Stiklplasta airu laivas un to remonts

skatos- Bralitis aizņemts ar remontdarbiem/otro stāvu remontē/, tad nu paturpināšu CL lietotāja "urbika" iesākto:
"Kā jau rakstīju , plāns ir uzbūvēt laivu nakamai sezonai. Izvēle ir kritusi uz saplākšņa konstrukciju kas jāaplīmē ar stiklašķiedru. Vienu tādu jau uzbūveju (ar poliestera sveķiem). Tā kā uzradās pircējs nesanāca pārbaudīt, kas notiek pēc intensīvākas lietošanas, Slodzes, temperatūras maiņas, mitrums."

Nu galīgākās muļķības tās būs! Te jau CL lietotājs mazkalns interesējās par Arvids8 laivu apdarītu ar st.audumu. Labi, negribējās savas pieckapeikas bāzt.
Saplāksnis, tā pat kā koks, ir elpojošs materiāls, kas notiek ar koku, ko ietin celofāna plēvē, nu labi, no vienas puses, rezultāts, liekas daudziem zināms. Protams pie nosacījuma, ja laiva netiek glabāta sausā, apkurināmā telpā.
Glabājot to atmosfēras apstākļos, tā sapūs, no iekšpuses.
Piekrītu..., nav pareizajā tēmā.
4.janvāris 2012, 14:15 | links
 
Pele_mele, ir tas Brālītis....
4.janvāris 2012, 12:23 | links
 
Bračka, beidz rīt pelmeņus, nāc laukā!
4.janvāris 2012, 12:17 | links
 
Jautājums tiem, kas ļoti remontē laivas!

Plāns ir uzbūvēt saplākšņa laivu. Cik ļoti epoksīda sveķi ir labaki par poliestera sveķiem. Kas labāks un kāpēc?
4.janvāris 2012, 12:05 | links
 
Re kādu nesmukumu nejauši atraduVai tik tas nav Brālītis kas ražo laivas Cobra un copes ragaviņas???
http://oct.lv/lv/nemaksataji
3.novembris 2011, 10:16 | links
 
Šnabs tur ir krietni labāks par šito dranķi - gribi paprovēt zivniek -aicini uz zanderiem :))Ne rizi pat galva neiesāpējās.Kas mani zin - zin cik reti es dzer,bet tā manta ar 52 % man gan patika. Esmu atpakaļ . Šodien tik pamazām ieskrienas darbos. Man nav slepens Nr. 29276044 - zvani mefisto :)) Ja kāda sieviete izdomā piezvanīt -manas prasības - augums -sākot no 185cm,gurni -90 cm ,krūtis -90 cm :))
27.jūnijs 2011, 18:27 | links
 
kaut kad jau būs atpakaļ, precīzi gan nezinu, bet zinot cik tur tas šņabs i pretīgs, atskries skriešus apakaļ :DDD
27.jūnijs 2011, 13:42 | links
 
jasna. nezini - paredzamaa naakotnee taisaas atgriezties? te viens cilveeks i nobriedis laivai.
27.jūnijs 2011, 13:37 | links
 
mefisto
viņš man liekas šobrīd Ķīnā ar tiem mazajiem cilvēciņiem snabsi loka :)))
27.jūnijs 2011, 13:19 | links
 
Kaads zin kaa Braliti dabuut rokaa? numurs nomainiijies uz PM neatbild.
27.jūnijs 2011, 13:14 | links
 
3 Veči īrētā laivā tas jau ir nedroši. Viennozīmīgi ka laivas izīrētājs līdzvainīgs notikušajā.
12.janvāris 2011, 15:36 | links
 
un ražotājs manuprāt pēdējais ir tai ķēdītē...ir iznomātājs, kam laiva jāaprīko, ir pārdevējs utt.

ai, lai večiem vieglas smiltis...
12.janvāris 2011, 15:00 | links
 
Oficiāli neatrada.
12.janvāris 2011, 14:45 | links
 
Vai tad to Sedā pazudušo laivu atrada???
12.janvāris 2011, 14:43 | links
 
vispirms jātiek skaidrībā ar divām lietām-1)alkohols un 2)glābšanas vestes.pēc tam var ķerties klāt pie laivām.
12.janvāris 2011, 14:37 | links
 
Gribu pajautāt šeit zinošiem cilvēkiem. Vai kāds var pateikt ar kādu laivu(stiklaplasta, koka, metāla, Latvijā ražotu, citas valsts izstrādājums) brauca tie trīs džeki, kas rudenī neatgriezās no Sedas tīreļa dīķiem.
Kāpēc kustinu šo jautājumu. Ļoti vienkārši. Cik atceros, tad informācija bija tāda, ka laiva arī bija aizgājusi pa burbuli, nogrimusi. Ja tā laiva bija Latvijā ražota plastikāta laiva, tad tai bija jāatbilst ražošanas noteikumiem, kas nosaka, ka tādām laivām jāpaliek virs ūdens jebkurā gadījumā. Ja nemaldos 20 cm virs ūdens. Ja mans pieļāvums ir pareizs, tad radinieku vietā es sūdzētu tiesā ražotāju, kas pārdodot man šādu produktu nav ievērojis ražošanas noteikumus. Ja vajag sīkāk, var iemest linku, kur tas rakstīts.
Padomāsim ko pērkam, jo apmesties ezera vidū nejauši var katrs. Un Latvijā arī ražo tādus mēslus, kas grimst tad, kad būtu jāpeld. Sezona tuvojas. mēs atkal brauksim pa ūdeņiem.
12.janvāris 2011, 12:56 | links
 
ja kāds pelna vairāk kā es, tad tur nav kaut kas tīrs...:D ar to nu arī sākas aprobežotā domāšana ...
1.novembris 2010, 19:22 | links
 
eMKa,vai atceries kādus draņķus atbalstija Ķirsons,Plaude,te var tik minēt kāds būtu bijis atalgojums,lūk par ko tauta ņirdz.
1.novembris 2010, 19:21 | links
 
usi- smaidi, ja Tev no tā paliek labāk :D
1.novembris 2010, 19:21 | links
 
ķirsons kā piemērs, atļaušos pasmaidīt
1.novembris 2010, 19:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager