Vējenes!!

maijs
Roli, atstājot līdaku āķi, aizcemmerēto zivju proporcija mainīsies uz augšu, domāju 3 pret 5!
21.maijs 2012, 15:42 | links
 
riit braucu veejenees un taa pie sevis praatuljoju,a kapeec spiningo tikai ar shuupinjiem?Kapeec ne ar rotinjiem,gumijziviim,vobleriem un visu paareejo?
21.maijs 2012, 17:34 | links
 
20.5.12 Pavilosta no mola 3 gab. parejiem večiem ari kautkas bija!
tatad sakuši nemt!
21.maijs 2012, 17:39 | links
 
Ruu, es arī par to domāju.. es domāju varētu būt interesanta cope ar poperiem vai valkiem...
21.maijs 2012, 18:39 | links
 
patiesiibaa jau vajadziigs maaneklis liidziigs renjgjei,kuru tu vari novadiit pa augshu,tas pat vareetu buut tvisteris,redzees varbuut riit paeksperimenteeshu
21.maijs 2012, 18:46 | links
 
nu jāskatās kas tāds, kas vienlaicīgi gan tālu lido, gan sekli iet... domāju, uz tviča vobleriem arī vējeni varētu labi pavilkt, tikai jāskatās, kuri tā foršāk lido...
21.maijs 2012, 19:09 | links
 
riit no laivas mochiishu,domaaju tas taalums nebuus tik svariigs
21.maijs 2012, 19:23 | links
 
Manuprāt ar reņģi tur nav nekāda sakara, ber ar tūbītēm, ar kurām pilni visi piekrastes ūdeņi, angliski "Sandeel". Tā ir tāda ~5-8cm gara cilindriskas formas zivtiņa. Par cik es ķeru tikai ar mušu, tad vislabāk strādā tieši tāda veida imitācija orandžā krāsā. Pie ši varianta esmu nonācis vairāku sezonu laikā, kurā tika mēģinātas dažādas mušas un vadīšanas paņēmieni, kā arī papētot kā vējenes ķer citur. Kā tādu tūbīti dabūt gatavu spininga versijā neesmu domājis. Reālākā varētu būt cilindriskas formas attiecīga izmēra gumija. Vēl viena atziņa, tās zivis kas virs ūdens taisa mutuli neņem, tās ir aizņemtas ar ši procesu, aktīva ir tā zivs kura seko mutulim, sargi vai mutuļot gribētāji.
21.maijs 2012, 19:57 | links
 
Nu uz gumiju dārgs pasāciens sanāktu, jo viņām zobi dikti asi... ņemot biežās copes un salīdzinoši retos gadījumus, kad tiešām uzkabinās - tas nebūtu prātīgi... protams uz spiningu rezultatīvāk, bet manuprāt labāki panākumi būs uz to pašu pludu.
21.maijs 2012, 20:11 | links
 
Sveiki .
Gribēju pajautāt vai ar kvadraciklu var braukt pa kāpu zonu tas ir atļauts ? Un vai esat dzirdējuši kau ko pa to ka otrdienās nevarot makš''kerēt kaut kādi mistiski aizliegumi ..
21.maijs 2012, 20:18 | links
 
pa kaapu zonu aizliegts paarvietoties ar jebkaadiem mehaaniskiem liidzekljiem
21.maijs 2012, 20:26 | links
 
sveetdien cepu veejenes...nu taa, pasausa...vakar nokuupinaaju, jau labaak, bet vienalga nekas iipashs, butei vai breksim blakus nestaav
22.maijs 2012, 09:18 | links
 
ruu: vobleri droši vien vējenēm arī būtu lietojami. Tikai ir vismaz divas problēmas:
1. tie plēsoņas takš visu krāsu noplēsīs no vidēji statistiskās kvalitātes voblera vienas copes laikā.
2. Vajadzētu tomēr vobleri, kas paredzēts sālsūdenim.
Paeksperimentēt protams var.
22.maijs 2012, 10:58 | links
 
....un kā vēl šancē! Pirms 2gadiem pārbaudīju šo teoriju praksē! Liku karabīnē Kranku 4cm - baltas ar sarkanu galvu - iegrime 30cm, par cik āķi arī viens otram tuvu, vējenes ļoti labi uzsēdās! Vienīgais mīnuss ja vējš, tad bleķi var krietni tālāk iemest, bet mazais kranks nav sevišķšs lidotājs.
22.maijs 2012, 11:10 | links
 
Daddy, no vējenes sanāk exellentas voblas. Experimenta pēc pamēģini, nenožēlosi.
22.maijs 2012, 11:55 | links
 
Es kakraz iesālīju priekš voblām. Portugālē redzēju jau gatavas vēja zivju voblas - izskatījās garšīgi.
22.maijs 2012, 13:56 | links
 
Par voblu laba doma gan. Es kūpinot vējenes vēl pievienoju speķa gabaliņus vēderā, pavisam cits smeķis.
Vēderā vējenei, ne sev, protams. :)
Šodien no rīta puses vēl bij knaps cops, kurš vējam mainoties, palika vispār nekāds. Rosība jau ir, bet ēšana švaka šamām vēl.
22.maijs 2012, 16:18 | links
 
Šodien ap 13:00 vējš strauji iegriezās Z, līdz ar to uz Liepājas Z-mola sākās itin jestra vējeņu cope :)
22.maijs 2012, 16:53 | links
 
a man jau visas apēdās...būs vēlreiz jābrauc un ta iemēģinās voblu...kaltēšu ar visu galvu un teikšu, ka tie mazi krokodiliņi!! :DD
22.maijs 2012, 20:07 | links
 
Pabiju Paavilostaa shodien,rezultaataa 8gb laivaa,daudz tuksho copju un aizgaajusho.Atbrauca dzheki no akmens raga,teica tur visas lietas notiekaas uz 4 cilveekiem vairaak kaa 100gb
22.maijs 2012, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager