Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

Ukrainu nākamajā čempī jāsaliek vienā grupā ar Holandi un jāmaina šiem noteikumi-gols skaitās jau tad,pat ja tikai trāpa vārtu rāmī.
20.jūnijs 2012, 10:27 | links
 
Ukraina vēl nospēlēja labi,ja salīdzina ar Holandi un Īriju.
20.jūnijs 2012, 18:52 | links
 
ceturdalfinala ari nekadus parsteigumus negaidu.uzvares vaciesi,portugali,spani.vot Italija-Anglija gan nenemos prognozet.
20.jūnijs 2012, 19:59 | links
 
raihs,labais,es ar par to,jo tādā gadījumā finālā uzreiz ir rus un daraudzīgā kaimiņu valsts ukraina !!! :)))
šitik daudz fūzeļu sen nav redzēts DDD
varbūt tas ir jaunais uzbrūkošais futbols,šie laikam sāk ņemt piemēru no hoķa,vēl tik bortu vajadzētu lai var viens otru tā kārtīgi izlīmēt DDD
20.jūnijs 2012, 20:24 | links
 
Franči sasitīs Spāniju,Itālijai vajadzētu vinnēt angļus,vāciešiem nebūs nekādu problēmu pret grieķiem,čehi pret portugāļiem grūti prognozējams mačs.
20.jūnijs 2012, 20:26 | links
 
Baltais Franči sasitīs Spāņus ?:D
20.jūnijs 2012, 20:30 | links
 
varbut ne parliecinosi ,bet portugali vinneja,ta ka viss pec plana,cehiem domaju tapat veiksmigs cempis.sodien vaciesi tizlos papandopalasus dauzis.tie atkal vares blaut ka visi tiesnesi vinus speciali norok.
22.jūnijs 2012, 06:16 | links
 
Nu bij bij portugāļiem pārsvars.Ronaldasam vien divi stabi.Čehiem,protams,panākums ka tik tālu tika.Dāņi un horvāti izskatījās labāk,bet neizkļuva no grupas.
22.jūnijs 2012, 07:10 | links
 
Es te šad tad sarakstos ar vienu copmani-čehu, viņš piekrita,ka čehiem esot kā vienmēr esot paveicies. To pašu viņš arī par hokeju:) Tā jau arī ir-paskatieties,cik tizli viņi ir hokejā,tik pat tizli arī futenē. bet paskat,cik tālu vienmēr tiek!
Lai arī kā man riebjas tas Ronaldo purns, ja reiz mums nekas cits neatliek,kā fanot par smuku spēli,tad portugāļu uzvara,protams,bija pareizais variants
22.jūnijs 2012, 08:05 | links
 
vāciešiem vēl jāuzvar tikai divas spēles
23.jūnijs 2012, 00:48 | links
 
garlaicigi....
23.jūnijs 2012, 08:17 | links
 
Ļoti ceru, ka šovakar franči man sagādās smuku dāvanu, apstādinot "sarkano fūriju" :)
23.jūnijs 2012, 13:16 | links
 
sie vairs nav tie franci kas bij uz varondarbiem spejigi.pec speles ar zviedriem man lielas ticibas nav ka vini ko spes spaniem padarit.kaut gan futbols ir ta spele kur vajakajiem visbiezak izdodas uzvaret.
23.jūnijs 2012, 18:26 | links
 
ko tagad teiksi baltais 62?
24.jūnijs 2012, 09:43 | links
 
Pēdējā cerība uz Itāliju,visas pārējās manas favorītes jau brīvas gan franči gan dāņi,gan holandieši.
24.jūnijs 2012, 10:35 | links
 
Tāpat izskatās ka velk uz spānijas vācijas finālu.
24.jūnijs 2012, 10:43 | links
 
uz to jau viss iet.itali vaciesiem nav konkurenti.vienigi varbut portugali spanus veiksmes gadijuma var apspelet.pusfinala tika komandas no divam grupam,tatad parejas divas grupas bij krietni vajakas.
25.jūnijs 2012, 07:52 | links
 
... tieši tādu arī gribētos redzēt finālu - vācija/spānija
25.jūnijs 2012, 11:21 | links
 
Gulbis uzvarēja Berdihu, nereāli bet fakts :)
Tagas Skonto varēru Barsu sasist :)
Piedodiet, ka īsti ne pa tēmu.
25.jūnijs 2012, 21:17 | links
 
portugali labaki izkatijas.papildlaika jau spani spieda.it ka sitienu pa vartiem bij loti maz,bet spele patika ,ir uz ko paskatities sajas izlases.
28.jūnijs 2012, 06:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager