Vējenes!!

maijs
Sveiks No piekdienas uz sesdienu braucu uz Liepaju! meiginasim kko savilkt! pa nakti uz butem pa dienu meiginasim vejeni kert!
16.maijs 2012, 08:49 | links
 
Un ar kādu domu šijā laikā tās butes galināt:( Ļaujat tag viņām atgūties!
16.maijs 2012, 12:12 | links
 
Nu kas i ,piejūras tauta! Liepāja, Pāvilosta,Užava... Tas vējzutis i pienācs va nau? Netur sveci zem pūra :)
16.maijs 2012, 22:17 | links
 
Baumu līmeni pa kādai dabonot gan...:D
16.maijs 2012, 22:27 | links
 
Shodien kaa vientuljsh vilks iebridu paavilostaa. Veejenes speelee, bet pamaz. Lietus un veejsh pamatiigi maitaaja pasaakumu. Uz garneljuku 3 nerealizeetas copes 1.5h laikaa. Uz pacietiibas beigaam atkugjoja 2 vieteejaas laivas... 1/2h laikaa vinjiem kaadas 4 copes 1 slaidaa (spinis). Buutu saulains, buutu cita shtelle. Taalaak aizshaavu uz Liepaaju... no mola veejenes neesot kodushaas... pats nemeegjinaaju, tachu bulleeni gan veel rijiigi. Un jaa- pie pasha mola redzeeju baru ar veejeneem.... vabuut vieteejie+leishi nejeedz nokjert!?
16.maijs 2012, 23:50 | links
 
Vakar Āgenskalna tirgū- 1.75 ls kg.....
17.maijs 2012, 08:51 | links
 
Biju no piektdienas uz sestdienu Paavilostaa.Supper cope,gan butes,gan bulliishi un sestdienaa pat divas veejenes un divas nomuka!Atpuuta kolosaala!O,jaa un gigantisks luciitis!
20.maijs 2012, 11:36 | links
 
Sveiki Tauta!!! :)
Beidzot pienāca tā diena (19.05.2012), kad bijām trijatā uz Ziemelīša(Liepājā) vēja zivi makšķerēt! Pirmās copes sākās pēc 6:00, tad arī tika pa vienai noķerts un klusums līdz pat pusdienlaikam. Bija jau arī daži ņemieni pavidu, bet es to neuzkatu par ņemšanu(paņem pieslīcina un , tad kad tu jau esi gatavs pie otra ņēmiena piecirst,viņas tur vairs naFFF).
Labāka cope sakā ap Diviem dienā. Man viens no kolēģiem, kurš bija līdzi pirmo reizi mūžā saka ierādīt kā jācopē :)))!!!
Rezumē: diena jauka, zivis ir, vēja virzieni mainīgi. Zivju skaits 8 - 7 - 11, ja reķina, ka vēl tik pat daudz nerealizētas copes un + pa kādām piecām kas pusceļā pamāja ar mugurspuru! ;)
Ps: Tas vis pēcpusdienā!!! Nesteidaties vēl agri no rīta! Iespējams - pēc pāris dienām varēs No rīta Līdz vakaram ķert!!!
Ne Asakas Jums Visiem!!!
20.maijs 2012, 12:12 | links
 
Sveiki domu biedri man jautājums par sistēmu kā ķert šis gardās zivteles, šogad esmu nolēmis ka vajadzetu kādu pašam noķert tikai nau info kā nokomplektēt makšķerkātu?
Lūdzu padalieties ar info!!!!???
20.maijs 2012, 17:05 | links
 
Vējenes ņem un ņems vēl labāk!Nākamnedeļ ies lopā!
20.maijs 2012, 18:00 | links
 
rupucisxx - viss ir atkarīgs ar kādu no copēm tu gribi lietot, Pludiņu vai Spini? ;)
Es lietou monofilo pamatauklu 0.35 tālāk Pluds stacionārs vai slīdošs tas katra paša ziņā. Man ir no 20g - 30g pluds, jo reizēm vajag diezgn tālu iemest. Dziļumu uzstādu no svina līdz pluda augšiņai no 0.8m - 1m, pavadas garums no 0.5m - 0.7m, āķis man Nr4. Tas it kā pa lielam viss.
Par spini jautā lūdzu citiem,jo es neesu specs Latvijā spiningot. ;)
20.maijs 2012, 18:57 | links
 
lielum lielais paldies Nextalfonso!!!!
būs jataisa viena pludiņniece, jo man vairāk cope iet ar špinu!!!!!!
20.maijs 2012, 22:54 | links
 
šodien jūrkalnē uz diviem 21gab, 10kg. 1 uz bleķi, pārejas uz garneli
20.maijs 2012, 23:08 | links
 
Šodien Liepājā uz ziemeļa man 0, Andrim 0 vējenes. spēlējās pa virsu daudz, bet neņem, laikam nārsto.. uz ziemeļa 6os no rīta vairs nebija kur iemest. pārmetu vienam čalim pāri, laikam atpazina mūs, caur CL. sākām runāt, pārvācāmies visi trijatā. andris dabūja 3 vējenes, nezināmā persona arī dabūja, savukārt, kamēr ķērās es pinķerējos :)
20.maijs 2012, 23:12 | links
 
Vējenes ir! Vakar pāvilostā - 19gab - uz garneli. Bonusā 27 jūras grunduļi.
21.maijs 2012, 06:59 | links
 
Ja vakar atklaju vejenes copi. Nu sakums ta ,3 dabuju viena uz kreveti tas uz vizuli.Pakal srienosie daudz bet vel ta isti negrib est. Sodien atkal laidisu bet uz zinamu,labaku vietu,ap ventspili.
21.maijs 2012, 07:57 | links
 
Labdien kungi! Apsveicu ar cemmerēšanas sezonas atklāšanu jūrā! Vakar masveidā redzēto savādāk nevar nosaukt. Vizulis 5 - 15 cm garš, pavadā līdz 2/0 trīsžuburi, iebriem un mauc, sēma kā nu kuram, Jautājums, cik daudz zivīm ĀĶIS BIJA MUTĒ? Un to sauc par baigo kaifu? Varbūt tomēr uzlikt pludu, to pašu garnelīti un ķer vesels.
21.maijs 2012, 09:29 | links
 
sestdien 15gab,vakar 4 stundās 20 vējenes uz garneli apmēram 300 metrus no krasta.
21.maijs 2012, 10:45 | links
 
Sveiki!
Varbūt kāds būs tik mīļš un apstāstīs par vējzivs spiningošanu - vizuļi obligāti speciālie; āķi 1 2 3 žuburi; jāvelk pa ūdens virsu vai pa dziļumu???...principā derēs jeb kāda info, jo esmu netīšām vienu uz grunteni noķēris, bet ir doma ķert ar spiningu! :)

PALDIES!
21.maijs 2012, 12:56 | links
 
Ņem pagaru vizuli, tradicionāli tievu, baltu un pasmagu. Trijžuburi ievērojamāki mazāku kā līdakai un vai nu ķēdītē vai liek vairākus riņķīšus...Copju daudz, filosofējot rezultativitāte 1 pret 5, tas arī atkarīgs no daudz kā, tur bišķi jāpiešaujās ....
21.maijs 2012, 13:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager