Gauja

jaa esmu ! vairaakas esmu nokeris vasaras beigas uz fiideri! rudeeni neesmu meginajis shodien buus pirma reize
19.novembris 2013, 10:30 | links
 
_paa_ kuraa vietaa biji? man ir doma shodien vedzeles braukt uz Gauju! tepat Vangazos, vakara buus atskaite

rolers, 19.novembris 2013, 10:14



Esi kādreiz noķēris vangažu rajonā vēdzeli ?
19.novembris 2013, 10:26 | links
 
_paa_ kuraa vietaa biji? man ir doma shodien vedzeles braukt uz Gauju! tepat Vangazos, vakara buus atskaite
19.novembris 2013, 10:14 | links
 
Vakardien pie Gaujas biju ap 15.00, līmenis upē ļoti zems. Sastelēju fīderus cerībā uz kādu vimbu, drīz vien kautkas grabināties, bet kautkas dikti maziņš nekādi neizdodas piecirst. Kā izvelku āra tā apakšējais āķis tukš! Beidzot izdodas piemānīt vienu tirinātāju, kas izrādās vidēja izmēra raudiņa! Kad sāk tumst saprotu ka ar vēdzelēm nekas nesanāks jo pie debesīm ne mākoņa un pilnmēness :( Drošības pēc iemetu divas makšķeres cerībā uz kādu vēdzeli! Turpinu cīnīties ar vienu fīderi kur ik pa mirklim kāds piegrabina, rezultātā līdz 19.30 izdevās noķert vienu mazu sapaliņu un vienu mazu vimbiņu. Ja būtu bijis līdz barotava un barība domājams ka baltās zivis būtu savilcis. Uz vēdzeļu makšķerēm pat copi neredzēju.
18.novembris 2013, 13:51 | links
 
Cik no viriem copes veikala dzirdeju Gauja trapas vedzeles un pa retai vimbinai ari ir. Vedzelem izmers gan no 38cm. Nu nezinu kadas skaitas mera vedzeles kas zin uzraksta.

koki, 16.novembris 2013, 20:06


a ko tu nobildeejies esi ar zemeera liidacinju?:)
16.novembris 2013, 22:15 | links
 
vēdzelēm mērs no 30cm.
16.novembris 2013, 20:27 | links
 
Cik no viriem copes veikala dzirdeju Gauja trapas vedzeles un pa retai vimbinai ari ir. Vedzelem izmers gan no 38cm. Nu nezinu kadas skaitas mera vedzeles kas zin uzraksta.
16.novembris 2013, 20:06 | links
 
Doma rīt pēcpusdienā pamēgināt kādu vēdzeli izmānīt Gaujā. Lokacijas vieta ap Vidagas rajonu, varbūt kāds vēlas pievienoties? Jautajums zinātajiem, kas tagad daras ar vimbām tai rajonā ir manītas rudeni? doma pa gaismu kādu fīderi iemest uz vimbu.
16.novembris 2013, 15:24 | links
 
siluro
Es atvainojos uz reiz,moska likumi ir mainijusies.
Cik man macija tad vismaz no upes ir 150m ir aizsargajama zona,un kads tur vel privat ipasums var but.
Bet par tiem musuriem,kamon cienietie padomasim.
15.novembris 2013, 23:13 | links
 
Nu, tos ķieģeļu karinātājus un ceļa racējus es labi saprotu. Nav patīkami citu musarus pa savu īpašumu vākt. Visādas domas pa galvu sāk raisīties........
15.novembris 2013, 20:12 | links
 
Ja patiesam ta ir izcila laba vieta.
Zivis jau pitiks visiem,bet bus lielaks kolhozs un lielaks musuru daudzums.
15.novembris 2013, 18:55 | links
 
Vēlreiz tencinu par info!Kādreiz būs jārealizē nobrauciens ar laivu pa to posmu.Tur vēl tā,pa pusei ,,ģika"!:)
15.novembris 2013, 15:16 | links
 
nu re, jau atbildēja manā vietā :), man bija dikti feinas vietas netālu aiz Valkas, aiz Smiltenes ceļa (ja nemaldos) tilta, tur stā'vējām Latvijas krastā, bet ķērām Igaunijā :):), arī rudeņos izcili jeļčiki bija un it kā esot arī tagad vēl, bet tur tagad ir 5 pašzīmēti ķieģeļi iekārti visiem ceļgaliem priekšā un sarakti ceļi, tāpēc es tur vairs nebraucu ... , abet no lielā ceļa pa pļavām pāris kilometrus brist es jau esmu pa slinku :):)

vietas tur ir labas, ļooooti labas, bet tā skaitās pierobežas zona, papīriem vienmēr jābūt līdzi
15.novembris 2013, 15:01 | links
 
No krasta makšķerējot Igaunijas papīrs vajadzīgs, upē esot der gan Latvijas, gan Igaunijas. Latvijas pusē Latvijas papīrs. Atšķirības starp noteikumiem pastāv, daži ir tādi, kas mazliet atšķiras no Latvijas.
15.novembris 2013, 14:51 | links
 
Sveiks NG-NG!Jautājums no (pipeļzvana):).
Ja esi copējis posmā Valga-Ape,kur Gauja pilda robežupes funkciju estiņu pusē...kā tur ir...jāpērk licenze tāpat kā uz peipi?Esmu tur ekskursijas pēc bijis piebraucis pie Gaujas no Igaunijas puses...inķeresnajas vietas.Jau iepriekš tencinu!
15.novembris 2013, 13:46 | links
 
Un ja kas tad tie baltie sapali neskatoties uz lielo koncentraaciju tik vienkarsi nekjeraas, baigi cimperliigaa zivs...
15.novembris 2013, 13:37 | links
 
Es zinu precizi to vietu, ta vieta tak ir ljoti populaara, vismaz tiem, kas ir no vidzemes.
15.novembris 2013, 13:35 | links
 
Emils77 - te tu vecīt biki kļūdies, precīzāk daļēji kļūdies :):), es arī tagad, kad sanāk laiks, klīstu gar upēm, meklējot piebraukšanas vietas, vietas, kur varētu stāvēt zivis, ir, protams, arī paziņas, kuri reizēm, kad paši krējumu jau ir nosmēluši :):), pačukst, kurā no vietām ir lielāka vai mazāka aktivitāte

katrā ziņā, ja paļautos tikai uz aicinātājiem, tad mums kadrā zivju būtu stipri mazāk :):), jo esam gana daudz brīnumus redzējuši braucot uz "super" vietām :)

Abet Gaujā es tomēr copēju jau padsmit gadus un ar topogrāfisko idiotismu vai sklerozi neslimoju :):)
15.novembris 2013, 13:29 | links
 
tieši tā! :) bija kad padalījās un pēctam pašam vairs nav kur pat apsēsties!
15.novembris 2013, 12:51 | links
 
Haizivs8 pats ar noteikti negribētu ka tavās vietās ir pilns ar cilvēkiem.

Normunds pareizi rīkojas ka nesaka precīzu vietu!!

Kam būs gribēšana,pats atradīs tajā posmā copes vietu,visi baigi grib lai ielej mutē!!
15.novembris 2013, 11:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager