūlijs 2011, 20:03 | links
 
Ogres upē man ņem uz Yo zuri L minnow 44mm. http://www.bildites.lv/images/elxiio3d34ezpzvosf8k.jpg tāds krāsojums. Pa divām copes reizēm 4 sapali, 4 asari, un pāris nerealizētas copes.
13.jūlijs 2011, 18:33 | links
 
Uh, pārlasiju es tās 30lpp:).. nu dikti man sakārojās man noķert kadu sapaliņu, līdz šim ir tikuši tikai zemmera.. pagajuso nedelu es pa upi ar laivinju devos un maniju smuku sapalu baru 6-7 gab. izmerā aptuveni 40 cm un uz aukšu uh, tajā brīdi pārskeja visādas domas!:D.. tiklu.. murdu.. :D (tik neparprotat :),)... kur tās zivis maniju iepriekš biju iemtis ar spiningu, bet nekā, tad nu es steiga nomainiju menlo long mepinju 1nr uz sudraboto 2 nr.(vietejo ieteikums) metu un jutu ka panjem.. velku un izvelku lidaku :D.. tad nu tagad studeju kas un kapec!:).. Kādus jus rotinu nr. izmantojat? citi mineja ka tik 00,0 bet nu nezinu vai lidakas intereses tadu rotinjus?? un voblera izvele kada butu?? (ieteicams lai asariem ar interesetu) paldies par info:).. ne pa temu, bet taja pašā diena ari asari tik pakal rotinam skreja pakal bet nenema!
13.jūlijs 2011, 18:22 | links
 
kā ir ar sapaliem ogrē, pie ogresgala???
kādi rezultāti, uz ko ķeras???
4.jūlijs 2011, 11:08 | links
 
Vēl jau būs 7ā spēle Bostona- Vankuvera,pagaidām 3:3!!!!
14.jūnijs 2011, 15:50 | links
 
Parasti pēc trešā perioda, bet tas vairāk maijā :))))))))))))))
14.jūnijs 2011, 14:53 | links
 
NO kura perioda sakas cope uz saplaliem ?
14.jūnijs 2011, 13:55 | links
 
Kādi spinninga mānekļi jums ir vismīļākie izejot uz sapalu ?
14.jūnijs 2011, 13:32 | links
 
Sulla;tiešām precīzi nepateikšu, bet ālants ir 2.85kg.,sapals bija ap 2.6.Tagad jau sen tādi nav trāpīti,tas gadi 25 atpakaļ.
13.jūnijs 2011, 23:43 | links
 
Zivnieks> kur nu ālants, vēl saprastu zemmēriņus var jaukt, kad tiem nav izteiktas sugas pazīmes. Bet paskaties šitam kāda sapaliska torpēdas forma
ķermenim un zemā platā piere kā arī lielās zvīņas un platā mute.
aakkis> bet nu pie 3kg sapals tas ir varen, cepur nost! Šitajam no video pat nav tik daudz, laikam kādi 2,3
13.jūnijs 2011, 23:33 | links
 

Leuciscus idus (L.)

syn. Idus idus
Leuciscus idus (L.) attēls Palielināt attēlu

latviski: ālants (šķaunacis)
angliski: ide
vāciski: Aland
zviedru: id
igauņu: säinas
lietuviešu: meknė
krievu: язь
13.jūnijs 2011, 22:55 | links
 
Nebija tas ālants!
13.jūnijs 2011, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager