Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

Man gan liekas,ka pavisam nedaudz labāki bija spāņi.Tādas klases futbolistam kā Ronaldo jau nu vajadzēja kaut reizi trāpīt vārtos.Laikam netīrākā spēle čempī dzelteno kartīšu ziņā.
28.jūnijs 2012, 06:56 | links
 
Mājās tak neviens negribēja braukt.Vot i spēle tada bij kā bij!
:)
28.jūnijs 2012, 07:30 | links
 
jā,spāņi malači,kārtīgus futbola svētkus uzrīkoja !
pēc spēles skatoties fortūna bija no spāņiem novērsusies otrajā puslaikā ,bet labi ka beigās pratās !
bet,runājot par to zvaigznīti ,kuru visu laiku mums rāda,nu pilnīgs lohs,vienīgais ar ko izcēlās bija tā nenormālā invalīda loma kuru nu centās atveidot kā mācēja ,bet vārtos tomēr ir laikam jāmāk un tādam zvaigznītim arī jāvar trāpīt ! DDD
sitot sodiņu pat skatās vai viņu kāds filmē,da nu i n.....j tādus klaunus un tādiem tā arī vajag !
28.jūnijs 2012, 21:03 | links
 
Jā,man ar no tā purna šermuļi pa kauliem iet. Tikai dēļ riebuma pret viņu es vakar biju par spāņiem. Visas tās ciešanu mīmikas, vārtīšanās pa zemi pamatīgi jau izbesījušas pa šī čempja laiku. Un tas ķēms vēl baigais sieviešu mīlulis skaitās! Kaut kādām šalavām jau laikam kaifs pagulties zem tās gaudojošās naudas čupas. Bvēēē...
28.jūnijs 2012, 21:27 | links
 
.....šīs sezonas rezultavitāte pierāda, ka spēlēt viņš prot un tomēr stutē portugāles izlasi, tapēc ja nebūtu dzimis zīmuļa zīmē būtu izcila personība fūzi...
Par spēli GER : ITA , pirmo reizi būšu par Itāļiem, jp vācija spānija, tas tāds nodr*sts trilleris, kurš redzēts vairākas reizes! Lai vācijai štanga un Itālijai pretuzbrukumā banka :)))
28.jūnijs 2012, 21:39 | links
 
Labi,ka Ādolfs nav vairs starp dzīvajiem-šis nosirmotu,dzirdot šos skanīgos uzvārdus-Buatengs,Hedira,Podoļskis,Kloze,Ezils,Gomess-īsteni ārieši:)))
Un šai "vācu mašīnai" viens melns kā ogle nēģeris šiem pāris reizes uzšauj pa vārtiem-un- 0:2
28.jūnijs 2012, 22:40 | links
 
makaronnieki malači!
28.jūnijs 2012, 22:49 | links
 
saja turnira stadija par sensaciju nevar runat,bet rezultats ir negaidits.speli gan neskatijos jo dazreiz ir ari jagul un divas naktis iet gulet pusnakti nevaru atlauties.finala busu par italiem,kaut ka tie spani man nevisai.
29.jūnijs 2012, 06:05 | links
 
Pirmajā puslaikā fričiem nebija daudz variantu.Otrā beigās jau baigi spieda,bet makaroņņiki arī nav ar pliku roku ņemami.Es arī finālā par Itāliju.Vairs nav interesanti skatīties,ja visos turnīros uzvar Spānija.
29.jūnijs 2012, 06:54 | links
 
... itāļi pārsteidza
29.jūnijs 2012, 08:06 | links
 
Likās,ka friči jau pirms spēles bija domās par finālu...uzgrābās uz "Maskavas" varianta!:)
29.jūnijs 2012, 08:30 | links
 
Itāļi labie-savus momentus izmantoja un spēli uztaisīja,par vāčiem toč likās ka shamie baigi pārliecināti par uzvaru jau pirms spēles bija.
Tagad viennozīmīgi fanošu par itāļiem finālā.vismaz beidzot bija goli pamatlaikā.
29.jūnijs 2012, 08:34 | links
 
Nūs, šitais ir viens no tiem gadiem lielajos turnīros, kad favorīti nu nekādi neuzvar, ČL tagad EČ. Mana prognoze pirms tam bija fināls Itālija vs Protugāle.

Itāļi būs čempioni 99%, to jau viņi parādīja visa turnīra gaitā, ieskaitot pirmo spēli ar nākamo pretinieci, kur viņi bija labāki. Domāju ka pussargi, ieskaitot meistaru Pirlo ir vienlīdzīgi Spānijai, toties viņiem ir liels pluss uzbrucēji, tas pats āksts Balotelli (nedaudz atgādina Ronaldo pie finišēšanas) + Casano. A Spāņiem Toress un Ljorente, kuri netiek laisti laukumā. (kurš sitīs golus?)

Es par futbolu!!
29.jūnijs 2012, 10:28 | links
 
Pat spirts nemēdz būt 99%, gadās visādi.
29.jūnijs 2012, 16:11 | links
 
nu ko - lielais notikums ir iespējams
1.jūlijs 2012, 20:24 | links
 
FORZA ITALIA
1.jūlijs 2012, 21:44 | links
 
bez variantiem.
2.jūlijs 2012, 05:55 | links
 
NOŽĒLOJAMS TAS FINĀLS SANĀCA-ĪPAŠI JAU 2.PUSLAIKS. Var jau zaudēt,bet itāļi 2.puslaikā vispār vairs nespēlēja. Kauns un negods-es domāju,ka lepnāk viņi mājās varētu doties,ja godam zaudētu vāciešiem.
Eh,ko lai dara,ka fričiem jau ģenētiski ieprogrammējies pa*irst visos jau praktiski uzvarētajos karos
2.jūlijs 2012, 10:37 | links
 
,,, raih, neesam personigi pazīstami, bet doma par to, ka gansi nespēj izdarīt līdz galam to, ko prasa viņu kārtības noteikumi man asociējas ar dinamo.
jēri uz lielkautuves bija itāļi. jāgaida divi gadi, ko lai dara. arī manā ieskatā īstie ārieši ir zaudējuši savu morāli, sekas - pagrūda ītāļiem. esmu vīlies, jo nenotika finās kuru gaidīju.
2.jūlijs 2012, 22:37 | links
 
Hipi hip urā tv pults uz mēnesi kabatā!

...nu ko, lai aliņš ladusskapī neaptrūkstas - visa mēneša garumā! ...
12.jūnijs 2014, 23:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager