Vējenes!!

maijs
Ar puusli diez cik droshi ir 5-6m/s veejsh? Nebuus baigais vilnis 6, 7dien atklataa juuraa pie liepaajas?
22.maijs 2014, 20:22 | links
 
Zogs, nu ne velti tie 2 tur meetaaja, es no krasta neesu meedjinaajis bet ar laivu-ne sliktaak kaa TOP vietaas.
22.maijs 2014, 19:22 | links
 
nebrauc uz liepāju, brauc augstāk :)
es braukšu. lai gan mani sāk bišķi vējš mulsināt DDA 10m/s... moš ritīgi agri jāmēģina

pagājšgad aplauzos, vējeņu vietā nācās ķert butes un buļlus, nebūs pirmā reize :D
22.maijs 2014, 17:02 | links
 
nu jau gan... aplamības pilnīgas, tieši kad nārsto,tad arī ņem,pirms nārsta viņu nemaz pie krasta nav, tāpat kā pēc nārsta:) tak jau tieši sabērnoties šurp uz krastu atskrien un prom kā ,,vējš,, :)
22.maijs 2014, 16:54 | links
 
Vispār gribu vēļ viedokli, viens viedais Liepājnieks pateica ka var nebraukt vairs vējenēs, netērēt laiku, jo viņas jau nārsto, un necopē, pa ūdens virsu ir bet neķeras.
Kā domā citi eksperti, vai jēga brīvdienās dzīties uz to vējeni?
22.maijs 2014, 16:50 | links
 
urmaas. Papildināsi skaitu tām trim...?
22.maijs 2014, 16:28 | links
 
Vai vējenes līcī arī iepeld un ir noķeramas? Vai tikai atklātajā jūrā?
22.maijs 2014, 15:15 | links
 
Tad jau Mersraga pludmale ar akmeniem un zalem ari vejenu copei ir piemerota?
22.maijs 2014, 14:53 | links
 
oshaa
Uz dollo nekas nebūs, uzkāp visaugstākajā kāpā un meklē jūra tumšus pleķus( min 100x100), tur apakšā ir akmeņi un zāle-tās ir tās vietas kur viņas nārsto! Plikā smiltī nekas nebūs!
Es ieteiktu Staldzeni, pa tepēm lejā un mauc uz Ventspils pusi labu gabalu līdz naķoshajiem pāļiem vēl orientieris vēl ir krastā- strauts kas ietek jūrā-tā ir laba vieta, bet kā teicu meklē tumšus pleķus un skaties jūru viņas dauzās arī pa augšu!
Brien līdz pautiem un žvidzini iekšā cik jaudas-uz lašenieku bleķiem(šūpiņiem) būs OK.
Vakarā arī ķeras. Staldzenē tās ķērām jau gadus 5 atpakaļ.

Robchiks, 22.maijs 2014, 11:10
22.maijs 2014, 14:51 | links
 
...bet šodien jau ir cita diena....
22.maijs 2014, 13:55 | links
 
Robčik,tieši tur arī vakar provēju, - nikāā....
22.maijs 2014, 13:55 | links
 
Paldies, pēc darba, jālaiž mēģināt :)
22.maijs 2014, 11:50 | links
 
oshaa
Uz dollo nekas nebūs, uzkāp visaugstākajā kāpā un meklē jūra tumšus pleķus( min 100x100), tur apakšā ir akmeņi un zāle-tās ir tās vietas kur viņas nārsto! Plikā smiltī nekas nebūs!
Es ieteiktu Staldzeni, pa tepēm lejā un mauc uz Ventspils pusi labu gabalu līdz naķoshajiem pāļiem vēl orientieris vēl ir krastā- strauts kas ietek jūrā-tā ir laba vieta, bet kā teicu meklē tumšus pleķus un skaties jūru viņas dauzās arī pa augšu!
Brien līdz pautiem un žvidzini iekšā cik jaudas-uz lašenieku bleķiem(šūpiņiem) būs OK.
Vakarā arī ķeras. Staldzenē tās ķērām jau gadus 5 atpakaļ.
22.maijs 2014, 11:10 | links
 
Blekku bildes studijã,lûdzu?
22.maijs 2014, 11:06 | links
 
Vakar atklājām vējeņu copi Akmensragā. Kā jau darba dienā, laivu nebija daudz. Cope laba, bet gandrīz visas uz bleķi. Pludu ar garneli ņēma, bet daudz retāk. Kad sāka neņemt arī bleķi, pārgājām uz velci un viss atkal notikās. Pa trijiem - 54gb, bet, domāju, ka vēl lielāks skaits nokratījās pa ceļam un arī pie pašas laivas.

skiperis, 22.maijs 2014, 09:27

Copes uz bleķi bij daaaudz. Bet ar realizāciju bij kā bij, labi ja 20%. Rezultāti +/- vienādi. Neskatoties uz to cope jūrā ir forša. :)
Tagadiņās nedaudz vairāk pievērsīšos garšīgāku zivju copei. :) Rezultāts jau ir atklāts. :)
22.maijs 2014, 10:09 | links
 
Apgaismojiet kāds mani, vai vējenes ķeras arī vakarā? Cik reāli viņas ir noķert iebrienot? Un kur ventspils tuvumā viņas šogad uzturas? Biju vakar līdz šautuvei aizbraucis, iebridu līdz pirmajam sēklim, izmētājos un nekā, vīriem kas no krasta mētāja arī nekā
22.maijs 2014, 09:52 | links
 
Viss labāk vējenes uzgatavot ir pie Pāvilostas Dzintara, paši parasti saķeram, pie viņa notīram un viņš nokūpina, Dzintaram ir roka piešauta uz to lai trāpītu pareizo kūpinājua stadiju nav nbekad ne pa sausu ne pa slapju ideāla pagatavotas tā teikt. un tur pat tiko no kūpinātavas izņemta un ar sāli apbērta, klāt Užavnieks - kas var būt labāks.

Dzintaram māja ir pie "Vēju paradīzes" var iegādāties arī citas kūpinātas zivis.
22.maijs 2014, 09:45 | links
 
Vakar atklājām vējeņu copi Akmensragā. Kā jau darba dienā, laivu nebija daudz. Cope laba, bet gandrīz visas uz bleķi. Pludu ar garneli ņēma, bet daudz retāk. Kad sāka neņemt arī bleķi, pārgājām uz velci un viss atkal notikās. Pa trijiem - 54gb, bet, domāju, ka vēl lielāks skaits nokratījās pa ceļam un arī pie pašas laivas.
22.maijs 2014, 09:27 | links
 
Vakar jūra gluda kā zīdaiņa dupsis!
Pēc smagiem spaidu darbiem ķeizara labā, atpūta uz ūdens liek aizmirst pātagu cirtienus un saule ātri sadziedē rētas mugurā un sirdī...
:o)
Vējenes? Divas piemānīju. Tas pie Dienvidnieka...
Aizairēju arī līdz Ziemelītim reņģi gūstīt. Laikam nemāku! Visapkārt velk, bet man - tukša polietilēna kulīte mājās jānes...
:o(
Tā iet, ka pirmoreiz ar pīpi uz jumta!
:o)
22.maijs 2014, 09:12 | links
 
Bebrs,
super,kamēr siltas varen fainas...:)Siekala notecēja...
21.maijs 2014, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager