Sapali un to makšķerēšana!

apalu spečuki ko sakat par manu jauno ideju
kka nez no kurienes izdomaju ka japamegina taa - japanem fideris japiliek 10g liiviite slidosa un kkur 50cm poavada ar griezuli un uz akja slieku puskis vai tie pasi vaboļi un daru taa iemetu ta talak un lenam velku surp tisam lenam kkur 1 spoles apgireziens 3 sekundes kkur vai ari pavelk, pagaida 30sek atkal pavelk un ta kamer kka panjem
ko sakat tur varetu kkas anakt? es domaju VASARĀ
tik nesmejaties :)
30.marts 2009, 21:33 | links
 
Paganels
domaju, ka sapali tada dziluma tusejas par pusudeni, vai udens augshu! Ietektu tev paprovet vinus paspiningot ar 0, vai 00nr rotiem, tik nogremde vinus kadu 3m dziluma un ta uzsac lenam tit.
30.marts 2009, 21:14 | links
 
sapalu var iebarot vesa miera ar tam pasham brekshu baribam, vai raudu! Max ko no vienas vietas esmu izvilcis ir 12gabali! Lieli nebija, lidz 800g! Vislabak stradaja baribas kuram bija klat liktas asinis, smirdeja jau nezeligi, bet zivis naca ara ar baribu mute vel! Diemzel shadas baribas LV vairs nevar nopirkt! :( Shogad ir doma paprovet uz baribam, kuram zivju milti likti klat.Parasti vinus keru uz maizes bumbinam ar pludinu.
30.marts 2009, 21:12 | links
 
viens neliels sēklīts ir.vsarā daudz džumpotāju un šamie šad tad pa retam no ūdens virmas paiku palasa pārsvarā dziļākajā galā,jo tur vienmēr klusāks.
30.marts 2009, 20:33 | links
 
Pa tādiem dziļumiem jau neesu ķēris,bet barojas viņi pavisam seklāk.Ja jūt briesmas,tad nolien tajos slēpņos.Vispār iebarojot jau piesaista viņus un viņi ir fiksāk klāt kā raudas,ja tie ganās,tad raudas pazūd.Ēsma jau ar pavasarīga tagad vajag-ūdenstārpi,sliekas,baltie,motiļi un t.t.Pa to pludināšanas variantu-ālanti ar tā ņem.Arī jāuzķer kurā ūdens slānī barojas.
30.marts 2009, 20:20 | links
 
tēma interesanta.vai kādam nav kāda interesanta ideja kā varētu piemānīt kādu sapalu.izredzes nav no spīdošajām-ūdens stāvošs,barības bāze arī šķiet šamiem pietiekoša.klupšanas akmens arī labais-dziļums 9-10,5m.siekstu,kritušu koku praktiski nav.doma džīgot ar slieku pušķi.šamie dzīvo kā nieres taukos-reti kurš kādu noķer.pa retam kāds sevi atrāda.domāju ne vienam vien rociņas sāktu trīcēt.
30.marts 2009, 20:04 | links
 
tagad straume diezgan aatra un uudens bruuns bet pa virsu peld niedres un kooki ,bet man liekas ka darisu taa panemsu melnzemi sakapasu sliekas un samicisu visu bumbas varbuut pieliksu klaat veel maizi un iemetiisu ieksaa un tad jau redzees varbuut piesakaas veel kaads brexits vai raudina bet vispaar gribeetos kaaads sapala kungs...
30.marts 2009, 19:45 | links
 
...ar pludiņu tikai vienu pusotrinieku esmu noķēris-nu nemāku ar pludiņu...bet pavisam cita lieta ar burbuli un sienāzi....
30.marts 2009, 19:32 | links
 
maizi nav jega tagad nenems to kas peld pa virsu!!!
30.marts 2009, 19:32 | links
 
nu jaa tagad kad grasos 5dien iet uz sapaliem japanem liidzi maize un kartiiga bundza sliekas un nonnas bet tagad ir bruuns uudens un cik esmu dzirdeejis tad tagad kad bruun udens tad vini tagad ir nepiesardziigi
30.marts 2009, 19:27 | links
 
interesantas lietas
paldies :)
30.marts 2009, 19:22 | links
 
Sapals jau ir tramīga zivs,bet daudz atkarīgs no ūdens dzidruma,līmeņa,laika un ar ko dotajā momentā barojas.Jā kādā ūdens slānī (grunts,pusūdens un pa virsu) uzturas un kontrolē visu,kas notiek.Pats esmu veiksmīgi ķēris jūlijja sākumā daudz reizes un padsmitiem.Pludinot mīklas pikas īkšķa naga lielumā ~0,5m dziļumā.Tas braslos,kur dziļums~1-1,5m.Viss notiek ar pludu,iemet 2/3 upes platuma no usevis un pludina.Cope-pluds it kā apstājas nogrimstot un tad strauji iet pret straumi.Ir jau ka aizķeras aiz zāles,stāvot krastā(stāvā,pretī copes vietai) tas labi redzams.Tikai izvilkt,paņemt zivi,katreiz jālien lejā.Var no lejas,bet straume vairāk auklu nes un kāts var ēnu mest.
30.marts 2009, 19:16 | links
 
nevis mazie bet maizes un nevis irsu bet virsu :)
30.marts 2009, 19:02 | links
 
jā es ar esmu viena vieta vairakus izvlcis bet kkur no 400-800g
izvelku bisk pagaidu iemetu atkal aizpludinu izvelku un ta kamer kkas notiek un vinji pamuk
parasti nebaroju bet kad eju izdaru taa - iemetu kadus 3 mazie garozas gabalinjus un pa vidu vienu tadu ar aakji maize peld ak troksnot mailites tad sapali pa irsu un kaats ripaa :D
30.marts 2009, 19:00 | links
 
??????? nu nezinu-varbūt kāda veiksme-bet vienā vietā esmu izvilcis 7 sapalus-no 500gr-1,5 kg...bet nu klusums jau gan der ievērot....
30.marts 2009, 18:56 | links
 
sapalu nevar ta piebarot ka raudu ja 1 nokersi citi pazudis uz kadu laiku!vini ir loti tramigi it seviski kad slapji krasti un skana parvietojas pa udeni:)tiko es skalk uzvedies vini pazud atej nost vini ir atpakal!paverojat pasi:)!iebarot var ar maizi kas peld pa virspusi,un vina ari var aki noslept!Pavasari ka spares skillas un gruntenes var nokert labus sapalus,bet gruntenei jabut joti jutigai un kvalitativai spolei,auklau lai tadu rupuci ar 0.18 auklu izvilktu.......
30.marts 2009, 18:45 | links
 
nu jaa vareetu taa buut ka jau teicu pagajuso gad iemetu 1 metru no krasta kur dzilums paari pa 2 metri un 1 makans paneema upiite saura ap 5 metri bet tajaa vietaa ap 10
30.marts 2009, 18:03 | links
 
Esu piebarojis, bārību ēda vīķites, mailītes.Sapali pa to laiku ap to vietu peldēja un interesējās kas tu notiek.
Bet vispār to zivi piebarot laikam nevar, bieži baros pa vienam peld un medī.
30.marts 2009, 18:01 | links
 
NU manaa apkaartnee abava vien ir bet lieli makani ieksaa pagajusogad ap sito laiku taja vietaa 1kg dabuju araa uz slieeku
30.marts 2009, 17:59 | links
 
>>emshiks
Nez vai sapali jāiebaro, liela jēga nav. Ja viņš ap krastu tusējas, tad pludini tāpat. Kādā upē taisies copēt?
30.marts 2009, 17:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager