Gauja

Ej slaukt lūdzu kazas. :)
Nekādi LM noteikumi nav spēkā. Lai tie būtu spēkā, ir jāizpilda divas lietas.

Jāsaņem saviedrības jā.
Jāpublicē saistošie noteikumi Latvijas Vēstnesī.

Tas par ko mēs runājam pašlaik ir LM projekts.

Nu tu rītdien brauc pie Šteina uz domi un noliec viņam desmit eiro uz galda ja vēlies. Vari ari pieliekties. :)

Tu esi reāli apnicīgs interneta pokemon, tagad ludzu trin dillēs :)
31.decembris 2019, 13:59 | links
 
irseejs [31.12.19]: Tāda ir tā kārtība.
Lasi manu iepriekšējo postu.
Atkartošu jautājumu. Kur ir pieejams oficiāls paziņojums par to, ka LM ieviešana Gaujā ir apturēta?
31.decembris 2019, 13:51 | links
 
Tāda ir tā kārtība.
Lasi manu iepriekšējo postu.
31.decembris 2019, 13:45 | links
 
irseejs [31.12.19]: Tu esi cirvis, man nav laika tev neko skaidrot.

Šodien man zvanīja vairāki cilvēki cik tālu ir GIAB lieta.

GIAB lieta ir pie Šteina uz galda domē. Viņam ir jāsniedz rakstiski paskaidrojumi, kuri mav sniegti. Līdz ar to LM ir apturēta līdz laikam, kamēr tiks noskaidroti lietas apstākļi.

Pagaidam Šteins tēlo strausu.

Laiks viņam ir līdz 23. janvārim.
Ja līdz tam nebūs atbildes, es viņu nopēršu adminstratīvi. :)
Kur var izlasīt oficiālu paziņojumu par to, ka LM Gaujā ir apturēta?
31.decembris 2019, 13:41 | links
 
Tu esi cirvis, man nav laika tev neko skaidrot.

Šodien man zvanīja vairāki cilvēki cik tālu ir GIAB lieta.

GIAB lieta ir pie Šteina uz galda domē. Viņam ir jāsniedz rakstiski paskaidrojumi, kuri mav sniegti. Līdz ar to LM ir apturēta līdz laikam, kamēr tiks noskaidroti lietas apstākļi.

Pagaidam Šteins tēlo strausu.

Laiks viņam ir līdz 23. janvārim.
Ja līdz tam nebūs atbildes, es viņu nopēršu adminstratīvi. :)
31.decembris 2019, 12:38 | links
 
irseejs [31.12.19]: Es rītdienpretī Līgatnes pagastmājai pātagošu, jūs braucat un sastādat man lūdzu protokolu.
Irseej,
Vai Gaujā, pretēji taviem apgalvojumiem, tomēr ir ieviesta licencētā makšķerēšana?
Pastasti lūdzu! Ievies skaidrību visiem tiem džekiem, kuriem tu te mēnesi klārēji, ka viss ir nelikumīgi un, ka ne kādas licencētās makšķerēšanas Gaujā nav un nebūs! Kā tad tur īsti ir, ko a.?
31.decembris 2019, 12:28 | links
 
Es rītdienpretī Līgatnes pagastmājai pātagošu, jūs braucat un sastādat man lūdzu protokolu.
31.decembris 2019, 12:15 | links
 
Līgatnes, Amatas, Cēsu pašvaldībās sākas ar rītdienu
31.decembris 2019, 11:51 | links
 
Vairāk intresē Siguldas posms,Varēja jau kāds no GIAB darboņiem šeit visu normāli izskaidrot.

vienkars, 31.decembris 2019, 11:33

GIAB solija karti, nemāku atrast
31.decembris 2019, 11:48 | links
 
Vairāk intresē Siguldas posms,Varēja jau kāds no GIAB darboņiem šeit visu normāli izskaidrot.
31.decembris 2019, 11:33 | links
 
parazutis,Ievies lūdzu skaidrību kuri tieši posmu rīt Gaujā būs licenzēti.

vienkars, 31.decembris 2019, 11:25

Varu tikai atkartot velreiz, ka neesmu saustiits ar GIAB, tapec mana atbilde var nebuut ticama. Cik zinu, tad 3 no 12 pašvaldībām sāk ar 1. janvāri. Atceros bija Līgatne
31.decembris 2019, 11:30 | links
 
parazutis,Ievies lūdzu skaidrību kuri tieši posmu rīt Gaujā būs licenzēti.
31.decembris 2019, 11:25 | links
 
Netaisos iedziļinaties pantos un punktos, bet ja reiz LM tika ieviesta Salacā, Ventā un kaut kad pat Daugavā zem HESa, tad, loģiski spriežot, kādēļ lai tā pēc tiem pašiem principiem nevarētu tikt ieviesta Gaujā? Koa, irseej?
Personiski mani visvairāk kretinē nevis pats ieviešanas fakts, bet gan diletantiskais un augstpratīgais veids...
31.decembris 2019, 11:12 | links
 
Ireeja demagoģihai nav apsoluti ne kada pamata! Ta ir vis tirakā "suņubūda"!
Viņš mētājas no likuma uz likumu, piesauc satversmi (pašvaldibas nolikumam:)))), bet visur apnaldās. Tagat visus inspektorus pa tiesām vazās!
Džeki! Irseejs, aiz savas absolūtās nekompetences, vnk jums visiem, kā parasti karina makaronus uz ausīm, un viena liela daļa klausās ausis iepletuši un tic tam visam! Domajiet tak ar savu galvu!
31.decembris 2019, 10:59 | links
 
irseejs [31.12.19]: Didzīt beidz murgot lūdzu :)
Ja kaut vienam copmanim tiks sastādīts adminstratīvā pārkāpuma protokols, es jūs visus pa tiesām izvazāšu :)
Tevi ieskaitot.
Pag. Tagat jau tiesas darbi par nepamatotiem protokoliem? Tu uzsāc jaunu fazi šai topikā!? Bet kadi protokoli? Kādi tiesas darbi?!
Licencētā makšķerēšana Gaujā tak nav un nebūs, Mārtiņ! Tu večiem šeit tā jau mēnesi skandē!
Vari tad noprecizēt tiem, kuriem tu to samuldēji, kā ir patiesībā? Ir Gaujā ieviesta licencētā makšķerēšana vai nav?
31.decembris 2019, 10:52 | links
 
Beidz dzīt demogoģiju, nesaprotot neko no LM organizēšanas kārtības, normatīvajiem aktiem! Neizstāvot LM, kur ir spēkā esoši saistoši noteikumi tajā vietā LM ir spēkā. Pa tiesām vazātājs :DDDD Jālasa ir normatīvo aktu kopums, viena rindkopa neder :D
Patlaban 6:1 :D

lote71, 31.decembris 2019, 10:35

Arī interesē, kur pamats tai irseeja demagoģijai.
Ja jau VARAM ir saskaņojis Gaujas posmu izdotos saistošos noteikumus, tad viss ir kārtībā.
Salacai saistošajos bija jāveic labojumi, tāpēc janvārī nebūs.
31.decembris 2019, 10:43 | links
 
 
ivars61 [31.12.19]: Tīri matemātiski
Atļautais dienas licenžu skaits gadā 6240 gab/g
Izdalot uz 6 posmiem 1060 gab/g
Izdalot uz LM dienu skaitu 145 6 gab/dienā
Bet Gaujai ir 2 puses
Sanāk 3 licenzes dienā katrai pusei

Sanāk tikai pašam un sašam
Tur pat nesanāk kārtīgi INOSRANCIEM pieliekties! :)
Kā jau iepriekš tiku rakstījis. Tā ir netiešā upes prihvatizācija!
31.decembris 2019, 10:37 | links
 
Beidz dzīt demogoģiju, nesaprotot neko no LM organizēšanas kārtības, normatīvajiem aktiem! Neizstāvot LM, kur ir spēkā esoši saistoši noteikumi tajā vietā LM ir spēkā. Pa tiesām vazātājs :DDDD Jālasa ir normatīvo aktu kopums, viena rindkopa neder :D
Patlaban 6:1 :D
31.decembris 2019, 10:35 | links
 
Ustup uzraksti labāk cik tev atleks no šīs mahinācijas.
31.decembris 2019, 10:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager