Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

Un tās nestuves uz laukuma vispār kronis visam... Un ja tos klaunus uzlaist uzspēlēt pret dāmām... arī tad viņi tā vāļātos?
17.jūnijs 2014, 16:40 | links
 
Par tēlošanu Jūs visi labi izteicāties.. Tāpēc ar nožēlo saku, kad tikai reizi LTV7 rādija Regbija pasaules čempionātu.. Tur simulantu vispār nebij, redzēju ko tādu ar apbrīnu, dakterēšana notika turpat laukumā un spēles laikā utt.. Žēl, kad ltv7 to vairs nerāda..

mjuniors, 17.jūnijs 2014, 16:02

Angļiem ir teiciens: Futbols ir džentelmeņu spēle huligāniem un Regbijs - huligānu spēle džentelmeņiem. Un te gribas pilnībā piekrist.
Pēc noskaņojuma jau jūt kāpēc LV futbols nav īpaši populārs.
Starp citu arī futbolisti, tiesneši un visādie citādie ērmi neieredz populāros simulantus. Simulantiem ir tāda riebīga slava un tās dēļ šie bieži nepamatoti netiek pie pendelēm un citādākiem sodiem.
Tie paši, lai gan lamājas par cilvēcisko faktoru tiesāšanā, bet taj pat laikā noraidoši atbild uz izšķirīgo epizožu video atkārtojumu. Kāpēc tā? Es nezinu, bet ar sirdi nojaušu.
o.
17.jūnijs 2014, 18:07 | links
 
mjuniors, Raihs pilnigi piekritu jums, par regbiju 100 proci, bij ko redzet, kad radiija! Neesmu iedzilinaajies, pec cik gadiem ir pasaules kaus regbijaa?? Varbut ltv7 atkal radis!
Raih, vajag to kameru sistemu futbola, piemers francuza gols, sakumaa likaas, ka nemaz nebija!
Nezinu, kaa jums, man loti sipatizee pagaidam Ganaa, cik momentu siem nebija pret USA! Es parasti jutu lidzi afrikas komandam un ieropas grandiem(lai uzvar stengraakais) iznemot simulantus Itaalus, kautkaa ar gadiem vini mani tadu iespaidu radija!
Par tiesnesiem dazas speles atgadina pasaules cempi hoki:)DD
17.jūnijs 2014, 18:34 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/noskaties-anglijas-vartsargs-dusmas-izgaz-uz-bumbu-zenu/656228
Vot dzentalmenu spele, nekaa personiga:)DD
17.jūnijs 2014, 18:37 | links
 
domāju, ka tehnoloģijas vajag arī citos strīdīgajos gadījumos, jo:
atslogos soģi laukumā;
ātri fiksējas = lēmuma pieņemšana faktiski uzreiz;
var ierobežot - piem, katra komanda 1reiz var prasīt.
Nekur nekas nezustu no kaifa un būtu vismaz kaut kāda objektivitāte, jo tā kā ir tagad tā vairāk ir loterija.
17.jūnijs 2014, 20:48 | links
 
Raihs, pareizi - pendeles un strīdīgie golu momenti - noteikti jāvērtē ar video palīdzību. Tehnoloģijas tagad ir baisas, katra momenta atsevišķa palūrēšana aizņems minūtes 2-3-4, ne vairāk, toties lēmums būs taisns, nevis kā āža dzimumloceklis. Es vēl pieplusotu brīžus, kad dod sarkano plāksteri, skaitliskā mazākumā paliekot, gandrīz drošs zāģis jebkuram, tas ir svarīgi.
Ja kāds činkstēs par to, ka spēles laiks (TV translācija!!!) paildzināsies - saku nē, ne tik nopietni. Jo tad, kad kāds aktierītis tipa Krišiņš Ronaldiņš vai vēl kāds dienvidzemju italjano gauneris, saķēris pedāli, vārtās pa zemi pēc katra pretinieka pieskāriena pie pleca, laiks tiek bezjēdzīgi patērēts vairāk. Tādos brīžos man reizēm gribas uzrūcināt motorzāģi un cietējam palīdzēt. Visu cieņu britiem, skandināviem un vēl dažām futbola tautiņām ar šerpāku dūšu, kamēr kāja nav norauta, angļu dzērājdžentlmeni gar zemi dabūt nevar.
17.jūnijs 2014, 21:39 | links
 
Raihs... lēmums būs taisns, nevis kā āža dzimumloceklis

andreiko, 17.jūnijs 2014, 21:39


Andreiko, par to āža dzimumlocekli varētu pastāstīt precīzāk, padalies pieredzē... tas tā vispārējās erudīcijas paaugstināšanai... ;-)
18.jūnijs 2014, 00:10 | links
 
Lielais (vai laimīgais) Jāni, minētais apzīmējums vairāk bija domāts kā krāšņs epitets vai metafora. Gribētos piebilst, ka dabā nekā ideāli taisna nav, šī īpašība mājo vien ģeometrijas skolotāja pakausī. Tomēr, ja nu gadījumā tev tas izaugums ir tik taisns kā vektors ceļā uz gaišo komunismu, tad pa taisno dapado uz Ginesa rekordu grāmatas iespiestuvi, varēsi milzīgi pārsteigt tipogrāfijas sieviešu kārtas personālu.
18.jūnijs 2014, 05:02 | links
 
1:1 ar sūda Koreju! Brīnišķīgi. It īpaši kartē ja salīdzina valstu izmērus:)))
18.jūnijs 2014, 07:49 | links
 
Beļģija jau vēl mazāka.Tad redzēsim kā ies!!
18.jūnijs 2014, 08:48 | links
 
Un šovakar Spānija-Čīle būs baigi labs!Spāņiem -...izdzīvošana!
18.jūnijs 2014, 08:56 | links
 
Un šovakar Spānija-Čīle būs baigi labs!Spāņiem -...izdzīvošana!

aakkis, 18.jūnijs 2014, 08:56


Jū jābūt labam,baigi ceru ka spāņi dabūs pa pakaļu-vismaz kādam favorītam tak tālāk nav jātiek.
18.jūnijs 2014, 09:18 | links
 
Tieši tā,-tas jau būs fināla cienīgs mačs!!
18.jūnijs 2014, 09:21 | links
 
Un šovakar Spānija-Čīle būs baigi labs!Spāņiem -...izdzīvošana!

aakkis, 18.jūnijs 2014, 08:56

Jū jābūt labam,baigi ceru ka spāņi dabūs pa pakaļu-vismaz kādam favorītam tak tālāk nav jātiek.

uldeens, 18.jūnijs 2014, 09:18


Spāņi vien tāpēc nenosargās titulu (manuprāt tas jau 100% skaidrs, vismaz man), bet arī varētu neizkļūt no grupas, ka D-amerikā viņiem darbosies šīs nācijas izkautās Inku civilizācijas lāsts :)... Vnk otreiz kolonizēt D-ameriku nebūs lemts :)... Man patiktu lai spāņi ierij ar 0:3 vai 1:3. :D
18.jūnijs 2014, 09:39 | links
 
Un protams,krievam kā jau krievam vajag izcelties-visdārgākais treneris-ar algu 8,3 ļimoni:))) Nākamā lielākā alga bija aptuveni uz pusi mazāka (itāļiem laikam)
18.jūnijs 2014, 09:42 | links
 
Ja nopietni :), tad ja Čīle pamanīsies iesist pirmā, tad mačā būs vērojama tiešām fināla cienīga spriedze. Novēlu spāņiem daudz daudz veiksmes, lai piesit pilnus vārtus ar goliem ;))))
18.jūnijs 2014, 09:49 | links
 
Ko pa ļimoniem?!! Latvijā dažus ļimonus nevar atrast valdība...Futbolā klubi spēlētājus tirgo/pērk pa entajiem!
18.jūnijs 2014, 09:52 | links
 
PK ,,nāves grupa"
Afganistāna
Irāka
Ukraina
Sīrija
18.jūnijs 2014, 12:36 | links
 
PK ,,nāves grupa"
Afganistāna
Irāka
Ukraina
Sīrija

aldeens, 18.jūnijs 2014, 12:36

:D:D:D:D:D Labs!
18.jūnijs 2014, 22:39 | links
 
CHI priecina:)))
18.jūnijs 2014, 22:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager