Sapali un to makšķerēšana!

Vietā , kur ir tīrs( caurspīdīgs) ledus vispār necenšās makšķerēt, un sniegu ber āliņgī tieši, lai viņš nesaltu ciet, tikai nevajag bērt ledus gabalus ....
16.novembris 2008, 21:55 | links
 
:) es kaadu laicinu ar neesmu bijis. uz caurspiidiiga ledus nav nekaada shkirba beert iekshaa to sniegu vai nee. un ja veel paari pa -10graadiem, ta vispaar nevar sniegu beert iekshaa, momentaa sasals
16.novembris 2008, 21:53 | links
 
Par to jau vispār neiet runa, tas jādara ķerot jebkuru zivtiņu ....
Eh, sakārdinājāt atkal ar sapaliem .....
16.novembris 2008, 21:45 | links
 
vienmeer jau var iebeert sniegu aalingii, seklaas vietaas tas dod aciim redzamus rezultaatus
16.novembris 2008, 21:38 | links
 
Par 100% aaki tev piekrītu !
16.novembris 2008, 21:30 | links
 
Nu upē zivs jau arī ir spēcīgāka nekā stāvošā ūdenī , bet lai jau paliek ....
16.novembris 2008, 21:30 | links
 
Ar diviem murmuļiem ķer tie kas daudz grib,bet bieži čiks vien iznāk.Augšējais aizķeras aiz ledus un laba zivs ir prom.Uz sapaliem jau vispār garām,viņš kā ierauga gaismu no ālinģa iet cik spēka,es runāju pa kilogramniekiem un lielākiem.
16.novembris 2008, 21:28 | links
 
ar asari un liidaku, nav pat saliidzinaams :)
16.novembris 2008, 21:28 | links
 
Nu skatoties ar ko salīdzina, ne mencai ne zutim ne tuvu nestāvētu !
16.novembris 2008, 21:26 | links
 
shis staasts jau izkalausaas stipri liidziigs mana senca staastiem ;D... saliidzinaajumaa ar citaam ziviim ir pat stipri speeciigaaki :) ne asakas!
16.novembris 2008, 19:06 | links
 
Tā vien liekās , ka tā kāda mežoņa zivs.....
Ar lazdas kātu izrāvu vasarā krastā ap 1,3 kg sapalu, ka tas nemaz neuzspēja saprast, kas ir noticis ...:D
Labi , ne asakas !
16.novembris 2008, 19:00 | links
 
ja liek 2 murmulus, ta jaabuut kaartiigai auklai, jo ka sapls gmelzis, ta aukla buus pushu
16.novembris 2008, 18:54 | links
 
Var skaņot cik gribi, pat plastmasas murmuli likt.... Sen vairāk uz plēsējiem nelieku divus murmuļus , uz raudām , rudušiem cita lieta ...
16.novembris 2008, 18:52 | links
 
jaasaskano atieciigi mormenes..
16.novembris 2008, 18:49 | links
 
Esmu makšķerējis tikai ar diviem murmuļiem , bet nekādu īpašu uzlabojumu neesmu manījis, apakšējais murmulis uzreiz sliktāk spēlē ....
16.novembris 2008, 18:41 | links
 
esmu dzirdeejis,ka labi straadaa shaada sisteema-apakshaa mormene un aukstaak pavadinaa piesieta musha
16.novembris 2008, 18:38 | links
 
Ja runa iet ar sapaliem makšķerējot tos no ledus ieteiktu pamēgināt tādus murmuļus, kas atgādina dažādas vaboles, mušas vai citu radībiņu, var zīmēt uz murmuļa acis , sīkās raudeles tādam brīnumam iet ar līkumu, bet sapalam tieši laikā ...
Neesmu ilgi gan pats bijis uz šiem ....
16.novembris 2008, 18:35 | links
 
ar asariem ir taada lieta un veel, ka naak sabozies aalinii iekshaa :) atshkiriigas gan jaa... shoziem meeginaashu kaadu piemaaniit, ja buus labs ledus, jo, kur es makshkereeju ir akmenains un zari ar ir apakshaa un kaa pret tiem straume aduraas, taa tajaa vietaa ledus ir stipri plaanaaks
16.novembris 2008, 16:14 | links
 
Divas dažādas lietas....Labs asaris no ledus brīžiem kad paņem vispār stāv uz vietas un nesaprot , kas noticis....
16.novembris 2008, 16:10 | links
 
neznu, kaa ziemaa sapals uzvedas, bet vasaraa uz spina ir taads trieciens pa kaatu... un momentaa ritiigi sprauz projaam
16.novembris 2008, 16:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager