Vējenes!!

maijs
Kaut kas nojuka . Ķēru uz pludu un garneli.
25.maijs 2017, 21:12 | links
 
tevocis [Vakar]: Šodien no 7:30 - 11:00 Akmensragā pilns spainis. Vāku nevarēju aizvērt. Pamēģināju arī pie Pāvilostas. Arī tur ķērās nonstopā. Visumā līdz pusdienām bija jauks laiks un ļoti baudāma cope. Vēlāk sāka pūst neliels vējš. Cik varēja saprast vējenes ir gar visu piekrasti no Pāvilostas uz dienvidiem. Kas notiek ziemeļu virzienā nezinu. Nevienu laivu tur neredzēju.Uz ko keri blekis vai pluds

Krishss, 24.maijs 2017, 22:17
25.maijs 2017, 21:11 | links
 
Labdien. Z molā ir kāda aktivitāte vēja zivju sakarā?
25.maijs 2017, 15:28 | links
 
Vakar, Pāvilosta, no pl. 14.00 līdz kādiem 19.00. Braucot iekšā pa kanālu, viena ekipāža jau devās krastā. Izskatījās ļoti apmierināta, rādīja, ka cope super un ieteica doties apm 1km Akmensraga virzienā. Turp arī devos. Jau pa ceļam uz velci iemērcu vizuli un ilgi nebija jāgaida, kad kāts līks un pirmā vējene laivā.
Divos vārdos runājot, vakar bija mana līdz šim veiksmīgākā vējeņu cope. Ņēma viņas trakoti labi gan uz velci, gan mētājot, tik spēle jāpiemeklē. Velcējot atradu vietu, kur tās ir lielākā koncentrācijā, tad enkurojos un darbojos tai punktā, kamēr copes beidzas. Zivei patika diezgan agresīva spēle. Pie lēnākas spēles nāk bars ar zivēm pakaļ, bet neņem. Kā pavelk straujāk, tā tesiens pa kātu, viena galā un vēl kādas 3-5 pavada līdz pat laivai. Skats suppperrr!!!
Rezultātā 53 zives noķēru un vēl vis maz tik pat daudz nedavilku līdz laivai un tukšās copes.
Bija doma iebraukt arī kādu mencu pameklēt, bet no domas atteicos, jo jūra nebija tik mierīga, lai es ar savu laivu brauktu iekšā jūrā un justos droši. Iebraucu lidz 11 m dziļumam, bet tad sapratu, ka tik dikti man ne maz to mencu šodien nevajag :) un devos atpakaļ uz krastu pie vējenēm! Arī vietas, kur mencu meklēt, man ir svešas, tā pēc tā uz dullo braukt iekšā vakar nebija īsti pareizi.
Visā visumā diena izdevusies super!
Iedzīvojos arī nelielos zaudējumos. Trijos metros atstāju savu enkuru. Tā aizķēra aiz akmens, ka nu ne kā nevarēju dabūt ārā, un pakaļ lēkt nebija vēlmes. Atpakaļceļā salauzu laivai beņķi. Iedevu ručkā un šamais neizturēja lēcienu pār vilni. Jautri!
Brauciet vējazivis trenkāt! Šobrīt ir labākais brīdis!!!
Ne asakas!
25.maijs 2017, 08:41 | links
 
tevocis [24.05.17]: Šodien no 7:30 - 11:00 Akmensragā pilns spainis. Vāku nevarēju aizvērt. Pamēģināju arī pie Pāvilostas. Arī tur ķērās nonstopā. Visumā līdz pusdienām bija jauks laiks un ļoti baudāma cope. Vēlāk sāka pūst neliels vējš. Cik varēja saprast vējenes ir gar visu piekrasti no Pāvilostas uz dienvidiem. Kas notiek ziemeļu virzienā nezinu. Nevienu laivu tur neredzēju.
Uz ko keri blekis vai pluds
24.maijs 2017, 22:17 | links
 
Šodien no 7:30 - 11:00 Akmensragā pilns spainis. Vāku nevarēju aizvērt. Pamēģināju arī pie Pāvilostas. Arī tur ķērās nonstopā. Visumā līdz pusdienām bija jauks laiks un ļoti baudāma cope. Vēlāk sāka pūst neliels vējš. Cik varēja saprast vējenes ir gar visu piekrasti no Pāvilostas uz dienvidiem. Kas notiek ziemeļu virzienā nezinu. Nevienu laivu tur neredzēju.
24.maijs 2017, 21:51 | links
 
straume21 [23.05.17]: kāds ir bijis Sīkragā vai Mazirbē meijginājis no krasta kert Vejenes ja nau zēl sniedziet kādu info šogad vel neesu meijginājis pagašgad šinī laikā vis notika (tas uz bleka)
Tur jau drīz uz beigām ies, pasteidzies. Kādu nedēļu jau ķer
23.maijs 2017, 21:56 | links
 
kāds ir bijis Sīkragā vai Mazirbē meijginājis no krasta kert Vejenes ja nau zēl sniedziet kādu info šogad vel neesu meijginājis pagašgad šinī laikā vis notika (tas uz bleka)
23.maijs 2017, 21:50 | links
 
Skaties:

https://www.google.lv/maps/place/Pāvilosta+Marina/@56.8884715,21.1711478,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x91b96dba9b7f3e7
23.maijs 2017, 17:35 | links
 
Pretī angāram, Sakas labais krasts, ir glābēju slips. Par to muņiki var izpotēt!. Pats laižos iekšā no pretējā krasta, tur pat kur Skiperis, un bēdu nezinu. Tas Pīļostā.
23.maijs 2017, 15:21 | links
 
Visērtāk - jahtklubā - labs slips, ir kur atstāt auto, bet maksas pakalpojums. Labajā krastā arī ir neliels, bet stāvs slips - iebraukšana ''zem zīmes'', auto kautkur uz ielas.

skiperis, 23.maijs 2017, 12:11

kur atrodas tas jahtklubs
23.maijs 2017, 13:25 | links
 
cik tālu no krasta meklējamas vējenes un ko šīm piedāvājat likt uz āķa?
23.maijs 2017, 13:19 | links
 
Visērtāk - jahtklubā - labs slips, ir kur atstāt auto, bet maksas pakalpojums. Labajā krastā arī ir neliels, bet stāvs slips - iebraukšana ''zem zīmes'', auto kautkur uz ielas.
23.maijs 2017, 12:11 | links
 
Kur Pāvilostā iespējams ielaist laivu?
23.maijs 2017, 11:33 | links
 
Iebraucu pavilostā. Velceju lidz akmeņraga bakai,tur kadas 10 laivas bija. Tuvakajās laivās arī ķēra. Tālākās netedzeju , nav man tālskatis... uz velci pieteicās ap 10 gab. Tas uz vienu galu,tākā zivis ir gar visu krastu....
23.maijs 2017, 08:08 | links
 
Iebraucu pavilostā. Velceju lidz akmeņraga bakai,tur kadas 10 laivas bija. Tuvakajās laivās arī ķēra. Tālākās netedzeju , nav man tālskatis... uz velci pieteicās ap 10 gab. Tas uz vienu galu,tākā zivis ir gar visu krastu....
23.maijs 2017, 08:08 | links
 
Z-mols 22.05. Mana pirmā vējeņu cope. Nav tukšā un arī ar to esmu priecīgs. Lielākā 70cm. Visiem censoņiem, ne asakas!
23.maijs 2017, 00:24 | links
 
Pāvilosta,20.maijs no rīta cope vāja,kad saule sāka sildīt zivju aktivitāte bija jūtamāka,ķērām uz pludu un mētājām bleķi.Sajūta ,ka lielā cope vēl priekšā.Šodien tikai 2 laivas manījām jūrā,vieni mētāja bleķi,otri ar pludu ,zivis ķēra abās laivās.
21.maijs 2017, 22:08 | links
 
festers [21.05.17]: Ar laivu uz blekji ,sedas virsu gan uz velci gan spiningojot. Dzilumi visadi sakot no 1metra lidz 5metriem.
Ka citiem gaja tauta daudz bija
21.maijs 2017, 21:51 | links
 
Ar laivu uz blekji ,sedas virsu gan uz velci gan spiningojot. Dzilumi visadi sakot no 1metra lidz 5metriem.
21.maijs 2017, 21:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager