Vējenes!!

maijs
Pāvilostā jūrā bija pa skaisto, saskaitīju aptuveni 70 laivas vienkopus, bet domāju, ka tālāk vēl kāda bija. Rezultāts sūdīgs, uz 4 cilvēkiem laivā 8 vējenes, bet nu cope vienalga ir forša. :)
26.maijs 2012, 19:30 | links
 
Šodien Pāvilostā domubiedru bij pāri par 70 laivu,bet vējenēm nebija apetītes :(
Pa kādai jau dabūt varēja,bet salīdzinot ar pag.sestdienu var teikt,ka copes nebija!
Izbrīnu radīja copmaņi,kas ar lielu prieku vilka butes un bāza maisos. Kāpēc izbrīnu? Tāpēc,ka no butes šobrīd jēga nekāda,pēc sekasa tai palikuši tikai kauli un āda,domājams,ka tās noķertās tiks izmestas miskastē.Forši?
26.maijs 2012, 18:48 | links
 
O :) re, kā reizē sarakstījās.
26.maijs 2012, 16:01 | links
 
Patupēju uz V-pils mola skumju rīta cēlienu, tad ielikos ar laivu. Cita lieta tomēr - pirmās vējenes ir! Ķēdīte palīdzēja, āķis 2 gab. mutē, 1 - pie knābja no ārpuses, kādi 7 brīvgājieni. Kolēģim ar lielo āķi - kādi 5 brīvā un 1 laivā. Jāpiebilst, ka copējām nepilnu stundu.
26.maijs 2012, 16:01 | links
 
Kā sacīt jāsaka- kurpnieks bez zābakiem un skroderis bez ancuka, man dikti līdzīgi. It kā jūra tepat, bet nevienu vējeni tā arī līdz šim nebiju noķēris, šodien tiku pie savas pirmās spicdegunes :)
Teikšu kā ir- tomēr jūrā ar laiviņu ir forši.
Vispār jau uz jūru iznāca citu darīšanu pēc braukt, tomēr kaut kā arī copes pričendāļi līdzi paņēmās. Kopā ar kolēģi noķērām četras (viņam trīs , man viena), bija vēl lērums copju un shodu. Manai zuvei āķis bija ģīmi, bez visādām ķēdītēm un visiem citiem pribambasiem.
Noteikti, ja būtu mērķtiecīgi spiningojuši, tad rezultāts būtu rakstāms ar padsmit, bet lielo daļa laika aizņēma mūsu līdzpilsoņu alkatības seku likvidēšana- apmēram kilometrs nelegālu tīklu izņemšana.
Būs arī kārtējā filmiņa.
Zivis jūrā ir un tās pat ķeras :)
26.maijs 2012, 15:58 | links
 
Biju Liepājā uz ZM cetrurdien un piektdien. Rezultāts apmierinoši, Bullīši beigās jau apnika, vējenes izvilkt izdevās man divas, kolēģim piecas. Es pirmo reizi jutos, kā mazākumtautības pārstāvis. Tie nahali Leiši ZB
26.maijs 2012, 13:13 | links
 
Šodien man un kolēģim apaļa 0 pat piesitiena nebija! Cik redzēju uz ZM vienam viena un uz mazo molīti, trijiem katram pa vienai.! Un no krasta no agra rīta tšums!
26.maijs 2012, 12:19 | links
 
Šovakar no 7-10 pie KOLKAS somā neko neieliku.Vējenes pa kādai uzsita,pat butes nāca vizulim pakaļ.Cik tad stingri jādod pa zobiem lai vējene uzkabinātos.Domāju ka rīta copei jābūt,jo no vakara mēness pie debesīm par mums copmaņiem ņirdz.
25.maijs 2012, 23:38 | links
 
Zogs, tā varētu būt, ka tie bijām mēs. Nekas aizskriešu vēl kādu dienu paākstīties, varbūt kaut kas sanāks. Tad jau padošu ziņu, kā gāja.
25.maijs 2012, 23:36 | links
 
gapp...

nu pamēģini... Vilkt vējeni uz spininga, protams, ir kaifs :)
25.maijs 2012, 23:23 | links
 
zaraza, garnele un pluds arī būs, bet gribējās ko sportiskāku izmēģināt, un kas gan var būt sportiskāks par sitiniem pa spininga kātu. :) Bet nu cemmerēt īsti netaisos, saprotu, ka garais purns viņai, tāpēc to pagarinājumu jātaisa, tā es to sapratu.
25.maijs 2012, 23:18 | links
 
Spiningojot vējeņu copju/realizācijas attiecība ir ~ 10:1...Ķēdītes, protams, palielina rezultavitāti, bet ir ētiskas dabas problēma - cik % gadījumu āķis būs mutē nevis žuanā vtml.? principā tas pat cenneris vien ir (vējene sit pa bleķi a companis ar asu rāvienu piecemmerē)... Uzliec uz cietas pavadas ar svinu galā trīs samu klases troņikus, iemaskējot dzijas pušķī un "rezultavitāte" būs vēla aukstāka... A vai vajag? Zivij arī jādod iespēja...Ja vajag skaitu/svaru, tad garnele/pluds vienmēr būs līderos...
25.maijs 2012, 23:14 | links
 
sokrat, vajadzēja man nokāpt no kāpas atpakaļ, uzsistu klaču,kas un kā, kāpēc... Tie divi uz 18.00 tooška bijāt jūsi.
gap, es taisīju riņķis-griezulis-riņķis un tā var bezgalīgi, var kādu ķēdīti,tipa...ir bijušas te sarunas vai pie copes jūrā citugad uz vējeņu laiku.
25.maijs 2012, 23:01 | links
 
Biju ar botām, arī tajā vietā. Ar čomu krietni izmētājāmies... nekā. Aizcemmerēju vienu stinti i vsjo. Mošk arī vējš ne tā iepūta.
25.maijs 2012, 22:55 | links
 
Rīt izbraucu Pāvilostā ar laivu. Interesē kā ir ar spiningošanu, nopirku tos slaidos vizuļus, taču, cik lasīju, āķi vajag riņķīšos tālāk palaist. Cik daudz riņķīšu vajag vai kā savādāk labāk savienot?
25.maijs 2012, 22:39 | links
 
Es arī biju aizskrējis izlūkos. Liepājas pusē ūdens kā kafija. Aizbraucu uz vienu punktu - pēc 10minūtēm sapratu, ka nebūs nekāda atpūta, saliku makšķeres un uz citu vietu. Pielīdu klāt jūrai - identiska situācija iepriekšējai. Iekārtojos aizvējā, pabaudīju jūras ieaijājošo šalkoņu, paspēju iemigt, pamodos un braucu mājās :))))

Jābrauc rīt līdz ar saules lēktu =))
25.maijs 2012, 20:41 | links
 
Vobšen kaut kas ne tā,vai ne loriņi īstie, vai tas vējš vai meistarība.... Bet īstenībā drošvien daba. No 16 līdz 18iem nomētāju Robčika iepriekš ieteikto rajonu...nekā! Tinos prom, tajās vietās ieradās pāris čomu ( ar botām :)) )un sāka mētāt.... Tā ka vieta bija īstā. Nez kā šiem uz vakaru gāja? Satiku vietējo zvejnieku, šis teica ,ka viss no vējiem atkarīgs, citreiz visādas zivis pie paša krasta nākot!
Te tev nu bija vējazivis! Vējā neķeras nevella :D
Brauks ka rīta agrumā uz garo spini Ventā....
25.maijs 2012, 20:38 | links
 
Biju tuvu Užavai - seklumi putās un smiltīs, iebridu, bet aši pārgāja luste. Vīri iegāja ar divi laivām, varbūt arī atrada ko. Aizminu vēl 1 vietu apskatīju, baiss vilnis un kafija. Aizminu uz molu, pavilku buļļus, mērķa zivi nemanīju. Bet vējš smuki stājas pašlaik, būs jāķeras pie jauniem spēkiem :)
25.maijs 2012, 20:27 | links
 
Zogs, tad noziņo, kā gājis. Ne asakas!
25.maijs 2012, 15:17 | links
 
Vispār pierunāji! Uz pāris stundām aizšaušu...sanāks,nē, patiks,nē? Vakarā uz darbu paspēšu...
25.maijs 2012, 14:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager