Futbols (PČ, ČL,LV izlase)

suaresam sakodiena koriģēšanai 4 mēn diskābelis:)
26.jūnijs 2014, 18:06 | links
 
eduks vel jau Alžīrījai un Ganai jātiek tajā 1/8,kaut gan Ganai lielākas iespējas nekā otriem
26.jūnijs 2014, 10:31 | links
 
PČ futbolā ar to ir krāšņs, ka tur pārstāvēti dažādi kontinenti/futbola stili. Gribās vēl kādu Āfrikas pārstāvi 1/8 finālā. Nigērija bija pelnījusi tikt, Kotdivuāra savā stilā visu nolažoja uzdāvinot "Popandopolosiem" savu vietu :DDD, būšu par Alžīriju un Ganu. Damerikas pārstāvju tālāk pietiekami daudz tiek. Eiropas spēcīgākie arī ar "nopietnām zajavkām" turpina :). 1/8 lielākā intriga, viennozīmīgi, vai Brazīlija spēs nolaust sīksto Čīli...
26.jūnijs 2014, 10:11 | links
 
Šodien būs skaidrība abās pēdējās grupās!Es domāju ka Krievijai arī būs jāairē mājās!G grupā gan neko nevar zināt,visticamāk ,ka Vācija...ASV izies 1/8.
26.jūnijs 2014, 08:05 | links
 
skatos Nigerija - Argentina un fascinejos par komentatajiem gailjiem - zini ka mesi nosvineja dzimsanas dienu? Jaa es tur piedalijos un mesi uzvedas labi! Nu japanu mate - joki bernu darza limeni! vai tiesam viniem pasiem ta verbala caureja kas nak no viniem liekas smiekliga???jasledz skana ara lai neboja futbolu!
25.jūnijs 2014, 20:09 | links
 
Tiem, kas spēlē totiņu - ielieciet kādu piečuku par Kolumbiju vai Kostariku finālā, nu pagaidām šie džokerīši joņo bez problēmām...
25.jūnijs 2014, 08:58 | links
 
Un Suaress ir pārsteidzošs ķēms, taisons ar bučiem! Teātris, protams, gan bija no abām pusēm, viens no labākajiem aizsargiem Kjellīni nokrita tā, it kā tas ķēms viņam būtu galvu nokodis...
25.jūnijs 2014, 08:53 | links
 
Tad, kad pirms čempīša Toļiks Kreipucis (nu viņam speciāli uzjautāja, parasti jau vecie žurnaļugas jau neko neprognozē, futene tomēr ir pārsteigumu spēle) pateica - finālā (iespējams) spēlēs Francija un Argentīna, daudzi (tai skaitā kolēgas) raustīja plecus. Visu cieņu Kreipānam, prognoze var piepildīties, jo kā komanda spranči spēlē vislabāk, tiesa gan, vēl jau cīņas priekšā ar īstajiem grandiem. Argentīnai, kas arīdzan labi izskatās, trumpja dūzis, protams, ir Mesija. Pietiek šitam puisim divreiz pa visu spēli tā kārtīgi ieķerties bumbā un divi goli garantēti. Mēnesis DAmerikas klimatā tomēr ir ilgi, eiropieši visticamāk pagurs (sezona labākajiem ir bijusi mokoša), tāpēc nebūt nav neticama doma, ka finālā spēlēs divas DA komandas. Ceru, ka šī mana prognoze nepiepildīsies, un, ka būs vismaz 1978. fināla atkārtojums (Argentīna- Holande) :D:D:D
25.jūnijs 2014, 08:50 | links
 
Slikti,ka futenē nav tāpat kā hoķī,ka diskvalifikāciju var iedot arī pēc spēles. Nu nedrīkst ļaut sakost pretiniekus! Šitā jau drīz rīklē iekodīsies:) Lai arī ar rezultātu esmu apmierināts.

raihs, 24.jūnijs 2014, 22:29



Kapēc nav,slikti esi informēts :)
25.jūnijs 2014, 08:45 | links
 
Tā viņš ir! Itāļi brauc mājās ēst pastu...grieķi izsitās-nepārliecinoši.Cerēšu ka Nigērija pret Argentīnu niču vismaz paņems!Un ar to Portugāli maz skaidrības,vai viņi spēs iesist tik,cik vajag !!
25.jūnijs 2014, 08:02 | links
 
izrādās tas krāns par košanu jau 2x dabūjis diskābeli, attiecīgi 7 un 10 spēles, varbūt pēc gadiem 5 futbolā parādīsies "policisti":)
24.jūnijs 2014, 22:42 | links
 
bet smuki iekodās, arī pa muti smuki dabūja:)
24.jūnijs 2014, 22:33 | links
 
Slikti,ka futenē nav tāpat kā hoķī,ka diskvalifikāciju var iedot arī pēc spēles. Nu nedrīkst ļaut sakost pretiniekus! Šitā jau drīz rīklē iekodīsies:) Lai arī ar rezultātu esmu apmierināts.
24.jūnijs 2014, 22:29 | links
 
Tpu,nu ja-es nemaz nepaskatījos,kā futenē tos punktus skaita-uzvara-3,neizšķirts-katram pa vienam. Kur pazūd viens punkts?:)
24.jūnijs 2014, 14:56 | links
 
ne raihs, krieviem pietiek uzvarēt ar jebkuru rezultātu (Alžīrai ir 3, bet Krievijai 1 punkts), protams pie nosacījuma, ka Koreja ar graujošu rezultātu neuzvar Beļģiju.
24.jūnijs 2014, 14:50 | links
 
Ja vakar pareizi sapratu Kreipānkunga teiktā, pie vienāda punktu skaita pirmkārt tiek ņemta vērā gūto vārtu attiecība,tad gūto vārtu skaits un tikai pēdējā- savstarpējā spēle. Tātad sanāk,ka krievam būtu jāuzvar ar 3 vārtu starpību,ja?
24.jūnijs 2014, 13:09 | links
 
Nu re, Krievijai 26ajā vēl ir cerība tikt tālāk. Kaut kā sagadījies, ka tomēr jutīšu līdzi Alžīrijai.
24.jūnijs 2014, 11:38 | links
 
 
Čīle var izsist arī Brazīliju 1/8 finālā!kas to zin!
24.jūnijs 2014, 10:18 | links
 
Izskatās ka oranžie spēlēs ar mājiniekiem finālā, ja tā turpināsies.
24.jūnijs 2014, 09:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager