Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

Jā,...Nīderlande,Beļģija no Eiropas ,a otrā pusē Vairāk Kolumbija,Kostarika bija skatāma Alžīrija....Ja Kolumbija šovakar uzvar,tad vācieši redzēs kādā ātrumā ir jāspēlē.Jo tie puiši jau izliek visu,lai dabūtu labākus līgumus.
4.jūlijs 2014, 21:22 | links
 
Vispār tās abas Eiropas komandas rādīja sliktu spēli,biju cerējis uz kaut ko vairāk.Pat standarta situācijas nebija,..kārtīgu sitienu pa vārtiem,...daži stūra sitieni.Vāciešiem jau noveicās ka vienu bumbu iesita.Citādi viņi no sava zvaigžņotā/miljonāru sastāva izskatījās bāli.Nu redzēsim vakarā,...vai Brazīlijā bus prieki/...vai sēras.

aakkis, 4.jūlijs 2014, 21:02


Aakki, a ko tu saki par D-Amerikas komandām? Ne brazīlija, ne argentīna nerāda pārliecinošu līderu spēli ... Man pat vairāk patika Nigērija un Alžīrija, bet sanāca kā sanāca ... Ja ņem Eiropu, tad visas cerības uz Nīderlandi!
4.jūlijs 2014, 21:10 | links
 
Vispār tās abas Eiropas komandas rādīja sliktu spēli,biju cerējis uz kaut ko vairāk.Pat standarta situācijas nebija,..kārtīgu sitienu pa vārtiem,...daži stūra sitieni.Vāciešiem jau noveicās ka vienu bumbu iesita.Citādi viņi no sava zvaigžņotā/miljonāru sastāva izskatījās bāli.Nu redzēsim vakarā,...vai Brazīlijā bus prieki/...vai sēras.
4.jūlijs 2014, 21:02 | links
 
3.variants Vācija-Kolumbija.
4.jūlijs 2014, 19:55 | links
 
...variants Nr.2
4.jūlijs 2014, 18:55 | links
 
Nu kā tad būs??? Francija -Kolumbija?,...Vai Brazīlija -Vācija? pusfinālā!Es jau lieku uz pirmajiem nosauktajiem.
4.jūlijs 2014, 18:25 | links
 
aakis - nu par rozā zilonīšiem reāli iespārdīja :)
3.jūlijs 2014, 11:32 | links
 
labi....mazliet ne pa tēmu...ja neesat redzējuši....
2.jūlijs 2014, 16:42 | links
 
Jā,man ar tāda pat doma,citus iemeslus(izņemot zemāk minētos) nevaru iedomāties.
2.jūlijs 2014, 10:32 | links
 
FIFA ir tikpat tupa un stagnējoša kā baznīca-ja pēdējā tikai 1994.gadā beidzot padevās,atzīstot,ka Zeme griežas ap Sauli,nevis otrādi,tad FIFAi vajadzēs vēl savus pārdesmit gadus,lai pēc datorizētās gola fiksēšanas ieviestu arī video noskatīšanos strīdīgu golu un pendeļu situācijās.

raihs, 1.jūlijs 2014, 22:29



Man ir skaidrs kā diena, kāpēc tieši futenē tāda bremzēšana ar moderno tehnoloģiju ieviešanu - tur apgrozās visvairāk naudas - toto un spēļu sarunāšanā...
2.jūlijs 2014, 10:28 | links
 
Futene kļūst arvien kaislīgāka. Jebkurš var jebkuru, tā laikam nav bijis...
andreiko, 1.jūlijs 2014, 21:47
Visi jau viņi spēlē principā Eiropas klubos.Un tas spēlētāju meistarības līmenis jau ir izlīdzinājies. Iznākumu/rezultātu izšķir tikai dažas nianses....tiesnesis...,veiksmes faktors utt...

aakkis, 2.jūlijs 2014, 09:10

Bet Tu neievēro,āķi,ka feiksmes faktors konsekventi nostājas favorītu pusē? Šajos 1/8 finālos to varēja redzēt katrā spēlē-beigās vienalga uzvar stiprākais. Tā ka kaut kāda fīča tur ir! Jau pēc sistēmas izskatās fakts,ka uzvaras vārti tiek iesisti pašās beigās. Es to varētu paskaidrot ar to,ka jā,ļīmenis ir līdzīgs,un vājākās komandas prot aizsargāties,taču kad sākas 100+ minūtes, tad vājākos pieviļ nogurums-sīka kļūdiņa un-pļukc-jābrauc mājās. Vakar abās spēlēs viss notika tieši pēc tāda scenārija,un iepriekš ar
2.jūlijs 2014, 09:41 | links
 
Futene kļūst arvien kaislīgāka. Jebkurš var jebkuru, tā laikam nav bijis...
andreiko, 1.jūlijs 2014, 21:47

Visi jau viņi spēlē principā Eiropas klubos.Un tas spēlētāju meistarības līmenis jau ir izlīdzinājies. Iznākumu/rezultātu izšķir tikai dažas nianses....tiesnesis...,veiksmes faktors utt...
2.jūlijs 2014, 09:10 | links
 
FIFA ir tikpat tupa un stagnējoša kā baznīca-ja pēdējā tikai 1994.gadā beidzot padevās,atzīstot,ka Zeme griežas ap Sauli,nevis otrādi,tad FIFAi vajadzēs vēl savus pārdesmit gadus,lai pēc datorizētās gola fiksēšanas ieviestu arī video noskatīšanos strīdīgu golu un pendeļu situācijās.
1.jūlijs 2014, 22:29 | links
 
Aldeen, runa jau nejoņo par tiesnešu kļūdām (tādi paši humanoīdi), bet par to, kad reizēm vajadzētu palūrēt video (attiecīgi mainot noteikumus). Skat. šo diskusiju iepriekš!
1.jūlijs 2014, 21:49 | links
 
Futene kļūst arvien kaislīgāka. Jebkurš var jebkuru, tā laikam nav bijis...
1.jūlijs 2014, 21:47 | links
 
Te jau mēs varam gudri runāt par tām aizmugures situācijām.Vajag iejusties tiesneša ādā,kuram sekundes laikā jāpieņem lēmums-bija vai nebija.Kas būtu,ja vispār atceltu to aizmugures stāvokli?Droši vien vairāk gūtu vārtu.
1.jūlijs 2014, 17:36 | links
 
Interesanti, ka oficiālajā spēles hailaitā nav ne tā neieskaitītā gola, ne arī pārkāpuma pret nigērieti. Nav smuki, FIFA...
1.jūlijs 2014, 14:25 | links
 
andreiko bija vel trešā reize kur novilka līnīju,nu nedaudz bet bija aizmugure Nigērietim
1.jūlijs 2014, 12:42 | links
 
Tu skatījies aizmugures momenta atkārtojumu,vai bēdājies ka neieskaitīja vārtus ?:)

Skatījos, piedevām visas trīs reizes. Pirmās, starp citu, rādīja bez tās teorētiskās līnijas, tad nevarēja saprast. Tad, kad pēc minutēm 5-10 parādīja ar visu iedomāto līniju (un tikai vienu pašu reizi), tad neko nevarēja saprast, likās, ka uzbrucējs ar aizsargiem ir pilnīgi uz viena diedziņa. Turklāt pēc tam uzreiz Koscinkēvičs sāka kaut ko vāvuļot par rokām un visām pārējām ķermeņa daļām (tipa - ar roku drīkst būt pāri tai līnijai, bet ar pipsi vai ko citu - nē), bet es neesmu ne kurmis, ne akls nēģeru dziedātājs, redzu normāli, man likās, ka viss ir štokos. Un Koscinkēvičs laikam jūras ērglis, redz ar cik kules spalvām nigērietis ir priekšā tikpat mellam franču aizsargam. Derēja vēl kādas 3X atkārtot no visiem leņķiem, tad nebūtu par to jārunā.
Būtībā jau neko es nestraucos, teorētiski (un beigās arī praktiski) petuhiņi bija labāki (vairs gan nefanoju par šiem kā Žiresa, Ženginī, Fernandesa un Platīni laikos, tagad šiem vidējā līnija tāda gaužām viduvēja). Vienkārši divi svarīgi momenti varēja visu sagriezt pillīgi otrādi (mazākumā franči ar nez vai vinnētu), tāpēc jau šīs diskusijas (tieši par PK futenē) sākumā bija domas (ne tikai man) - šitie momenti jāpēta video. Punkts.
1.jūlijs 2014, 12:17 | links
 
Skumji - Nigērija un Alžīrija pretojās cienīgi, pat ļoti! Bet nu tie neieskaitītie pirmie vārti... Otrajā spēlē, lai gan tur gan bija tīra aizmugure, pēc Alžīriešu neieskaitītā vārtu guvuma, kaut kādas nepatīkamas asociācijas ar dienas agro spēli radās un pēc 1.puslaika gāju vien gulēt :)))...
1.jūlijs 2014, 08:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager