Gauja

kautkads sviests,man vel joprojam divas bildes ladeejas iboxaa kautgan man ir atrs inets,optiskais.varbuut vari man privati savu skypu iedot proveeshu caur to tev aizsutiit,vai arii gaidiishu kameer iboxaa ieladeesies
3.janvāris 2012, 15:11 | links
 
ZipBaits> eu vot šitāads glupības gan nevajag ieteikt, mikromīkstā Paints absolūti nav domāts fotogrāfiju un jpg failu apstrādei, bet tikai grafiskiem zīmējumiem. Jau pie pirmās saglabāšanas jpg tiek sadirsts bezjēgā, kvalitāte drausmīga!
3.janvāris 2012, 14:38 | links
 
atver bildi sev uz desktopa, nospied prntscr pogu. peec tam atver paint progu, nospied cntrl+v un uztaisi jau nu bildi, kuru saglabaa kaa jpg. galvenais, lai Tu pats vinju vari sev atveert un apskatiit.
3.janvāris 2012, 14:35 | links
 
zinaashu kur sullam tagad spamus suutiit :D joks, protams :D
3.janvāris 2012, 14:32 | links
 
Interesants gadījums :) varbūt iemet man karlisk@inbox.lv , paskatīsimies ko var līdzēt.
3.janvāris 2012, 14:30 | links
 
ar citu,ar sony bet sikie kautko tur saspaidijushi,bildes ari melnbaltas sanaca,proveeju atkal un uzmet sho Your browser sent a request that this server could not understand.
3.janvāris 2012, 14:28 | links
 
Bildēts to pašu Canon PowerShot A2200 ar kuru Norges bildes, vai kādu mobilo?
3.janvāris 2012, 14:26 | links
 
uztaisiju jaunu albumu un meginaju tur likt
3.janvāris 2012, 14:21 | links
 
Kur mēģināji likt, te forumā vai savā albumā?
3.janvāris 2012, 14:21 | links
 
JPEG image (.JPG) tads fails
3.janvāris 2012, 14:19 | links
 
cojs> mok varu palīdzēt? Kur tu mēģināji likt, te forumā vai savā albumā? Apskaties kārtīgi bildes failu, ir jpg vai varbūt kādā citā formātā?
3.janvāris 2012, 14:17 | links
 
japrasa adminam kas par vainu,uzlec uzraksts ka servers nevar nolasit failu,vai kautka lidzigi
3.janvāris 2012, 14:16 | links
 
ja ap chetri, tad tieshaam labs :) un ja mamma un tieva, tad mosh pat esi laseniiti dabujis :) Zheel, ka nevari focheni ielikt, lai redzam tavu sniegumu :)
3.janvāris 2012, 14:08 | links
 
netalu no erglu klintim
3.janvāris 2012, 13:53 | links
 
cojs
Kaut kur pie Cēsu tilta?
3.janvāris 2012, 13:49 | links
 
shupinsh 24gr,viena puse sudrabota otra zeltita,pie trizubura sarkana plastmasas astite
3.janvāris 2012, 13:46 | links
 
Cojs apsveicu tevi.
Uz kad tad pievilināji???
3.janvāris 2012, 13:36 | links
 
shoriit gaujaa dabuju savu pirmo taiminu,svaru nebij,bet uz aci kadi 3-4kg.tiesham baigais kaifs vinus no tadas straumes vilkt araa.pie cesim.meginaju ielikt bildi bet visulaiku kautkadu erroru met araa
3.janvāris 2012, 13:32 | links
 
Krutije parnji-pjut krutčonuju vodku!:D
31.decembris 2011, 15:35 | links
 
Nabaga Ugjis :D Vinjsh deelj taas baardas laikam zhagojaas cauraam dienaam :D Unikji, nevajag likt, jo es tur esmu ar cigaaru zobos :D Man nepatiik tik neētiski videomateriaali pie dabas :D Turklaat, bail, ka te atkal ienaaks direktors un saaks raazeet pa devinjii meemi :D man ir pasham video, kur atlaizhu to zivi, kuru te biju ielicis foto. Ja izdomaashu, tad ielikshu...
31.decembris 2011, 11:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager