Stiklplasta airu laivas un to remonts

Ok, brālītis piesolīja konsultāciju ar meistaru. Palūgšu dzirdēt tavu, Arvīd, viedokli.

Projekts šāds -


ko tu darītu - soli pa solim aplīmēšanā.
29.decembris 2012, 23:36 | links
 
Te nav nekāda muldēšana,mani vējdēļi vēl tagad ir braucami,nav māksla sakleksēt virsū kilogramus,bet gan uztaisīt vieglu un izturīgu,"Pellu"un vannīšu meistariem to nesaprast...
29.decembris 2012, 23:32 | links
 
Esmu dažas lietas ar epoksīdu,oglekli,kevlāru uztaisījis . Pēc izskata jau labi sanāca bet kvalitāte piekliboja .Tur daudz jāmācās un jāpraktizē lai labi ar to sveķi darbotos .Iesaku visiem kas ar to materiālu grib darboties griezties pie speciālistiem. Polisters - lūdzu nav probļem .
29.decembris 2012, 23:32 | links
 
Braaliits tik balzāmu grib nopelnīt :DD
29.decembris 2012, 23:27 | links
 
neesu neko šķaidījis. daudz jau neizēd tie sveķi caurumus, bet ja uzliek biezāku kārtu tad kādus 3-4mm ieedas:)
29.decembris 2012, 23:25 | links
 
Arvīd nemuldi. Dzērve izlasi pm ,rīt piezvani,iedošu tev speciālistu ar 100 % garantiju klausi un dari kā viņš saka un viss sanāks .
29.decembris 2012, 23:23 | links
 
Epoksīds polistirola putuplastu neēd,nevajag šķaidīt ar acetonu,tas bojā arī sveķus,bet gan ar etilspirtu,apm.10%.Pats esmu Uzlīmējis n-tos vējdēļu korpusus uz PS putuplasta "bolvankām".Koka un finiera detaļu salīmēšanai arī labāki ir epoksīda sveķi,PE slikti iesūcas kokā. Protams kaut kādu pieredzi šim darbam vajag,savādāk viss paliek pie rokām un biksēm,vai sacietē bundžā...
29.decembris 2012, 23:21 | links
 
Gudrs Dzēve :))) Epoksīds ar kausē, bet ne tādiem caurumiem,forma zūd gan. No sākuma putas vajag noklāt ar speciālu špakteli kas nepieļaus sakust,tad var gan ar epoksīdu gan polisteru. Esmu to darījis .

Bralitis, 29.decembris 2012, 23:03

Gudrs, ta gudrs, mācos no kļūdām, uztaisīju vienu dēli, jau sāku aplīmēt, bet viss izkūst :) jātaisa jauns būs.
saprotu, bet ko ja pemko nav tik viegli aizsniedzams? cik skatījos citu veidotos dēļus, tad nekāda papildus apstrāde ( špaktelēšana vai kas tāds) pirms aplīmēšanas netika veikts
29.decembris 2012, 23:16 | links
 
Nav labi . čakars . Vieglāk ,ātrāk,lētāk,vieglāk pulēt ir izmantojot špakteli . Pemko pirku labu labos un Māris no pemko ir augstākās klases spečuks putu apstrādē . neko ar putām nedarīju kamēr ar viņu nepakonsultējos.šitajās lietās ir jāklausa un ameriku nedrīkst izgudrot :))
29.decembris 2012, 23:09 | links
 
un kā ar variantu - 3 kārtas pva līme?
29.decembris 2012, 23:05 | links
 
Gudrs Dzēve :))) Epoksīds ar kausē, bet ne tādiem caurumiem,forma zūd gan. No sākuma putas vajag noklāt ar speciālu špakteli kas nepieļaus sakust,tad var gan ar epoksīdu gan polisteru. Esmu to darījis .
29.decembris 2012, 23:03 | links
 
Tā tā-cenas jau krīt. :D
29.decembris 2012, 22:59 | links
 
Brālītis. ja tu esi gatavs mani atrunāt no epoksīdu pirkšanas, tad ko iesaka putupolistirola aplīmēšanā? poliesters visu izkausē.
29.decembris 2012, 22:59 | links
 
Šuvēm ir arī speciāla polistera massa samaisīta ar stikla daļiņām ( kā plastalīns ) ,sacietējot pat paliek elastīga kas šuvēm ir svarīgi.Epoksīds ir trausls un dārgs . ja interesē kur dabūt - mazais balzāms un zvani.
29.decembris 2012, 22:57 | links
 
Es savas laivas būvēju no finiera pēc tehnoloģijas " Izgriez, sašuj un salīmē". Eposveķi vajadzīgi šuvju līmēšanai. Stiklaškiedras laivas jābūvē tikai komerciālos nolūkos.
29.decembris 2012, 22:51 | links
 
Ev veči .Jūs prātā sajuksiet un vissu sabojāsiet ja laivas taisīsiet no epoksīda. Ar epoksīdu vajag lielu pieredzi un ļoti smalki strādāt. Visas laivas taisa no polistera sveķa ne epoksīda. 1: Epoksīds ir 3x dārgāks 2: Ja nepareizi rīkosieties - viss saies dēlī
Ja vajag konsultāciju ar kādiem materiāliem jātaisa vai jāremontē parasta stikla šķiedras laiva zvaniet man . Viens melnais balzāms un pilnīgi visu izstāstīšu . 29276 044
Par epoksīdu . no epoksīda sveķiem taisa speciālas laivas - piem kanoe un kajakus sportam ( krāču večiem) , izmanto aviācijā , savienojumos ar oglekli ,kevlāru un ar citiem ļoti dārgiem un izturīgiem materiāliem. Epoksīds nav paredzēts tik primitīvām laivām kā copei. Ja vidēji jauna Pella ar polisteru sveķiem izmaksā apmēram 250-300Ls (labi un pareizi laminēta ) tad polistera Pella izmaksātu apm 1200-1500 Ls !!! materiālos vien + Tik pat darbs ! Jo epoksīdu nevar vienkārši iesmērēt,mitrināt audumu un likt pa kārtām.Epoksīds ir jāuzkarsē,tad pareizi jāatdzesē + jāizmanto vakumtehnoloģija - untas ir ļoti darbietilpīgs un pinķerīgs process . Protams ja to pareizi izdara - sanāk mūžīga laiva . Ieliek vēl oglekli ar kevlāru pa vidu un var no Alpiem laist lejā un nekad nesalūzīs . Nedariet neko labāk ar epoksīdu - tikai naudu un laiku pazaudēsiet.
29.decembris 2012, 22:29 | links
 
oska, arī mēģinu veikt pasūtījumu. cik saprotu privātpersonas nevar pasūtīt? prasa uzņēmumu un tur visu pārējo arī.
29.decembris 2012, 22:26 | links
 
Iesāku jaunas laivas būvniecību un vakar pasūtīju vajadzīgo no www.kompozītmateriāli.lv
Iepriekšējo laivu līmēju ar latvijas ķīmijas eposveķiem - baigais čakars. Drausmīgi biezi. Jākarsē, vai jāšķīdina ar acetonu.
29.decembris 2012, 22:08 | links
 
Sveiki
Kur var iegādāties epoksīdu sveķus, laivu špakteli, laivu grunti, krāsu un stiklašķiedras audumu ????????
27.decembris 2012, 17:08 | links
 
Varu ieteikt AMBERLAT produkciju, trimarāns-ļoti stabila. Man ir 430cm gara, copei trijatā ļoti normāli, divatā-ideāli!
3.decembris 2012, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager