Gauja

Sestdien pa Gauju brauca grezna gumijas laiva, laivā onkulis. Otrs sarkanā triko tērpā (varēja būt ūdenslīdējs) plunčājās pārdesmit metru attālumā no laivas gar krastu, nezin ko viņi tur meklēja? Murdus? Vai kāds varbūt bija noslīcis, tas bija pie Rāmkalniem. Pilni krasti ar spinigotājiem. Dažs labs uz gruntenēm tika pie vimbām.
7.februāris 2017, 23:38 | links
 
Kur jūs tos pumpainos ķerat?Biju trīs reizes un nevienu nenokeru!tik uzsitieni bija bet nekā vairāk!

Lapsens, 7.februāris 2017, 09:16



Es Gaujā trešo sezonu ķeru. Pirmā pa tukšo ja runājam par pumpainajiem. Ar katru reizi arvien labāk. Takā meklē un rezultāts neizpaliks.
7.februāris 2017, 18:41 | links
 
Tikai bez pavadas. Biju dzirdējis ka pumpainiem neesot tādi zobi lai pārkostu auklu. Vakar par to pārliecinājos. Cīnījos kādas 5min . Kad izvilku pīta bij caur muti un vēl ap galvu un viss ok. Līdaka jau sen būtu prom. Es personīgi ķeru tikai uz pontoon 21 dabīgām krāsām. Nekādi zaļi vai oranži. Un ņem. Nesūdzos.

Arnoldinjs, 6.februāris 2017, 17:51

pameiģini pītajai galā piesiet metru flurkarbonu,būs vēļ labāk,kā plika pītā.. :)

waffenss88, 6.februāris 2017, 20:21



Man kolēģis tā arī dara bet es vēl nevaru saņemties siet to fluakarbonu. Kad kopā copējām brīvdienās man bez fluo 3gb viņam 1gb . Takā es nezinu vai jēga siet. Gan ar laiku varbūt sākšu
7.februāris 2017, 18:38 | links
 
Tikai bez pavadas. Biju dzirdējis ka pumpainiem neesot tādi zobi lai pārkostu auklu. Vakar par to pārliecinājos. Cīnījos kādas 5min . Kad izvilku pīta bij caur muti un vēl ap galvu un viss ok. Līdaka jau sen būtu prom. Es personīgi ķeru tikai uz pontoon 21 dabīgām krāsām. Nekādi zaļi vai oranži. Un ņem. Nesūdzos.

Arnoldinjs, 6.februāris 2017, 17:51

pameiģini pītajai galā piesiet metru flurkarbonu,būs vēļ labāk,kā plika pītā.. :)

waffenss88, 6.februāris 2017, 20:21
7.februāris 2017, 18:35 | links
 
Šausmu stāsti! :D labi ka krūmos nesēž!
7.februāris 2017, 12:59 | links
 
Guļ,smiltīs ierakušies. Tā jau viņi parasti dūņās ziemā ierokas,bet Gaujā jau nav dūņu
7.februāris 2017, 11:40 | links
 
Kur tad pumpainie?
7.februāris 2017, 11:10 | links
 
Kur jūs tos pumpainos ķerat?Biju trīs reizes un nevienu nenokeru!tik uzsitieni bija bet nekā vairāk!

Lapsens, 7.februāris 2017, 09:16

...un bēdīgā ziņa ir tā, ka arī tie "uzsitēji" nebija taimiņi,bet gan ruduļi!
7.februāris 2017, 09:54 | links
 
Kur jūs tos pumpainos ķerat?Biju trīs reizes un nevienu nenokeru!tik uzsitieni bija bet nekā vairāk!
7.februāris 2017, 09:16 | links
 
Tikai bez pavadas. Biju dzirdējis ka pumpainiem neesot tādi zobi lai pārkostu auklu. Vakar par to pārliecinājos. Cīnījos kādas 5min . Kad izvilku pīta bij caur muti un vēl ap galvu un viss ok. Līdaka jau sen būtu prom. Es personīgi ķeru tikai uz pontoon 21 dabīgām krāsām. Nekādi zaļi vai oranži. Un ņem. Nesūdzos.

Arnoldinjs, 6.februāris 2017, 17:51


pameiģini pītajai galā piesiet metru flurkarbonu,būs vēļ labāk,kā plika pītā.. :)
6.februāris 2017, 20:21 | links
 
Tikai bez pavadas. Biju dzirdējis ka pumpainiem neesot tādi zobi lai pārkostu auklu. Vakar par to pārliecinājos. Cīnījos kādas 5min . Kad izvilku pīta bij caur muti un vēl ap galvu un viss ok. Līdaka jau sen būtu prom. Es personīgi ķeru tikai uz pontoon 21 dabīgām krāsām. Nekādi zaļi vai oranži. Un ņem. Nesūdzos.
6.februāris 2017, 17:51 | links
 
Uz kādiem mānekļiem var piemānīt kādu pumpaino ūdensložņu Gaujā? Un vai vajag pavadiņu likt?
3.februāris 2017, 18:30 | links
 
Nav ne vainas. Gaujā taimiņi ņem labi. Ūdens līmenis tāds ka zivs ir visur.
3.februāris 2017, 16:17 | links
 
brivdienas 2 nelielus tiklus aizkeram pie ligatnes un izvilkam lauka.zivis ieksha nebija! Pa dienu 3 copes un viens krasta 2-2.5kg!
2.februāris 2017, 22:47 | links
 
Šorīt Siguldas pusē vienu līdz krastam atvilku, un nospruka. Nebijj liels , bet smuks. Uz vobleri. Pirksti gan nosala.
Ne asakas!
1.februāris 2017, 14:28 | links
 
Gaujas lejtecē ir pilns ar sagrūsto ledu! Tur nav brīva ūdens piekļuve! Visticamāk ka kaut kur augstāk viņus izķer! Vai arī lašu nav upe!
1.februāris 2017, 11:04 | links
 
Visi raibie ir pidaru murdos!

igis190, 30.janvāris 2017, 20:56



Vot par šito arī esmu spriedis. Čoms jau saka ka ar elektrību sists, tam gan es negribu ticēt, bet nu to kas notiek upes lejtecē, (murdi, tīkli) tāda iespēja gan ir ticamāka, hujsa*in, bet nu rīt dosies uz upi, mēģināt to raibo izkacināt!
31.janvāris 2017, 19:26 | links
 
Visi raibie ir pidaru murdos!
30.janvāris 2017, 20:56 | links
 
Nu Gaujā grūti ierastajās taimiņu vietās atrast klusu vietiņu kur tā zivs nav sabaidīta un jau dabūjusi pa zobiem. Pietekās un piekrastes mazajās upēs cita lieta, konkurences 0, visu dienu novazājos klusumā, un zivju koncentrācija mani patīkami pārsteidza.
30.janvāris 2017, 16:13 | links
 
kam bēdīgi un kam diezgan jautri.
30.janvāris 2017, 14:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager