Gauja

Laša nogriezto taukspuru...:)
31.decembris 2019, 16:35 | links
 
irseejs [31.12.19]: Anton te nav jēgas neko rakstīt. Ir aitas, ir cirpēji. Es rītdien braucu uz Gauju, uztaisīšu pašīti pie Līgatnes pārceltuves, nodošu Šteinam sveicienus, nolikšu kaut ko ēdamu pie domes durvīm, lai cilvēks badā nenomirst :D
Ieliec te foto pēc tam, lai nav tukša muldēšana! Es domāju ar to ēdamo pie domes durvīm, ko noliksi.
31.decembris 2019, 16:22 | links
 
Anton te nav jēgas neko rakstīt. Ir aitas, ir cirpēji. Es rītdien braucu uz Gauju, uztaisīšu pašīti pie Līgatnes pārceltuves, nodošu Šteinam sveicienus, nolikšu kaut ko ēdamu pie domes durvīm, lai cilvēks badā nenomirst :D
31.decembris 2019, 16:17 | links
 
Dāvi ,kādi senāti? Administratīvās lietas jau sen izskata viena līmeņa tiesās.Senāts izskata civillietas.Vai nu es esu galīgs protāns vai nu...
31.decembris 2019, 16:12 | links
 
Dāvi, attopies! Par kādu iestādi? Tā ir pašpasludināta biedrība.
31.decembris 2019, 16:08 | links
 
Zoniņi, zoniņi, lai atbalstītu Mārtiņu un mēģinātu panākt civilizētu LM, nē. Izskatās, ka esat kā beztiesīgs aunu bars, kurus cirpt un cirpt!
31.decembris 2019, 16:06 | links
 
Malgomajfisk [31.12.19]: Kāds te sakar ar apgabaltiesu?Tas nav civilais vai kriminālais strīds.
Tas ir kā pārstrīd administratīvā pārkāpuma protokolus ... pirmā sūdzība iestādes vadītājam, otrā instance administratīvā tiesa ... trešā apgabaltiesa, tad par procesa pārkāpumiem senātā...
31.decembris 2019, 16:05 | links
 
Kāds te sakar ar apgabaltiesu?Tas nav civilais vai kriminālais strīds.
31.decembris 2019, 15:59 | links
 
irseejs [31.12.19]: Davis-Di [34m]: irseejs [48m]: Davi,

Ja tu tā saki, tad tu nevienu tiesvedību neesi uzsācis. :)

Tiesas lēmums parasti ir gatavs mēneša laikā.Ja kas esmu tiesājies par zemi pat 10 gadus, pēdējā tiesvedība ar UR ilga gandrīz 2x gadus. Tas tā. Jebkurā gadījumā tas nav ātrs process un ja gribi kaut ko panākt tad rakstveida process īsti neder, jo tavu rakstīto var vienkārši ignorēt diemžēl ... vismaz tāda mana pieredze!Adminstratīvā tiesa Karl. Adminstratīvā. :)
Bet kam es to stāstu. :)
Un tālāk procesā uz ... apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģiju... utt.
31.decembris 2019, 15:57 | links
 
Davis-Di [31.12.19]: irseejs [48m]: Davi,

Ja tu tā saki, tad tu nevienu tiesvedību neesi uzsācis. :)

Tiesas lēmums parasti ir gatavs mēneša laikā.Ja kas esmu tiesājies par zemi pat 10 gadus, pēdējā tiesvedība ar UR ilga gandrīz 2x gadus. Tas tā. Jebkurā gadījumā tas nav ātrs process un ja gribi kaut ko panākt tad rakstveida process īsti neder, jo tavu rakstīto var vienkārši ignorēt diemžēl ... vismaz tāda mana pieredze!
Adminstratīvā tiesa Karl. Adminstratīvā. :)
Bet kam es to stāstu. :)
31.decembris 2019, 15:34 | links
 
Satversmes tiesa šajā gadījumā būtu kā galējā instance,bet līdz tam jebkuru lēmumu vajadzētu pārsūdzēt administratīvajā kārtā,vismaz tā es domāju,Bet kamēr tas nav darīts , pašaldību lēmumi ir spēkā..
31.decembris 2019, 15:28 | links
 
irseejs [31.12.19]: Davi,

Ja tu tā saki, tad tu nevienu tiesvedību neesi uzsācis. :)

Tiesas lēmums parasti ir gatavs mēneša laikā.
Ja kas esmu tiesājies par zemi pat 10 gadus, pēdējā tiesvedība ar UR ilga gandrīz 2x gadus. Tas tā. Jebkurā gadījumā tas nav ātrs process un ja gribi kaut ko panākt tad rakstveida process īsti neder, jo tavu rakstīto var vienkārši ignorēt diemžēl ... vismaz tāda mana pieredze!
31.decembris 2019, 15:22 | links
 
Manuprāt tādu domstarpību risināšanai pastāv satversmes tiesa...
31.decembris 2019, 15:21 | links
 
naloxon04 [31.12.19]: Cope un irseejs, Jūs tiešām nevariet savas domstarpības citur nokārtot!?
Par kādām domstarpibam pašlaik tu runā? Es tikai lūdzu irseeju skaidrot savus apgalvojumus, bet viņš cenšas izbraukt ar personigiem apvainojumiem, jo argumentu nav! Tas arī viss!
Es vnk negribu, lai kāds, noticot irseeja murgiem, dabū protokolu un iekuļas nesmukumā nieka 10 eur dēļ!
31.decembris 2019, 15:21 | links
 
Par lamāšanos mīnus 1 punkts. Starprezultāts 8:0 :D
31.decembris 2019, 15:16 | links
 
8:1 :)
31.decembris 2019, 15:12 | links
 
Cope un irseejs, Jūs tiešām nevariet savas domstarpības citur nokārtot!?
31.decembris 2019, 15:10 | links
 
irseejs [31.12.19]: Cope73,
Apsaukājas mazi bērni, es tevi vārda tiešā nozīmē "aptiršu" :D
Diemžēl, tas ir vienigais, ko tu, Martiņ, esi iemācijies un māki nevainojami!
31.decembris 2019, 15:07 | links
 
Es, savukart, visus potenciālos Gaujas makšķerniekus un ne tikai, aicinu ievērot visus spēkā esošus saistošos noteikumus, lai izvairītos no ne pie kā nenovedošas tiesvedības un laika kavēšanas!
Liekat emocijas pie malas un cieniet likumus!
31.decembris 2019, 15:04 | links
 
Cope73,
Apsaukājas mazi bērni, es tevi vārda tiešā nozīmē "aptiršu" :D
31.decembris 2019, 15:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager