Gauja

"...mazi adazi"!
:)
19.jūlijs 2012, 17:00 | links
 
breksi ir normali ,zandarti maz un mazi adazi
19.jūlijs 2012, 16:56 | links
 
Kaads ir bijis uz zandartiem, brekšiem Gaujaa pie Aadazhiem, Carnikavas, kaadi rezultaati?
19.jūlijs 2012, 16:50 | links
 
Gaujinieks> tas jau viens no alatu tipiskākajiem posmiem Gaujā, savulaik tur bija pat nārsta liegums aprīlis/maijs, kad nārsta alatas.
16.jūlijs 2012, 17:59 | links
 
oskars555 - pakakskeret gauja nebūs labi,labāk krūmos.
16.jūlijs 2012, 17:42 | links
 
te kads ir ari no siguldas kas zin kur var normali uz gruntenem pakakskeret gauja
16.jūlijs 2012, 09:27 | links
 
Shodien appus dzelzcelj tilta padzhigoju,kaut ar offsetniekiem darbojos,taapat 3 gab atstaaju neptuunam,toties izvilku pludu ar visiem sviniem un aakji,viss smuki saglabaajies veel:)no zandartiem ne zinjas,ne minjas
8.jūlijs 2012, 20:01 | links
 
ir tur alatas,tikai nau tik viegli vinas tur dabuut.ej iekshaa amataa,tur tev bus lielaakas izredzes
8.jūlijs 2012, 12:27 | links
 
Kāds nezin vai posmā Amatas ieteka-Līgatne ir alatas? ;) Baigi gribās kādu noķert Gaujā...Un kur meklēt ,kkur seklumos uz oļiem ,vai pirms krācēm? ;) PAldies.
8.jūlijs 2012, 11:59 | links
 
Paviesojos pie jauniem radiem - Gauja netālu, labās vimbu vietas. Sākums - seklais, bet upe dzīva, sīko daudz, piesakās šnapiji, asarīši, beigās pat viena alatiņa parāda sānu. Pa ceļam cītīgs mušotājs vaktē sapalu. Tālāk cita aina - hes aizsprosts, ūdens lēns un putains, mirkli pirms tumsas viens 60 cm līdaks slinks kā sieksta uzprasījās tarbā, visticamāk aiz dzīves apnikuma.
8.jūlijs 2012, 11:20 | links
 
Ginca, to ar to meiču lielajā kuterī vizinājies? Ja nē, tad tikai pāris laivas ar maziem motorīšiem bij garām aizbraukuši, bet ne viens pie pirmā pagrieziena no laivas necopēja. Viens no 4 kas krastā stāvēja noķēra zemmēru un maisā iekšā :)
5.jūlijs 2012, 15:08 | links
 
To Perpendikuls
Nu nav tev taisnība:) Vakar bij labi gan pirms lietus, gan pēc lietus. Ja biji tad noteikti redzēji arī mani ar baltu laivu.
5.jūlijs 2012, 14:21 | links
 
Par plēsīgajām es ar nesūdzētos, kut gan pats tās neķeru, bet vakar dabūju 3 asarus pa grami 300 uz fīderi, un man blakus vecss onka uz gumijas zivtiņu izvilka 2 mēra zandartus. Mans viedoklis ir tāds ka uz tiem plēsigajiem tur ir pārāk liels presings, tāpēc arī grūti noķert. Cik reizes tu esu bijis (rīts vai vakars) tur vienmēr ir pilns krast ar tiem kas grib noķert zandartu. Un par nožēlu esmu redzējis ka cilvēki ņem arī zēmerus:(
5.jūlijs 2012, 09:34 | links
 
Vorca-es par plēsīgajām runāju. Baltās jau vienmēr tur ir, tikai apetīte viņām mainās. Savukārt asaris un zandarts ir pasažieri, kas te ieskrien upē, te izskrien. Protams, ka neliels % paliek par rezidentiem, bet tas % uz doto brīdi ir tik niecīgs, ka... :(
5.jūlijs 2012, 08:54 | links
 
perpendikuls

Tu maldies ka tur nav zivju. Vakar no17.00 un 21.00 Desmit brekši neskaitot sīkas zivis.
5.jūlijs 2012, 08:50 | links
 
AndrisG - domaaju ka nav gan :D augstecee vinu vienkarshi nav. Vecteevs stastija ka kaadreiz uz velceem esot zusi tur keerusies, bet tie nu jau arii loti ilgi tur vairs nav maniiti.
5.jūlijs 2012, 01:15 | links
 
Eu, kāds kādreiz ir noķēris kādu zandartu Gaujienas pusē?
5.jūlijs 2012, 00:27 | links
 
Šodien biju Gaujā (lejtecē) pirms lietus, lietus laikā un pēc tā līdz pat tumsai. Sākumā mēģināju sistēmu ar divām gumijām, kur virs džigsistēmas 40.cm attālumā uzsieta vēl vien pavada ar 1-2 collu vibroasti. Bija 5 uzsitieni un izskatās, ka visi pa mazo gumiju. Ņēma ar ļoti gariem zobiem un ļoti vārgi (laikam asari). Redzēju kā līdakas pa augšu ņemās un izmēģināju rotiņu - ne uzsitiena. Pēc tam ar ofsetnieku džigu izmētājos un pašā vakarā izdevās zandartbērnu piemānīt un tas pie kājām, laimīgā kārtā pats nokratījās.

Sviests kaut kāds lejtecē notiek - ZIVJU NAV! Arī zvejnieki murdus nav izlikuši. Saprotu ja tikai man neķertos, bet arī citi copmaņi pa tukšo ūdeņus skalo. Dīvainas lietas...
4.jūlijs 2012, 23:54 | links
 
Sveicien makšķerniekiem..!:)
Šodien ar Brāli un labu draugu bijam aizgājuši uz gauju.! Nebijām domājuši ka kaut ko noķersim.!
Beigās izradijās ka brā lis dabuja 7 lidaks lielākā 2.200kg un parejas tadas standartnieces virs 1 kg.!Čomam 2 lidakas bet zemmēri, Man 2 nieka mazi asarīši!
Viss notikās uz 2 izmera rotiņiem un Baltām gumijas zivīm..!
Gribēju pateikt, ka gaujā ir zivis un lielas un iesaku visiem doties tās ķert, jo tagad, vinas labi kožās
1.jūlijs 2012, 10:33 | links
 
No Gaujas bail ,bet jūrā uz urrā !!! ?? Tu esi kadrs !!! Dimant - labāk sēdi tepat un spriedelē par copi :D DD
29.jūnijs 2012, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager