Vējenes!!

maijs
OK robčik, šovakar kā pa skādi nav laika! A tagad skatos -vējš liekas pa lielu. Vakar jau uzrāvos sānvĒjā....
25.maijs 2012, 14:42 | links
 
šorīt Liepājas pusē 13 gab.,Jābrauc kūpināt :)
25.maijs 2012, 13:52 | links
 
Priecājos palīdzēt :)))

Kas notiekās ar vējeņu copi Liepājas pusē? :) Aktivitāte ir parādījusies vai arī joprojām dipu dapu taisa un tikai pārītis pa dienu? :))
25.maijs 2012, 13:36 | links
 
Paldies, padoms labs!
25.maijs 2012, 13:34 | links
 
kāda 'hanuja' pēc zivs ir kukanā jāmoca?

Aplauz sprandu un uzglabā pēc sirds patikas. VIenkāršānais variants - paņem kādu striķa/vada gabalu, galā piemontē tievu un garāku metāla gabalu. Ap brienamo viduklī jostu (arī noder no drošības viedokļa), vienā vada galā cilpa, to ap jostu un metāla galu aizkabina aiz jostas. Kad vajag - izņem, BEIGTAI zivij cauri žaunai un atpakaļ aiz jostas. Viegli un ērti.
25.maijs 2012, 13:16 | links
 
:) Paldies, Robčik, par recepti... tad es laikam uz otru pusi pabraukšu šovakar.

Man jautājums - ja brien ar tērpu iekšā kādu strēķi, kā skaitās glamūrīgāk noķertās zivis uzglabāt? ;)
Kukans jāuzrok šķūnī, lai šamās var tenterēt apkārt vai kā citādi?
25.maijs 2012, 13:11 | links
 
Zogs staldzenee čomi ar botām no krasta labi dabuuja-īsāk.... stajanka, noes pa trepeem lejaa, pa kreisi roki 100 m attaalumaa pāļi bet tu mauc uz Ventspils naftas pusi līdz nākamjaiem pāļiem- max km-vot tur ir īstā vieta-Pats vokarā aizbraukšu no krasta čībās pārīti noķert.
p.s.Recepte -Saķer tā ka'nelabi paliek, nokūpin ar čomiem apēd civ var , pārējo saliek budžās olīvēļļā no'vara 2 h budžas ūdenī- šprotes atpūšas.
25.maijs 2012, 13:07 | links
 
veči ka ar udeni(dzidrums) Jurkalnē un Pavilostā?Domaju svetdiena braukt...Paldies
25.maijs 2012, 05:28 | links
 
Ja nemaldos, tad redzēju, kā vējenes njemās pat kanālā! Liepājā pie paša tramvaja tilta! :D
25.maijs 2012, 04:04 | links
 
zvejnieki staastija ka veejenes guljot staavus,deguni no uudens laukaa kaa pludinji
25.maijs 2012, 00:47 | links
 
Ne tikai vakarā,viņas nāk tuvu krastam,pirms 2 gadiem, pa nakti pacopēju butes un 6 no rīta aizgāja vējenes, uz pludu, 15 gb ,pirmo reizi tad ķēru vējenes, tā kā bija OK
24.maijs 2012, 23:34 | links
 
jā, jole pareizi saka... izteikti tuvu krastam šīs lien uz vakaru...
24.maijs 2012, 22:36 | links
 
Vinas nak krasta pat neticami tuvu, pagajusaja pavasari pluncajas pie pasa krasta, sogad vel tik tuvu nav manitas, bet uz vakara pusi tapat uz krastu sim velk!:)
24.maijs 2012, 22:35 | links
 
rrrrrrr es viņām
24.maijs 2012, 22:33 | links
 
šorīt dažas stundas Liepājas pusē no krasta ar bleķi....ap 20 gab...
24.maijs 2012, 22:18 | links
 
nāk, nāk un bieži vien 0,5m-1m dziļumā pat aktīvāk ņemas nekā dziļāk... Galvenais vietu nopielē pareizi -
10-15m starpība var dot baigo rezultātus atšķirību... Ja nav vienā vietā, tad pabradā... Tikai jāmet tālu, jo vējene reti kā līdaka uz iemetienu - viņas skrien līdzi, baksta, un tad tik vienā brīdi nenoturas no uzbrukuma...
24.maijs 2012, 22:11 | links
 
Es par to, vai vējene nāk tādā seklumā? Nu aiz pirmā sēkļa?
24.maijs 2012, 22:05 | links
 
zogs...

Principā, manuprāt, reāli... Atkarīgs no ūdens līmeņa, bet nu Staldzene jau ļoti sekla un lai salapinātu auptus jābrien tālu :)
Tu tak i uz viet's Ventiņos un līdz Staldzen' a akmen' var aizmest - paprovē tač'...
24.maijs 2012, 22:02 | links
 
zaraza, bet es no krasta provēju un brienam kostīma man ar nav, ti garie zābaki... Staldzenē būtu reāli?
24.maijs 2012, 21:55 | links
 
Dikti jau gribētos lai tā arī būtu!
24.maijs 2012, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager