Gauja

Raih, apstrīdi argumentēti! Varbūt kļūdos, bet tāds ir mans funktieris. Ja tā nebūtu, tad visai zmūdens radībai būtu klāts izcils “ zviedru galds”. Vai bieži, nārsta vietu tuvumā, esi noķēris kādas citas zivis?
Tak labi zini, ka laši saldūdenī nebarojas! Bet mānekli kampj.
2.janvāris 2020, 19:53 | links
 
Zinu to upi, bet foreļu tur gandrīz nav. Kad ledus aizpeld, tad tur taimiņi ir. bet ne ar spini. Pluds un naktstārps.
2.janvāris 2020, 19:51 | links
 
Kārli, daudzas lietas jau esmu apguvis, bet forelēt laikam tomēr nesanāks. Nav manā apkaimē foreļupīšu. Viens kaut kāds veidojums Dūņezerā ir, bet tur esmu nostāgājis pa tukšo. Turklāt vajag īsāku kātu (man no mikriņiem gandrīz vai vienīgais 2,34, pavasaros Lilastes upītē (pirmie asari) nedrīkst atvēzēties, uzreiz ir māneklis koka zarā. Tur gan baigi sparīgās līdakas pavasaros.
andreiko, 2.janvāris 2020, 19:39


Uh tev tur gandrīz blakām ir viena no populārajām foreļupēm kur ir aŗī pa kādam 1kg+ eksemplāri... tikai braukt un copēt vajag...
2.janvāris 2020, 19:45 | links
 
Kārli, daudzas lietas jau esmu apguvis, bet forelēt laikam tomēr nesanāks. Nav manā apkaimē foreļupīšu. Viens kaut kāds veidojums Dūņezerā ir, bet tur esmu nostāgājis pa tukšo. Turklāt vajag īsāku kātu (man no mikriņiem gandrīz vai vienīgais 2,34, pavasaros Lilastes upītē (pirmie asari) nedrīkst atvēzēties, uzreiz ir māneklis koka zarā. Tur gan baigi sparīgās līdakas pavasaros.
2.janvāris 2020, 19:39 | links
 
Atkal Bruno ar saviem Sabaņejeva laika murgiem par sargājošajām mammām! Tak izglītojies vispirms un tad raksti! Citādi izklausās pēc augstāk minētā Sabaņejeva, kurš pirms 100 gadiem rakstīja, ka sami iznēršot vienu vienīgu ikru, un turot to mutē, līdz tas attīstoties...
2.janvāris 2020, 19:39 | links
 
Tad sanāk ka Siguldā būs tā,ja gribu pie Kaķiskalna paspiningot 10eur,ja gribu pārbraukt uz Tūristbāzes pusi atkal 10eur jamaksā.
2.janvāris 2020, 19:38 | links
 
Nekritizēsim cits cita garadarbu! Nepatīk, nelasam.
2.janvāris 2020, 19:36 | links
 
EPL- elektropārvades līnija.
2.janvāris 2020, 19:34 | links
 
Kā Salacā ieviesa LM? Bija tikai viena zona: EPL zem Zirgakmens - Vecsalacas tilts. Spiningošanai ienākošās jūras foreles(spožos) un ,gudri izsakoties, krītošos ķeltus.
Ne velti Dainu skapī lasāms: Apetīte rodas ēdot! Un tad panesās- galopom po kočkam! Drīz ne visas upes garumā. Varat saukt mani par ko vien velaties, bet ķerot nonārstojušās zivis nārsta vietu tuvumā, smagi grēkojam. Ne velti dabā tas tā iekārtots, ka mammas paliek un sargā, bet papi atpakaļ uz jūrju.
2.janvāris 2020, 19:32 | links
 
Iemācies andreiko uzņemt kritiku, ja esi caurkritis žurnālists, tad samierinies beidzot. Tas feļetons bija briesmīgs, ne mazākā humora dzirksts, un jau sen neaktuāls. Tāpēc arī bija tik neciešami ka liki to entās reizes. Un to tev teica praktiski visi. Un nekāda cita nepatika pret tevi nav, jo vienkārši nepazīstu. Kad raksti par copi liecies sakarīgs vecis.
2.janvāris 2020, 19:29 | links
 
Kārli, zinu, ka tev un Junioram netīku briesmīgi. Bet man par to nospļauties. Jo man tavi foreļu stāsti bildēs un īsajos aprakstos patīk ļoti. Gan bilžu, gan copmaņa meistarība. Cienu! (bet nepielabinos)
Laimīgi Uzkāpušo gadu!
2.janvāris 2020, 19:15 | links
 
Katrs skatās no sava skatu punkta un izteikt savu viedokli ir ļauts. Lašveidīgo cope mani tiešām neuzrunā nevienā aspektā. Un tieši tādēļ nav saprotams, ka lašu nārsta laikā liegums uz mākslīgo ēsmu ir spēkā, bet līdaku nārsta laikā katrs pie ūdeņiem dara, kā ienāk prātā. Vienlīdzības sagribējās :)

Vigulis, 2.janvāris 2020, 18:56


Agrāk tā arī bija un ūdenī arī nevarēja brist, lai nārsta vietas neizbradātu!
2.janvāris 2020, 19:12 | links
 
Cik saprotu, tad licenses vajag tikai sākot no Siguldas tilta līdz Brenguļiem. Jo papētot epakalpojumus, tur rakstīts, ka licensi var iegādāties tikai tajos posmos. Un vēl ir rakstīts, ka license ir vajadzīga tikai Līgatnes pašvaldības administratīvajā teritorijā Gaujas kreisajā krastā (Labajā krastā var makšķerēt bez?).
Tas nozīmē, ka posmā Ādaži - Sigulda var makšķerēt bez licenses, jo epakalpojumus rakstīts, ka tajās vietās licenses nav pieejamas...
Vai arī es visu esmu sapratis pīlnīgi nepareizi.?.?

norberts7, 2.janvāris 2020, 18:35


Licenci vajag tikai Līgatnes pašvaldības teritorijā.
2.janvāris 2020, 18:59 | links
 
Labāk nogaidīt kad JG athodņaks pāriet un nedrukāt tādus murgus :) bet nu uzelpoju ka dižais feļetonists neielika 101 reizi jau likto mūža skribelējumu.
2.janvāris 2020, 18:58 | links
 
Karlis_K [02.01.20]: Izlasot nolikumu, aizliegts spiningot no 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Pilnīgi normāla štelle no ledus sākuma līdz līdaku lieguma laika beigām. Šādu normu vajadzētu ieviest VISĀS Latvijas ūdenstilpnēs. Lai kadri ,aizbildinoties ar asarīšu copi, necūkotu līdaku nārstu.

Vigulis, 2.janvāris 2020, 17:14

Tāds sviests, līdaku copmanis kuram nospļauties uz tiem tūkstošiem spiningotāju un mušotāju, kuriem līdaka vispār neinteresē. Saki Viguli, tev patīk totālais mākslīgās ēsmas liegums 01.10.-31.12. Gaujā , Ventā, Abavā un daudzās citās lašupēs? Gan jau ka nepatīk, un ne tev vienam. Man arī, lai arī esmu lašveidīgo ķērājs, jo tā tiek diskriminēti gan līdaku, alatu, sapalu un citu zivju spiningotāji, mušotāji. Un nu vēlies to liegumu pagarināt vēl uz 4 mēnešiem, kopā 7 mēnešus mums upes būs slēgtas? Ģeniāli!
Katrs skatās no sava skatu punkta un izteikt savu viedokli ir ļauts. Lašveidīgo cope mani tiešām neuzrunā nevienā aspektā. Un tieši tādēļ nav saprotams, ka lašu nārsta laikā liegums uz mākslīgo ēsmu ir spēkā, bet līdaku nārsta laikā katrs pie ūdeņiem dara, kā ienāk prātā. Vienlīdzības sagribējās :)
2.janvāris 2020, 18:56 | links
 
Gauja 2/3 garumā ir ezers ne straujtece, savienota ar jūru, ir posmi kuros līdakas ir mamīt mīļo cik un kādas... ir n grūtāk pieejami, grūti apmakšķerējami/napamakšķerējami un neizteiksmīgi posmi kur vispār neviens necopē, ir pilns ar sapaliem, balto zivi... Dažkārt piemērots laiks pa visu ziemas-pavasara sezonu lašveidīgo ķeršanai ir ~2 ned. ziemā copes iznācieni ir īsu brīdi, tad aizsalusi, tad ūdens par zemu un dzidru, tad, pali, tad pārāk duļķains, tad jau par siltu, tad zivis atnākušas, tad jau aizgājušas, tad nav uzkāpušas, tad vispār neuzkāpj, tad par siltu ūdens, tad salīdušas čakārņos... piem. tā Līgatnes sadalīšana zonās ir smieklīga... iespēja tikt tur pie legālas zivs ar nogrieztu taukspuru ir labi ja ~1/1000, mikroskopiska, bet noķert līdaku vismaz 50/50 kā minimums, profiņam un vietu zinātājam visi 90%. Ja sāks dēļ licencēm mazāk spiningot, tad bail iedomāties cik tās līdakas savairosies.... izēdīs pēdējos lašveidīgos pa tīro.
2.janvāris 2020, 18:52 | links
 
andreiko [02.01.20]: Kā šie bazari ir piegriezušies. No visām šīm lašu (taimiņu) tēmām visos pēdējos gados smuks bija tikai viens vēstījums. Par to, kā Raihs Siguldas sniegos nolika kluci. Un inspektors laikam gāja pārbaudīt.
Paldies, Andreiko, par Tevis, kā profesionāļa, manu garadarbu augsto novērtējumu!:)
Un jā, piekrītu- noriebies ir nepajokam...
2.janvāris 2020, 18:45 | links
 
Kā šie bazari ir piegriezušies. No visām šīm lašu (taimiņu) tēmām visos pēdējos gados smuks bija tikai viens vēstījums. Par to, kā Raihs Siguldas sniegos nolika kluci. Un inspektors laikam gāja pārbaudīt.
2.janvāris 2020, 18:41 | links
 
Uldishh [02.01.20]: Mārtiņš sācis svinēt savu dzimeni 3 dienas ātrāk..
Spriežot pēc tiem murgiem, kas te visu laiku tiek publicets no viņa, tad izskatas, ka viņš vēl nav beidzi svinēt savu iepriekšējo!:)))
2.janvāris 2020, 18:40 | links
 
Mārtiņš sācis svinēt savu dzimeni 3 dienas ātrāk..
2.janvāris 2020, 18:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager