Zemūdens medības

te ir viens svaigs foto, kas apliecina spiningošanas "humānākumu" attiecībā pret zemūdens medībām: http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-47212.htm
p.s. Lauric - neuztver personiski. neko nepārmetu. tāda ir dzīve. pašam tādu gadījumu netrūkst.
buma bildes zandarta skalps ir nieks salīdzinot ar asiņojošām žaunām.
21.oktobris 2012, 10:41 | links
 
un te viens video no mana personiskā arhīva, kas arī parāda cik maigi apejamies spiningojot, pat piekopjot CR ;) sevišķi pēdējās sekundes, kur sirdspuksti izpumpē pēdējo asins lāsi.

[youtube]http://youtu.be/bTW8uWzN-0o[/youtube]

un nesakiet, ka jums nekad tā nav gadījies.
ja esat pārāk līdzjūtīgi zivīm, tad nevajadzētu nekādā veidā tās ne ķert, ne ēst.
viss slēpjas mērenībā un izpratnē.
ne asakas!
21.oktobris 2012, 11:04 | links
 
Cik daudz aktīvistu uz medībām ir šobrīd?
29.decembris 2013, 19:13 | links
 
Pēc manām domām tādu aktīvu kādi pāris simtu būs, daudz kas nopērk aprīkojumu, pierijas ūdeni un tirgo visu nost:D
29.decembris 2013, 19:53 | links
 
Labi, ka nēesmu pie tiem pieskaitāms ;-)
29.decembris 2013, 20:07 | links
 
Pie tiem, kas ūdeni rij, vai tiem, kas tirgo visu nost ;))) Aprīkojums man vēl ir, bet gadi dara savu un sen jau vairs nenirstu... Dažus gadus atpakaļ redzēju krievu puikas Liepājas pludmalē pie Ziemelīša sašaujot virtenes ar plānajām pavasara butēm. Ko ar viņām var iesākt, nav ne jausmas.
29.decembris 2013, 20:16 | links
 
Cik daudz aktīvistu uz medībām ir šobrīd?

Roliss, 29.decembris 2013, 19:13


Viens noteikti ir. ;)

http://www.tvnet.lv/zala_zeme/dzivnieki/482214-gaujas_krasta_atrod_zemudens_mednieku_nosautus_devinus_taiminus
29.decembris 2013, 20:17 | links
 
Nu šis jau kaut kāds indivīds ir bijis. Kā saka likuma pārkāpējs.
29.decembris 2013, 20:47 | links
 
Kaut ko tas stāstiņš tāds izdomāts liekas, jo ja jau ielēce upē un aizpeldēja, tad gāja ar pleznām, bet ar tām ko peld medībās paiet var atpakaļ gaitā, maksa arī uz acīm bija un apkrāvies ar visiem sviniem, ļoti dīvaini, kas nenodarbojas ar medībām tam varētu noticēt.
29.decembris 2013, 20:57 | links
 
Piekrītu. Ja jau būtu pirms tam novilcis tad jau būtu minēts ka atstājis pleznas un jostu ar svinu.
Bet nu to jau mums nezināt vaitas tā ir bijis ;-)
29.decembris 2013, 21:10 | links
 
Jautājums: „Vai nesanāks konflikti starp abām nometnēm virs un zem ūdens ar to nodarbojoties publiskās ūdenstilpēs, kā to regulēt?”

Atbilde:

Domājam, ka zivju pietiks visiem. Zemūdens mednieki ir daudz mazākā skaitā nekā makšķernieki, lai spētu izraisīt ievērojamus konfliktus. Sakarā ar lielo makšķernieku skaitu intensīvās makšķerēšanas vietās konflikti starp pašiem makšķerniekiem var atgadīties daudz biežāk.
1.jūlijs 2015, 12:33 | links
 
Nu medniekam vairāk jāuzmanās lai kāds ar lavu nepārbrauc pāri, ja svaida spiningu arī jāuzmanās, bet tur kur peldas vispār mednieks tuvumā nerādās, tad vēl niknie gulbji ar līkumu jāapliec, beigās visam vēl redzamība. Zemūdens medību īpatnība, ka vari izvēlēties mēģināt to zivi nomedīt vai nē un alkohola lietošana neiespējama un parasti dienā ne vairāk par 4h un labi ja divas dienas pēc kārtas, ja vairāk tad spēkus atņem ļoti daudz un veselībai var kaitēt. Es parasti 2-3h un ne vairāk kā 2 reizes nedēļā.
1.jūlijs 2015, 13:19 | links
 
Pirms dažiem gadiem Lielupē esot bjusi komanda, kas šaudījusi visu dienu, vakarā atbrauca mašīna pēc loma, un tā vairākas dienas.
1.jūlijs 2015, 18:55 | links
 
Divas reizes esmu redzējis šo komandu , vispār pieklājīgi un izpalīdzīgi puikas . Mētāju no krasta , kad dabūju vobleri siekstā , paņēma aiz auklas , aizpeldēja un atkabināja , bet lai man netraucētu , paši aizpeldēja pie otrā krasta savās medībās .
1.jūlijs 2015, 19:20 | links
 
Man viens tāds pīļu medībās gandrīz starp kājām izpeldēja.Sākumā domāju ka bebrs,jau plinti pie vaiga biju piemetis,labi ka nepasteidzos...:D
1.jūlijs 2015, 19:42 | links
 
Man viens tāds pīļu medībās gandrīz starp kājām izpeldēja.Sākumā domāju ka bebrs,jau plinti pie vaiga biju piemetis,labi ka nepasteidzos...:D

Tonis, 1.jūlijs 2015, 19:42


sievasmāte jebšu zigis bija tas peldētājs?
1.jūlijs 2015, 19:45 | links
 
Zigi jau žēl nebūtu,bet sievasmātei pāri nekad nenodarīšu..
1.jūlijs 2015, 19:52 | links
 
Man viens tāds pīļu medībās gandrīz starp kājām izpeldēja.Sākumā domāju ka bebrs,jau plinti pie vaiga biju piemetis,labi ka nepasteidzos...:D

Tonis, 1.jūlijs 2015, 19:42

Ko nezini likumus kad šaut var ?
1.jūlijs 2015, 19:54 | links
 
Nezinu,tiesības nopirku...,saki ka var?
1.jūlijs 2015, 20:04 | links
 
Nu tiesības mūsu valstī arī laikam daudzi pērk un jo biezāks vāģis jo vairāk liekas ka nopirktas.
1.jūlijs 2015, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager