Stiklplasta airu laivas un to remonts

kas tev pārdeva tos epoksīdus?
30.decembris 2012, 19:25 | links
 
takš pietiek - miers.
brālītis, nav jau tā ka nezinu kā smaržo sveķi, pirmo dēli tač pats uzlīmēju. vienkarši to līmeju ar sveķiem kas bija no 90-tajiem palikuši - ar tiem ok, bet ar jaunajiem kurus nopirku viss dēlis izkūst :)
30.decembris 2012, 19:22 | links
 
Bralitis,
varu arī uztaisīt, bet cilvēks man nav prasījis lai to daru.
30.decembris 2012, 18:50 | links
 
Klausies vienkāršo lietu sapratēj.Tu vēl nesaproti ka puika -Dzērve pat nezin kā smaržo sveķis. Tad uzaicini pie sevis un uztaisi viņam to dēli - tikai tad es tevi novērtēšu kā speciālistu.
30.decembris 2012, 18:42 | links
 
Bralitis,
kapēc tu tik ļoti centies sarežģīt vienkaršas lietas?
30.decembris 2012, 18:38 | links
 
Vienkars kāda taisnība . Te neiet runa par taisnību .Dzērve nekad ar tām lietām nav saskāries - es tikai piedāvāju griezties pie speciālista ,man žēl Dzērves ja viņš pats uzklausot Nespeciālistus sāks ķēpāties un iebrauks auzās. Tas ir mans ieteikums - pārējie sāk stāstīt lietas par kurām saprot tikai tāds kurš kaut ko līdzīgu ir darījis . Un tehnoloģijas nav nevienam pareizas kas garantētu labu gala rezultātu . Pats esmu čakarējies veselu ziemu -saklausījies visādu večuku un itkāspeciālistu padomos :))) Tad metu kaunu pie malas - piezvanīju,teicu - māci mani ,aizbraucu uz 4 dienām ,pamatus apguvu, bet sapratu ka tas nav mans virziens . Un ja kādam vajag - lūdzu brauciet pie manis ieteiktā speciālista un būs labs rezultāts . Un tas ir viss.
30.decembris 2012, 18:34 | links
 
Kam tad īsti ir taisnība.Bračins kā vienmēr izceļas.
30.decembris 2012, 18:03 | links
 
Coplietdraug zinu kāds tu esi meistars :)))) Volvo ja man kāds uzbrauc es maucu pretī 4x vairāk . Nebiju pelnījis ka vecais urla man uzbrauc - saprati . Nevajag pašiem tēlot viszinošus speciālistus - atkārtošos -neuzņemos lietas kuras nezinu ,un neticu nevienam izņemot pārbaudītiem speciālistiem --- un tādu ir ļoti maz kas dienu dienā to dara un vecais jau nu toč ir dinozaurs ja vēl ar cukuru strādā :)) . Tāpēc Dzērvem uzreiz ieteicu speciālistu.... tā kā nevajag volvo.
30.decembris 2012, 15:38 | links
 
Braaliit...-tev ir lielummaanija.
Arvids8 darbojaas jau tad ,kad tu veel pautos karaajies ...
30.decembris 2012, 12:33 | links
 
Coplietdraugs!Es savā mūžā esmu tā saostījies PE,ka vairāk negribas...Arī tagadējā darbošanās to neprasa-vējdēļi,finiera laivas,vējdēļu remonts-tikai EPOX...
30.decembris 2012, 11:34 | links
 
Brālītis !Pirms rupji izrunāties,nodrukā savu dzimšanas gadu !Dzērve! Domāju ka tavam dēlītim derēs grīdas putuplasts,pie uzlocīšanas varbūt viegli pasildīt ar fēnu,tikai neizkausē.Jo labāk apstrādāsi virsmu,jo vieglāk būs aplīmēt,audumu ņem stikla sietu 100-120 g kv.m,līmē ar spirtu,lieto špateli nevis pindzeli,līmē divos piegājienos-3-4 kārtas pēc sacietēšanas nošpaktelē un noslīpē ar vibromašīnu,tad vēl 1-2 kārtas,slīpē,krāso.Staigājamo virsmu var taisīt ar cukuru,tupināt ar pindzeli vai iegādāties speciālo laku-poliuretāna.STundas beigas,visi svin Jauno gadu!Lai lecīgajiem tas rāmāks,lēnīgajiem -straujāks! Priekā !!!
30.decembris 2012, 11:29 | links
 
 
Reku te divas bildes

CopesLietas.lv
30.decembris 2012, 11:14 | links
 
Bralitis,
ko tu pis te cilvēkiem smadzenes?
Modelejot izmantoju visparastāko K-rautā noperkamo ekstrudēto putuplastu, 20 mm biezumā. Noslīpeju viņu, ar rulli divas reizes uzsverēju epoksīdu un tad ar poliesteri aplīmēju ar pāris austā auduma kārtām.

Apstrādajot putuplastu ar epoksīdu galvenais ir cietinataja proporcija un tepmeratūra telpā, lai sveķis kārtīgi nocietē.

Arvids8,
ja tev tik ļoti nepatīk izmantot poliestera sveķus, tev ir iespēja izmantot vinilestera sveķi.
30.decembris 2012, 11:06 | links
 
Dzērve,Bračiņam taisnība.
30.decembris 2012, 00:54 | links
 
OK, skatīsies kas un kā.
30.decembris 2012, 00:42 | links
 
Tu biji iedomājies ka ieiesi būvmateriālu veikalā un varēsi uzbūvēt kosmosa kuģi ?? :))) Tie visi ir specifiski materiāli un ar viņiem vajag pareizi strādāt . Bet nenolaid rokas - ja ļoti gribas visu var arī sabīdīt par mazām naudiņām . Iedošu tev spečoku ,saki kā ir - gan jau palīdzēs . Sūdīgākā variantā ielien ostā pār sētu un nočiep no zvejniekiem zvejas pludus ( tos brūnos) Tas ir praktiski tas pats materiāls :))) Gan jau tas pludu materiāls ir kaut kur pieejams .
30.decembris 2012, 00:04 | links
 
ok, tu tikko pateici to ko es vismazāk gribēju dzirdēt.
29.decembris 2012, 23:55 | links
 
Dzērve . Materiāli un tikai materiāli . Smagākais jautājums puta. Tādu kā klipā te Latvijā nedaūt. Vienīgi Māris var kaut kur izrakt jo viņš taisa no putām visādas formas un modeļus. No Depo putuplasta nekas nesanāks :))))
29.decembris 2012, 23:49 | links
 
Arvīd Nedirs !!! Es vēl kad tu zem galda ar skaitīkļiem vizinājies jau remontēju ar epoksīdu savus planierus - un tas nav tavs sūda dēlis . Un ragaviņām formu pats izdomāju un uztaisīju gan no putām gan koka un savai laivai formu ar uztaisīju gandrīz no nulles.Ja tu maz sajēdz ko nozīmē uztaisīt formu . Un nedomā ka mana izglītība aprobežojas tikai ar laivām un ragaviņām:)) Jau gandrīz 2 gadus neražoju ne laivas ne ragutiņas - tās man palīdzēja izdzīvot krīzes laikā .
29.decembris 2012, 23:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager