Vējenes!!

maijs
Jā, kā "gaļenieks" iesaku zivju paviljonā noturēt aizlūgumu un svecīti nolikt: D
Zvejnieki vējenes tik pēdējā laikā par nezāli neuzskata jo izrādās ja pagatavo ir ēdama. Nekas ārkārtējs nenotiek ja padsmit-30 vējenes ar makškeri paņem. Nu, ir kam nav sāta sajūtas, slāna cauru dienu un baro visus radus paziņas, ko dēļ šiem vajag kārtējo aiziegumu kuru tāpat neviens neizkontrolēs?
27.maijs 2014, 23:16 | links
 
gugumos.. par mežiem ar varu teikt, kad viņu nav! Ja tev liekas izvarota kailcirte ir mežs tad cita runa..
Un nevajag cepties par Sullu, viņš tik atgādina un liek mazliet aizdomāties par savu rīcību un vai no tās būs kādas sekas.. Neko manā izpratnē šoreiz viņs nav sliktu pateicis un nav pat aizliedzis ķert tās.. :))) cilvēkam tāpat kā man gribējās aprunāties :)))
27.maijs 2014, 22:26 | links
 
aigaigar, nejauc lašus ar taimiem.
27.maijs 2014, 21:57 | links
 
Jā argumenti jums satriecoši kungi, redzu diskusijas kultūra jums sveša, ar to tad arī beigšu. Ļoti atvainojos ka piešmucēju jūsu gaļenieku topiku :)

27.maijs 2014, 21:18 | citēt | links


Slānīt, slānīt un vēlreiz slānīt ! Var tak arī cūkām izbarot uc. lopiņiem... Vēl jau tak arī krāniņu mērīšanās, cik nu kurš noslānijis, tā kā viss ir bumbās:)
27.maijs 2014, 21:37 | links
 
Gaļenieki -tā ir asaukāšanās.Pie jebkuras lietas,ja grib risināt,jāpieiet ar saprātu.Citādi var iebraukt auzās.
27.maijs 2014, 21:34 | links
 
beidz SULLA,es piemēram vairāk par 7 nekad neemu paturējis lomā,tapēc par ,,gaļenieku mani saukt var tikai ,,stintes,, kad medijas,jo tās gan ņemu cik vien ķeras ziemā, un vienk, ieslēdz loģisko domāšanu, zivju sugas izzūd ne makšķernieku dēļ,nosauc kaut vienu sugu kas izzudusi dēļ copmaņiem,pat ja nebūtu liegumi utt,tās neizzustu pilnībā. ekoloģiju gan uzlabot derētu,un protams zveijnieku kontroli,ja runa iet par zivju resursiem kā tādiem, bet nu nekādi makšķernieki pie tā nav vainīgi.
27.maijs 2014, 21:32 | links
 
Jā argumenti jums satriecoši kungi, redzu diskusijas kultūra jums sveša, ar to tad arī beigšu. Ļoti atvainojos ka piešmucēju jūsu gaļenieku topiku :)
27.maijs 2014, 21:18 | links
 
lašus mēs ,,saudzējam,, citi izkaplē, a vēl citi pat nelieto uzturā,,bet pa nopietno runājot, šeit tieši par vējenēm, nu tiešām viņas nebeigsies no makšķernieku un pat piekrastes zveinieku rīcības nu nekādi un nekad... jo kā jau te minēja ir laiks un tās ir 2 maksimums 3 nedēļas un ne katru gadu te ķeras, atminaties kaut pagājušo gadu,bij sajūta ka jau ,,izmirušas,, bet.... tākā panikai un provokātoriem ar savu ,,pārspilēto,, rūpi par dabu NĒ... labāk jau tad guļaties baļķvedējiem zem riepām jo mežu gan nebūs drīz pavisam necik :P tā lūk
27.maijs 2014, 21:15 | links
 
Sulla aizej labāk uz zivju paviljonu, tur zivju vairāk
27.maijs 2014, 21:11 | links
 
Vaita vējeņu populācijai ir tik briesmīgs zaudējums ja tās paķer 2 nedēļas vienreiz gadā??

Bebrs, 27.maijs 2014, 21:04


labs jautājums, bet lai atbildētu var turpināt tās kāst un gaidīt kas būs :) Pagāšnedēļ viens man lielījās ka izvilcis virs 50 gab, rādīja bildi telefonā ar tādu nevājo kaudzī. Teica brauks vēl..
27.maijs 2014, 21:10 | links
 
Laši izmirstoša suga? Parādiet man upi, kurā tā svētā govs nav rudenī!
27.maijs 2014, 21:09 | links
 
Tas domāts alegorijā.Tad kad būs nākotnes enerģētika,sāksim skaitīt vējzivis.Tuvāk par izmirušajām sugām ?Nepieminēsim ,lašus,tā ir tēma par kuru zinātnieki strīdās.
27.maijs 2014, 21:08 | links
 
Saudzēsim dabu! Neķersim jūras grunduļus, neēdīsim gaļu! Laiks pārtikt no zāles! Brīvību Villijam!
Vaita vējeņu populācijai ir tik briesmīgs zaudējums ja tās paķer 2 nedēļas vienreiz gadā??
27.maijs 2014, 21:04 | links
 
Pilnīg piekrītu Sullai, vajag mazliet apdomāt pie tā ko mēs darām.. Un resursi ir ierobežoti, bet mūsu apetītes mērs noteikti nav..
Viss būs ok, ja kāds pa laikam arī atgādinās pār tām lielajām slāpēm, lai varētu apstāties un izkāpt no tās eiforijas- ņem cik vari, jo ķerās.. Un labi, kad vēl ir.. (tā cilvēki te runā :))
27.maijs 2014, 21:01 | links
 
Naftai pēc atiecīgām prognozēm,vajadzēja beigties pagājušo gad... .

brato, 27.maijs 2014, 20:33


nu kāpēc gan mums copmaņiem spriest par naftu, tik arhaisku enerģijas resursu, kam nākotnes enerģētikā būs niecīga loma. Labāk atcerēsimies tās zivju sugas kuru populācijas jau ir kritiski samazinājušās, un tieši mūsu bezatbildīgās rīcības un negausības dēļ ;)
27.maijs 2014, 20:55 | links
 
kautkāds murgs... ja visas skudras uz zemes saliktu vienā svaru kausā un otrā visus cilvēkus, svars būtu pilnīgi vienāds :P nu apmēram tā,es ar GUDRS, ak jā tēma te vējazivs, tapēc pieminēšu arī to. VĒJAZIVS. patika?
27.maijs 2014, 20:52 | links
 
Tu tak labāk paklusē....

kasix3331, 27.maijs 2014, 20:21

ahahaha :DDDDDD
27.maijs 2014, 20:40 | links
 
Naftai pēc atiecīgām prognozēm,vajadzēja beigties pagājušo gad... .
27.maijs 2014, 20:33 | links
 
Makšķerniekus neuzskatu par lielajiem smēlājim,ja grib kautko ekonomēt,taupīt - vajadzētu sākt ar citu galu.Nevajadzētu risināt problēmas, tur kur tonav.Bet vērojums apsveicams.
27.maijs 2014, 20:28 | links
 
Zinu tūliņ mani te apēdīs bez sāls, bet iemetīšu kādu akmeni. Tātad vējzivis, masveida nārsts pie mūsu krastiem un veči no visas Latvijas brauc lai visdažādākajiem veidiem rautu tās ārā bez skaita ierobežojuma. Nav bik dīvaini? Jo vairumam laikam šāda kāšana līdaku vai lašu nārsta laikā liktos amorāla. Ok var attaisnoties ka jūra "neizsmeļama", vējzivis milzu baros, miljonos un ar makšķeri nekad visu nevar izķert. Bet cik zinu zvejnieki ar piedalās vai ne? Vismaz tirgū redzēju tirgojam. Vai nevarētu sanākt ka pēc 10-20 gadiem ap šo laiku tik retais manīs kādu copi pa dienu? No vairuma esmu dzirdējis ka zivs baisi negarda, tad varbūt baudīt cīņu ar tām un laist vaļā? :)

Sulla, 27.maijs 2014, 19:59
Bez skaita ierobežojuma - jā. Bet cik tad viņas var noķert vienā reizē? 10? 20 jau retais. Bet tās zivis tur čum un mudž un vēl nez ko apkārt dara.
Jā, cepta nekāda labā nav, nākamgad, ja paveiksies, jānokūpina kāda, pēctam gan drošvien visas lai peld. Cīnās nenormāli, garša nekāda - nu laba sporta zivs.
Otra lieta - viņas jau ķer principā tikai dažās vietās un arī tas cilvēku skaits nav nekāds baigais. 30 40 laivas Pāvilostā, vēl tik pat cilvēki uz mola Liepājā un kāds ik pa 50km ieklīst no krasta ar zābakiem. virs Ventspils tāpat tā zivs ir nejēgā, bet cik viņu ķer? Tak neviens gandrīz.
Tas tāds mans, nezinātāja skatījums uz šo.

sragiagiaA, 27.maijs 2014, 20:11


Tu tak labāk paklusē....
27.maijs 2014, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager