Stiklplasta airu laivas un to remonts

Volvo, tač šamis rakstīja, ka ir dažādi izglītots:)
30.decembris 2012, 23:19 | links
 
...piedod Bratuha ( runāšu tavā valodā )...
...lai nosauktu kādu par veco urlu ( tavi vārdi ) ,ir jābūt ļoti lielam pamatojumam ...
...tev ,kverpli -tāda nav ...
...tev šķita ,ka kāds tevi apvainojis... ( ! )...
Un tagad pasaki ,-kurā vietā Arvīds 8 IR TEV UZKĀPIS UZ VARŽACĪM ,SMERDEL...
tev līdz viņa gadiem nenodzīvot ar tādu uztveri...
...un lasot sadaļu par politiku var secināt ,ka URLA esi tu...
tev ar mazo burtu visur...
30.decembris 2012, 23:13 | links
 
50 -300 % pārāk nekonkrēta atbilde un tu saki tikai nedaudz dārgāks par polisteru .Pat 50% ir daudz.... Padomā un uzraksti man PM konkrētu cenu,uztaisīšu aprēķinus tad varu tev piedāvāt nelielu bet stabilu biznesiņu uz ziemas sezonu .
30.decembris 2012, 22:37 | links
 
es neizmantoju 300 matu un rovingu
atkarīģs no tā kur pērc, citur 50%, citur 300% :)
30.decembris 2012, 22:33 | links
 
biaksiālais jau pats par sevi pie jebkura sveķa ir spēcīga armatūra . Kāda izturība ar parasto 300 matu kombinācijā ar 300 rovingu ??
Cik procentuāli Vinils ir dārgāks par polisteru ??
30.decembris 2012, 22:32 | links
 
nu lai būtu noturīgāks pret skrāpējumiem jāizmanto arī vinilestera gelkolts. Bet lamināts protams ka ir krietni izturīgāks pie mazāka biezuma, tiesa laminēju ar biaksiālo audumu
30.decembris 2012, 22:29 | links
 
Diez vai tas ir viņš:)
30.decembris 2012, 22:23 | links
 
Viņš ir stiprāks ,izturīgāks pret skrāpējumiem par polisteru ??
30.decembris 2012, 22:20 | links
 
vienreiz līmeju piecas motora aizsarg pannas, vairāk nav bijusi vajadzība
30.decembris 2012, 22:16 | links
 
Bulli tu mani vēl kašķīgu neesi redzējis :)) Man ir labs garstāvoklis . Esmu sirdī un horoskopā strēlnieks un jūtu kad kāds cits velk uz kašķi .Uzbrūku pirmais :))
30.decembris 2012, 22:12 | links
 
Coplietdraug esi ar vinilu daudz strādājis un,vai tagad darbojies ar viņu ??
30.decembris 2012, 22:09 | links
 
braaliit, ierauj balzāmiņu, savādāk šodien tāds kašķīgs.
30.decembris 2012, 22:08 | links
 
Arvīd nesāc atkal lekties .Ej čučēt . Neaiztiec mani un būs tev sirdī miers.
30.decembris 2012, 22:02 | links
 
Kungi piedodiet manus arhaismus,bet Dzērve grib uzbūvēt sēkļa,jeb piekrastes dēli,dažus gadus atpakaļ redzēju tādus Polijā Helas pussalā,interesantākais,ka ar tādu braukāja ne tikai puikas,bet arī suns !Saimnieks uzslidināja peļķē dēli,suns uzleca ar visām četrām un slīdēja...Sākumā domāju,ka viņš grib būvēt viļņu vai vējdēli,bet arī šim ir svarīgi neielikt lieko svaru,piem. vējdēlim 1kg no svara ir kā pašam nomest apm. 3kg...Vairāk nekādus padomus nerakstīšu,jo pēc tam jāiet mazgāties...Labi ka atrodas'gudrīši",kas izsērfo pa visām sadaļām un visus noliek pie vietas...
30.decembris 2012, 21:56 | links
 
strādāt ar tiem aptuveni tāpat kā ar poliestera sveķiem, taču stiprība līdzinās epoksīdam. Cena arī krietni zemaka par epoksīdu. Gelkoltam ir pofig - caurspīdīgs vai ar pigmentu, galvenais lai virsma ņemtu pretī gelkoltu.
30.decembris 2012, 21:32 | links
 
coplietdraug. Ar vinila sveķiem neesmu darbojies. Kāda ir atšķirība no PE sveķiem? Un vēl. Vai var krāsotu virsmu noklāt ar bezkrāsainu gelkoutu?
30.decembris 2012, 21:23 | links
 
ja domā tikai nosmerēt puķiku lai varētu nolīmēt ar poliesteri, tad varu tev nopārdot kādu nezināmu daudzumum, kas man palicis no pedejā projekta
30.decembris 2012, 19:50 | links
 
nav tur tā vaina. es vēl viņiem zvanīju un prasīju, viņi teica ka tā ir, ka nesacietē plānā kārtā.


coplietdraug, tā arī biju domājis darīt :)
30.decembris 2012, 19:41 | links
 
vai nu nav pareiza cietinātāja proporcija vai arīnav kārtīgi samaisīti, vai ar īabi kopā.
Bet tādu dēli kā tu gribi mieŗīgi var taisī arī ar poliestera sveķiem.
Nosmerē putuplastu ar epoksīdu, vai nu ja galīgi ar viņu neiet, tad ar PVN līmi.
Aplīmē ar ar austo audumu.
Ņem mikrosfēru 80% un 20% aerosila, piejauc poliestera sveķus un špaktelē.
Noslīpē lai viss ir taisns un gluds, nobeidz ar kādu 150 papīru.
Tad uzpūt kādas 5 - 6 kārtas gelkoltu, tad slīpe kamēr gluds un tad uzpulē. Var krāsot arī ar rullīti, bet tad būs skarbak jāslīpē.
Rezultātā dabūsi normālu izstrādājumu.
Ja līmēsi no epoksīdiem varbū būš 0,5 kg vieglāks, bet vai tas ko radikāli maina?
30.decembris 2012, 19:37 | links
 
vienā veikalā tepat uz vietas bija. ražo Antikors. vēl šiem sveķiem tāda īpašība - biezā kārtā sacietē, bet plānā nē. http://antikors.lv/smol_ru.html
30.decembris 2012, 19:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager