Vējenes!!

maijs
tā tā...a kā Tu viņas šmorēsi??

es pagājšgad gan cepu, gan žāvēju, bet viena metode par otru negaršīgāka...dārzeņu marinādē kaukā apēdu...zivs sportiska, bet diezgan neēdama manuprāt...
21.maijs 2013, 15:13 | links
 
Daddy,Tev nav bijis pareizais dzēriens klāt! Kūpinātas ar aliņu...mmmņammmm ;)
21.maijs 2013, 15:17 | links
 
Par šodienas "medībām". Super company,laiciņš -nu tā,bet nu tā necope! Sajūtas tādas,ka viņas tur ir,bet ķerties negrib,kaut gan,tā viena,ko noķēru,bija ierijusi krietni. Jā,un vizulim neviena pat pakaļ neskrēja :(
21.maijs 2013, 15:26 | links
 
Kolkā vējenēm vēl par ātru.Esmu mēģinājis spiningot,bet tikai iebrienot,pa bleķi uzsita uzsita,skrēja līdzi,kaut kas nepatika.Tas pagājušo gadu.
21.maijs 2013, 16:30 | links
 
leonids, apskaties pasta kasti.
21.maijs 2013, 16:47 | links
 
Ir bijušas visādas metodes, bet kūpināta kkā vislabāk iet pie dūšas, un ja vēl alu vai balto klāt, mMMM!
21.maijs 2013, 18:43 | links
 
man šī kūpināta baigi sausā likās...bezmaz jāliek speķis vēderā :))
21.maijs 2013, 18:49 | links
 
kaads ir veejeneem tipiskaakais "blekjis" un kaadaa izmeeraa?
21.maijs 2013, 19:19 | links
 
kaads ir veejeneem tipiskaakais "blekjis" un kaadaa izmeeraa?

dzhi, 21.maijs 2013, 19:19

uzmet aci bildēm
21.maijs 2013, 19:49 | links
 
-Biku nomierinājāt,atbraukšu no sviedriem,ta jau būs pašā laikā....:)
21.maijs 2013, 20:11 | links
 
Ir jau vietas (pēs stāstītā) kur velk atspērušies, bet nu kamēr pats neesmu pārbaudijis, īsti neticu!
21.maijs 2013, 20:17 | links
 
Šodien bijām pārbaudīt vējeņu esamību Pāvilostā. Sākums diezgan bēdīgs izskatījās. Iegājām jūrjā ap pusdeviņiem, priekšā bija tikai divas laivas, bet vīri teica, ka rezultāts nekāds. Mēs arī kādu stundu izmēģinājāmies gan ar pludu, gan bleķi, bet nekā. Tad kolēģim uz bleķi paņēma pirmā šīgada vējazivs un atkal klusums. Izlēmām pameklēt zivis velcējot un viss sāka notikties - ik pa brīdim kāda noķērās. Tad, kad mums visiem trijiem vienlaicīgi paņēma, tad metām enkuru un tinām vaļā pludu makšķeres. Copes daudz, bet kā jau šādā copē, daudz arī tukšas un daudzas neatvelkās līdz laivai. Ap 15-tiem cope beidzās un mums arī bija diezgan. Gala rezultātā 50 gb uz trijiem vīriem. Krastā dzirdējām, ka no Akmensraga divi vīri esot atveduši divas kastes ar zivīm. Ņem vēl ļoti uzmanīgi.
21.maijs 2013, 21:00 | links
 
Skaidrs!Jūs bijāt ar sarkano laivu!Mēs bijām tajās divās laivās=)
21.maijs 2013, 21:06 | links
 
-Gaļinieki...divas kastes...,uz ko inspektori skatās?!...:)
21.maijs 2013, 21:12 | links
 
Tieši tā! Labākā cope bija tur, kur mēs visilgāk stāvējām, bet ar airiem tas būtu pārāk tālu... Gan jau tūlīt ies vaļā arī pie lielā akmens. Ne asakas!
21.maijs 2013, 21:14 | links
 
Skipers

Nu jā, skatijos ka aizbraucāt prom, un tur stāvējāt..Un tad laidāt uz troll!Nu jā, protams, ar airiem, nu nē...Bet būs jau protams!ne asakas Jums!
21.maijs 2013, 21:16 | links
 
Iesakiet kā iesālīt vējeni, sagatavot priekš kūpināšanas!Paldies!
22.maijs 2013, 09:55 | links
 
Karsto kūpiņu sāla pēc žāvēšanas, tb kamēr vēl karsta pārkaisi ar sāli. Varbūt tad nebūs tik sausa...
22.maijs 2013, 10:16 | links
 
Vējenēm pats galvenais ir nepārturēt, tobish par ilgu nekūpināt, temperatūra! Par sālīšanu nez, es iesālu jau pirms kūpiņa un nekādu problēmu. Man nav tādas gruntīgas kūpinātavas, kūpinu 200l mucā, kurai apakšā izkurinu līdz oglēm, tad alkšņu zarus pa virsu un tad uz režgjiem lieku virsū zivi, un pa virsu vāks. 20-25 min un zive gatava. Un sulīga, un ļoooti garšīga!!!
22.maijs 2013, 15:22 | links
 
Liepaajas molaa veel pashvaki, ir ja bet pa kaadai ,pa kaadai...V-pils pusee viss notiek, uudens kuljas zuves veljas..tikai lavas nav-buus jaabrien.
22.maijs 2013, 19:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager