Gauja

Es īsti nesaprotu Cope73, tev laikam pa īstam ir kāds mentāls defekts. :(
Epakalpojumos šitais murgs jau stāv kādu mēnesi, labrīt.

Tak ieliec salacas screenshotu arī pie reizes. :)
29.decembris 2019, 22:31 | links
 
Cope73 [29.12.19]: irseejs [27.dec]: Nekādu aizliegumu vai licenču Gaujā nav un nebūs.
Var droši iet un spiningot.:)
Bet ja tu klikšķināsi tālāk, licenžutanava...
29.decembris 2019, 22:30 | links
 
irseejs [27.12.19]: Nekādu aizliegumu vai licenču Gaujā nav un nebūs.
Var droši iet un spiningot.
:)
29.decembris 2019, 22:25 | links
 

:)
29.decembris 2019, 22:23 | links
 
Plus es neesmu pret licencēto makšķerēšanu publiskajos ūdeņos. Īpaši, ja runa ir par slēgtam ūdenstilpnēm. Upes, tas ir tāds strīdīgs gadījums.

Šajā Gaujas gadījumā pirmkārt saistošos noteikumus ir izstrādājis padomjulaika utopists. Otrkārt, nemaz nerunājot par labas pārvaldības pamatprincipiem, kur uz papīra privāts kantoris iztērē licenču naudu pēc saviem ieskatiem.

Būsim godīgi. Ja licence tiktu ieviesta tikai uz konkrētu zivi - lasi un taimiņu, tad šādas nesaskaņas nebūtu
29.decembris 2019, 22:17 | links
 
Es neko nevaru komentēt. Salacā liegumu uzlika ja nemaldos 2009. gadā. Pameklē pats, kura saeima tajā laikā bija pie šprices. Tā pati kura OIK un citus labumus iesēja. :)
29.decembris 2019, 22:05 | links
 
Marksis [29.12.19]: Droši vien šitāds cepiens bij tad,kad iesviesa licencēto makšķerēšanu Salacā.:))) Pēc kāda laiciņa visi samierināsies un būs labi.
Jā, vot to es ar neatceros- kā bija tad, kad licenzēja Salacu un Ventu? Tur tak tāda pati situācija bija! Irseej, pakomentēsi? Kāda šķirba!
29.decembris 2019, 22:01 | links
 
Marksis [29.12.19]: Droši vien šitāds cepiens bij tad,kad iesviesa licencēto makšķerēšanu Salacā.:))) Pēc kāda laiciņa visi samierināsies un būs labi.
Vecos makšķerēšanas noteikumus laikam esi piemirsis?
29.decembris 2019, 22:00 | links
 
Droši vien šitāds cepiens bij tad,kad iesviesa licencēto makšķerēšanu Salacā.:))) Pēc kāda laiciņa visi samierināsies un būs labi.
29.decembris 2019, 21:52 | links
 
Šeitan Srautņš vai Bērziņš,Zviedros Konrāts vai Ivars,visur viņi ir vienādi un pa lielam man Poo...:)
29.decembris 2019, 20:55 | links
 
Bet ja inspektoru Bērziņu pie upes satiksiet,izvelciet krustu

Malgomajfisk, 29.decembris 2019, 19:36[/quote]

Es viñu saukàju par inspektoru Kàrkliñu,bet tas lietas bùtìbu nemaina.ßis man pat sapños nav paràdijies,jo strikti sekoju Antona noràdijumiem,D
Vienìgais,kas var paràdìties Àdaźu pusè,kas ir reàls tèls- inspektors Strautiñß,hi,hi
29.decembris 2019, 19:43 | links
 
Var jau tautu saprast,ārā laiciņš nemīlīgs,baltās ziemas nav,šnabim cenas aug,un te vēl kaut kādas licenzes uz svēto zivi ieviesīs..
Nieki,uzvelkat mellus svārkus kā mācītājiem un ķerat bez bēdu kā līdz šim.Bet ja inspektoru Bērziņu pie upes satiksiet,izvelciet krustu no krūškabatas un dodat to noklīdušai avij nobucāt...Viss ir tā kunga varā.
Un Āmen!
29.decembris 2019, 19:36 | links
 
Es nesaprotu,par ko šeit cepiens n-to lapu garumā.Ja kāds pierādīs,ka kaut kas nav pareizi pieņemtajos pašvaldību noteikumos.Kaut vai Irsējs,super,būs precedents.Ir viens vēl efektīgāks līdzeklis.Absolūts ignors.Kur ir palikuši Varkaļi,Ogre?Nosprāga dabiskā nāvē.Man gan vairāk liekās,ka šie saklausījušies par pēdējo gadu lietuviešu uzlidojumiem Salacai,ir izdomājuši,ka varētu kādu daļu pārvilināt pie sevis.Es nebrīnos,ka pēc licenzētās copes ieviešanas(ja ieviesīs),soctīklos parādīties bildes ar it kā Gaujā noķertajiem spīdīgajiem(reklāmai).
Vēl,kā viņi domā kontrolēt.Cik darbinieku ir jāpieņem darbā,lai šo visu regulāri kontrolētu diendienā,lai neviens cēneris garām kasei neiet.Un cik būs tādu,kas gribēs riskēt nedabūt pa galvu no kāda neadvekāta copmaņa.
Tā kā es nesaprotu šo sūdu gāšanu vienam uz otru.
29.decembris 2019, 18:43 | links
 
belijs23 [29.12.19]: Risinat savas problēmas privāti. Pretīgi lasīt. Tieši šis ir galvenais iemesls, kāpēc te daudzi neraksta. Drīz vairs nebūs normālas tēmas nevienas, kur nav kādi dirsušies.
Irseejs privati problemas nerisina, jo baidās. Ir jau pārs reizes mēģināts. Bet šeit raksta muļķības, irš virsū, apmelo un ar agresiju reaģē uz oponēšanu un argumentetu komentaru. Ko Tu iesaki?
29.decembris 2019, 18:42 | links
 
cope un irseej

Lūdzu neuzsāciet jaunu kašķi vai vismaz atrodiet kādu citu veidu kā apmainīties laipnībām.
Pavisam forši būtu, ja jūs noslēgtu pamieru.
Nepārvērtiet CopesLietas par samazgu izgāztuvi.

Ne asakas un lomiem bagātu Jauno gadu.

Ar labu vakaru
29.decembris 2019, 18:38 | links
 
Risinat savas problēmas privāti. Pretīgi lasīt. Tieši šis ir galvenais iemesls, kāpēc te daudzi neraksta. Drīz vairs nebūs normālas tēmas nevienas, kur nav kādi dirsušies.
29.decembris 2019, 18:38 | links
 
Cope73 [29.12.19]: irseejs [4m]: Cop73
Man ir pabeigts bakalaurs. Par izglītību nesūdzos.

A tev kazas jāiet slaukt, pietiks internetos taisnību meklēt, skaties ka nenorauj pienu. :)Gribi pamērities ar to, kas tev nav?
Man ir divas augstākas, puikiņ. Plus vesela kaudze ar dažadiem sertifikatiem un apliecibam. Ta ka tu ar savu bakalauru vari man zābakus tīrīt!:)))
Ja, un tas divas augstakas man nav bakalauri, bet gan maģistri. Tā lūk, dēls.
Ok. Es ar tevi muļķīt mārtiņ vairs neturpināšu. Savādāk tavs čomiņš abavnieks un artx jau noteikti skrebelē kārtējo sūdzību par mani un man atkal būs jāvelta 3 minūtes sava laika lai kļūtu par gadu jaunākam!
Ej mācīties! Dzīvē noderēs!
29.decembris 2019, 18:33 | links
 
Apliecība kandžas dzīšanā un sertifikāts kazu ganīšanā? Un divas augstākās demagoģijas universitātē. Zinam zinam. Bet tagad lūdzu par Gauju. Tu vispār kaut reizi mūžā Gaujā esi iemērcis tārpu? :)
29.decembris 2019, 18:32 | links
 
irseejs [29.12.19]: Cop73
Man ir pabeigts bakalaurs. Par izglītību nesūdzos.

A tev kazas jāiet slaukt, pietiks internetos taisnību meklēt, skaties ka nenorauj pienu. :)
Gribi pamērities ar to, kas tev nav?
Man ir divas augstākas, puikiņ. Plus vesela kaudze ar dažadiem sertifikatiem un apliecibam. Ta ka tu ar savu bakalauru vari man zābakus tīrīt!:)))
29.decembris 2019, 18:29 | links
 
Tad cik tālu drīkst mest vizuli Gaujā?

ivars61, 29.decembris 2019, 18:19


Labs jautājums :):):)
Vismaz skaidrs, ka līdz 2019.gada 31.decembra 23:59, Gaujā nevar mest vizuli.
Vismaz, ja tas piesiets auklai, kas uztīta uz spoles, kas piestiprināta spiningam :)
29.decembris 2019, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager