Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

... par šito Spāņu vārtsarga rekordu Anatolijs neko nepastāstīja.
13.jūnijs 2014, 23:38 | links
 
5:1,kā es gaidiju šo brīdi, izcili:)
13.jūnijs 2014, 23:39 | links
 
vakar iesāku skatīties-atkal kaut kāda caur pakaļu izvilkta pendele,spēle diezgan vienmuļa,karoče palika garlaicīgi. Aizgāju gulēt. Šorīt skatos rezultātu-bļāāā!
14.jūnijs 2014, 08:41 | links
 
... gaidu Anglija Itālija - nepatīk neviena, bet ir interese 1. lai nebūtu neizšķirts, 2. kuri iesāks neveiksmīgi un sāks virzīties uz neizkļūšanu no grupas.
14.jūnijs 2014, 19:26 | links
 
... gaidu Anglija Itālija - nepatīk neviena, bet ir interese 1. lai nebūtu neizšķirts, 2. kuri iesāks neveiksmīgi un sāks virzīties uz neizkļūšanu no grupas.

jurists, 14.jūnijs 2014, 19:26

Nez kāpēc ir aizdoma, ka tā būs pirmā PK garlaicīgā spēle. Cerams kļūdos.
14.jūnijs 2014, 20:41 | links
 
... gaidu Anglija Itālija - nepatīk neviena, bet ir interese 1. lai nebūtu neizšķirts, 2. kuri iesāks neveiksmīgi un sāks virzīties uz neizkļūšanu no grupas.

jurists, 14.jūnijs 2014, 19:26


A nevar kaut kā tā-3.lai abi zaudē?:)
14.jūnijs 2014, 21:02 | links
 
Par cik aliņu lēnā garā sūcu - tur galvenais neaizmigt un sagaidīt to spēli :D
14.jūnijs 2014, 21:23 | links
 
... portugāļiem palicis tikai viens sapnis - kaut ātrāk spēle beigtos.
16.jūnijs 2014, 20:18 | links
 
Vācieši man ļoti simpatizēja.. Ļoti smuka bumbas kontrole. Vēl arī presingoja, lai arī bij vadībā. Patīkami skatīties.
Portugālieši kā aizmiguši. Uzbrukumu nekādu neparādija..
16.jūnijs 2014, 20:55 | links
 
Tiesneši sāk jau brošā sēdēt. Doiči nekad nav jāvelk, paši lieli puikas, bet ko tas mūlāps svilpaunieks dara? No sākuma iedod pendeli tur, kuyr 90% viņas nav (desmit proču atstāju cilvēciskai kļūdai), bet pēc tam iedo sarkano tur, kur pat dzeltenā būtu par daudz. Skaidrs, ka portugāļi, emocionālie mērkaķīši sabirza kā pērno lapu čupa. Un spēlei līdz ar to trekns punkts, otro puslaiku neskatījos principā, takoi hokej nam ņenužen.
16.jūnijs 2014, 21:14 | links
 
Šonakt vienos jātur īkšķi par Koreju...
17.jūnijs 2014, 12:38 | links
 
Tiesneši sāk jau brošā sēdēt. Doiči nekad nav jāvelk, paši lieli puikas, bet ko tas mūlāps svilpaunieks dara? No sākuma iedod pendeli tur, kuyr 90% viņas nav (desmit proču atstāju cilvēciskai kļūdai), bet pēc tam iedo sarkano tur, kur pat dzeltenā būtu par daudz. Skaidrs, ka portugāļi, emocionālie mērkaķīši sabirza kā pērno lapu čupa. Un spēlei līdz ar to trekns punkts, otro puslaiku neskatījos principā, takoi hokej nam ņenužen.

andreiko, 16.jūnijs 2014, 21:14

Klau! Tu skaties futbolu (laikam patīk), bet čīksti par to, ka simulē, vārtās raud un īd?!?!?!?!

Es tāpēc to geju sportu neskatos, jo man tas besī! Bet ja Tu skaties, tad pieņemt noteikumus - tur visi gejiņi raud un īd pat tad, kad nepieskarās!
17.jūnijs 2014, 13:03 | links
 
Tiesneši sāk jau brošā sēdēt. Doiči nekad nav jāvelk, paši lieli puikas, bet ko tas mūlāps svilpaunieks dara? No sākuma iedod pendeli tur, kuyr 90% viņas nav (desmit proču atstāju cilvēciskai kļūdai), bet pēc tam iedo sarkano tur, kur pat dzeltenā būtu par daudz. Skaidrs, ka portugāļi, emocionālie mērkaķīši sabirza kā pērno lapu čupa. Un spēlei līdz ar to trekns punkts, otro puslaiku neskatījos principā, takoi hokej nam ņenužen.

andreiko, 16.jūnijs 2014, 21:14


Lasi un raudi precīzi pateikts : Pepe nejauši trāpīja pa seju Milleram, kurš gan simulēšanā krietni atpaliek no Pepes. Bet tieši šis profesionālais simulants gāja "skaidroties" un iebadīja Milleram, par ko arī saņēma tiešo sarkano kartīti. Tā bija nesportiska rīcība no Pepes puses, un tiesnesis to patiešām ideāli redzēja un attiecīgi novērtēja. Nekādu diskusiju.
17.jūnijs 2014, 13:24 | links
 
Un vispār Portugāļi diezvai izvilktu pat ja nebūtu tā noraidījuma,jau pie 0-2 izskatījās ka knapi velkas.
17.jūnijs 2014, 13:25 | links
 
Bandito ja jau neskaties,tad ko apmeklē šo sadaļu ?:) :) :)
17.jūnijs 2014, 13:25 | links
 
Tā kā man drausmīgi riebjas tas salkanais Ronaldo purns,tad esmu ļoti priecīgs par rezultātu(žēl,spēli neredzēju)
A ja par tiesnešiem,tad nez cik vēl gadus vajadzēs,lai fifa beidzot ieviestu video noskatīšanos tādos atbildīgos momentos kā pendeles vai aizmugures vārtu gūšanas momentos. Citādi jau ne par ko citu nerunā,kā par tiesnešu darbību. Stulbums
17.jūnijs 2014, 13:30 | links
 
Tā kā man drausmīgi riebjas tas salkanais Ronaldo purns,tad esmu ļoti priecīgs par rezultātu(žēl,spēli neredzēju)
A ja par tiesnešiem,tad nez cik vēl gadus vajadzēs,lai fifa beidzot ieviestu video noskatīšanos tādos atbildīgos momentos kā pendeles vai aizmugures vārtu gūšanas momentos. Citādi jau ne par ko citu nerunā,kā par tiesnešu darbību. Stulbums

raihs, 17.jūnijs 2014, 13:30


Nu FIFA jau par vārtu gūšanas tehnoloģiju ilgi lauzās un pareizi vien ir. Ja sāktu attīt rullīti pēc katra strīdīgā un svarīgā momenta, tad šis arhaiskais sporta veids paliktu par mūsdienīgu hotdogu un kolas piepildītu šovu.
Ne velti soccer nespēj iedzīvoties ASV, bet tur toties valda football. ASV- jaunā pasaule.
Tomēr lielākā daļa futbola sabiedrības ir pret šo tehnoloģiju izmantošanu. Iespējams arī tāpēc tas ir tik populārs visā pasaulē, jo ir par ko cepties pēc tam gan krogos, gan dzeltenajā presē, gan pie upes sēžot, gan te pat - coplietforumā. :)
Lai arī kāda pediņu un simulantu spēle, kā te dažs labs izsakās, tas tomēr ir mīlētākais sporta spēļu vidū.
Par futbolu!
o.
17.jūnijs 2014, 13:55 | links
 
Tā kā man drausmīgi riebjas tas salkanais Ronaldo purns,tad esmu ļoti priecīgs par rezultātu(žēl,spēli neredzēju)
A ja par tiesnešiem,tad nez cik vēl gadus vajadzēs,lai fifa beidzot ieviestu video noskatīšanos tādos atbildīgos momentos kā pendeles vai aizmugures vārtu gūšanas momentos. Citādi jau ne par ko citu nerunā,kā par tiesnešu darbību. Stulbums

raihs, 17.jūnijs 2014, 13:30

Nu FIFA jau par vārtu gūšanas tehnoloģiju ilgi lauzās un pareizi vien ir. Ja sāktu attīt rullīti pēc katra strīdīgā un svarīgā momenta, tad šis arhaiskais sporta veids paliktu par mūsdienīgu hotdogu un kolas piepildītu šovu.
Ne velti soccer nespēj iedzīvoties ASV, bet tur toties valda football. ASV- jaunā pasaule.
Tomēr lielākā daļa futbola sabiedrības ir pret šo tehnoloģiju izmantošanu. Iespējams arī tāpēc tas ir tik populārs visā pasaulē, jo ir par ko cepties pēc tam gan krogos, gan dzeltenajā presē, gan pie upes sēžot, gan te pat - coplietforumā. :)
Lai arī kāda pediņu un simulantu spēle, kā te dažs labs izsakās, tas tomēr ir mīlētākais sporta spēļu vidū.
Par futbolu!
o.

otinjsh, 17.jūnijs 2014, 13:55


Man ļoti patīk skatīties futbolistu meistarstiķus uz laukuma, taču aktiermākslas demonstrēšana šo prieku aizēno stiprāk kā meistarība pievelk. Līdz ar to ... var skatīties, bet var arī neskatīties... kaut kā tā..

Finansiāli - futbols ir bezgalīgu gaismas gadu attālumā no visiem citiem sporta veidiem pasaulē. Viņiem ir tik daudz naudas, ka pat LV federācija šogad saņems "kaut kādas" 400 K no PČ reklāmu katla, lai arī tur nepiedalās ;) Nākamās federācijas naudas topā kā golfs, teniss utt apgroza vairākas reizes mazākus līdzekļus. Šis info ir no sarunas ar sporta žurnālistu AP pie galdiņa pēc golfa mača, nav mani dati...

Vai ir jēga mainīt un ko ieviest, ja bundeslīgas vidējā apmeklētība esot 70 000 cilvēku uz spēli???
17.jūnijs 2014, 14:11 | links
 
Otiņ,vai tad es teicu "pēc katra" ? Tikai tādos momentos kā pendeles vai strīdīgie aizmugures goli! Un arī ļoti saprotu,ka spēle no tikai zaudētu,ja pēc katra strīdīgā pārkāpuma tiesnesis skrietu lūrēt video. ja futenē tiktu sisti vidēji ap 10 goliem,tad štrunts-vienalga uzvarētu stiprākie,bet ja tā kā parasti iesit 2-3,tad IR JĀSKATĀS,jo tas ir ahujenna svarīgi! Kā nekā veči 4 gadus cīnās un pēc tam arī gatavojas šīm dažām spēlēm,un lai kaut kāds kretīns tās noraktu??? Lūdzu-Brazīlija-Horvātija-kas to zin,kā spēle būtu beigusies, ja japānis neizdomātu pendeli uz līdzenas vietas!
Un ja par popularitāti,tad vismaz man (un andreiko,acīmredzot arī) gribas slēgt TV ārā un iet gulēt pēc tādiem bezsakara tiesnešu lēmumiem. "Cilvēciskais" faktors tiesāšanā jau nu noteikti nav futbola popularitātes noslēpums!!!
17.jūnijs 2014, 15:11 | links
 
Par tēlošanu Jūs visi labi izteicāties.. Tāpēc ar nožēlo saku, kad tikai reizi LTV7 rādija Regbija pasaules čempionātu.. Tur simulantu vispār nebij, redzēju ko tādu ar apbrīnu, dakterēšana notika turpat laukumā un spēles laikā utt.. Žēl, kad ltv7 to vairs nerāda..
17.jūnijs 2014, 16:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager