Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Kas dur riepas nav huligāni un sadisti, palasi krimināllikumu, ......:)
No mušas var arī ziloni uzpūst ....)
Durt riepas nav labi, vajag piedāvāt nolaist gaisu, ja oponents nesaprot, kas un , kā, un izsaukt mūsu varoņus inspektorus, ....!
Taka atslabsti un loģiski padomā.
12.aprīlis 2015, 16:17 | links
 
Malikis2011
paldies
12.aprīlis 2015, 16:11 | links
 
Cien. Zvērkāvi Tu pateici par riepu duršanu, es to neminēju, redzi visus teikumus katrs saprot pēc savas samaitātības , visi nav vienādi ...)

opusums, 12.aprīlis 2015, 13:34



Diemžēl tā nav vis mana samaitātība, bet gan tikai fakta konstatācija... Tēmā Foreles jau bija tādi "varoņi" kas atklāti lielījās ka meža vidū sadūruši auto visas četras riepas - un tas it kā darīts par "sodu" iespējamam auto īpašniekam kaut ko pārkāpjot - lai gan paši rīkojas kā huligāni un sadisti. Ir arī varoņi kas pa purnu sola un sola "izpeldināt" - tā ka tiem "teikumiem" ir tikai un vienīgi loģisks tulkojums.
12.aprīlis 2015, 15:36 | links
 
Sveicināti man jautājums kādam kurš zin 100 % vai ezerā, ja tas ir privātīpašums tagad drīkst braukt ar laivu ķert līdakas asarus?

litrabols, 12.aprīlis 2015, 14:44



Ja privāts ezers, kurā zvejas tiesība pieder valstij pēc esošajiem MN, šobrīd ar laivu nevar, līdaku arī nevar, tikai asari no krasta 4m. tauvas josla.
Ja privāts ezers, kurā valstij nav zvejas tiesības, īpašnieks var organizēt licencētu copi, kurā LC nolikumā paredzēti izņēmumi no MN, vai izlemt atļaut, vai neatļaut, kādam copēt, privātā dīķī saimnieks var "da, jeb ko"...!?
12.aprīlis 2015, 15:17 | links
 
Nedrīkst, vienīgais var,ja privātais ezers ir pielāgots zivju audzēšanai(nedomāju ka ir tāda atļauja).
12.aprīlis 2015, 15:11 | links
 
Sveicināti man jautājums kādam kurš zin 100 % vai ezerā, ja tas ir privātīpašums tagad drīkst braukt ar laivu ķert līdakas asarus?
12.aprīlis 2015, 14:44 | links
 
Cien. Zvērkāvi Tu pateici par riepu duršanu, es to neminēju, redzi visus teikumus katrs saprot pēc savas samaitātības , visi nav vienādi ...)
12.aprīlis 2015, 13:34 | links
 
Vēl vakardien, sēžot pie Lielupes, ar čomu runājām par piedrazošanas problēmu, abi secinājām, ka pēc 10 gadiem situācija jau būs labāka, jo labs piemērs rada ķēdes reakciju, bet to labo piemēru ir arvien vairāk. Man parasti līdzi ir kāds maiss, kad esmu dabā, lai vismaz sadauzītos stiklus novāktu, jo vasarā nereti pie upes atbrauc ģimenes nopeldēties ar bērniem. Šķērmi sametas, iedomājoties, ka bērni nevar basām kājām skraidīt pa smiltīm, jo pastāv iespēja uzkāpt kādam stiklam. Ja man bērnībā būtu atņemta iespēja skraidīt basām kājām, tā jau būtu trauma. :)
Tas pats Grabovskis, kurš ir pieaudzis vīrietis, runā par to un rāda piemēru, tā kā iesaku pievienoties un kaut nedaudz sakopt dabu, jo mēs līdzīgi domājoši, kuriem ir svarīga mūsu zemes nākotne, resursu saglabāšana, ir vairāk, nekā mums šķiet. Protams, nekas īstermiņā nemainīsies, taču jo vairāk cilvēku rūpēsies par resursiem, jo mazāk būs to, kuriem resursi ir vienaldzīgi.
It kā nav gluži par noteikumu tēmu, taču ētiku kopsummā gan.

Runājot par noteikumiem, varbūt kāds var pamest ideju, kur meklēt informāciju par to, kur Lielupes lejtecē drīkst enkurot laivu? Pa upes vidu dragā ātrlaivas, kuteri, jahtas, tūristu kuģītis - vai tīri teorētiski tur drīkst enkuroties?
12.aprīlis 2015, 13:27 | links
 
krumujancim:

Man arī patīk kā daļa ļaužu sapošās uz Lielo Talku, bet atlikušo gadu drazo un mēslo kur pagadās... Es visu gadu nedrazoju un lielajā talkā nemāžojos - tādi publiski vipendroni mani neinteresē - no sērijas - skat, cik es taisns un pareizs, nu tagad (reizi gadā!) vācu sūdus...
Tā ka pilnīgi piekrītu, vai nu tā ētika ir vai nu nav, un tas ir vienalga kur kas rakstīts.
12.aprīlis 2015, 13:17 | links
 
ētikas copmaņu kodeks- varbūt vajag viņu izstrādāt un copēt pēc viņa picipiem- mums taču ir daudz ētikas kodeksu, bet copmaņu vēl nav, pirmais punkts varētu būt :
1. Neievērot MN stulbus punktus;
2. Cemmerētājiem norādīt, kur riepu serviss;
3. Elektriķiem likt noraustīties elektriskā breikā .
Un tt. :)

opusums, 12.aprīlis 2015, 12:45


Baisi "ētiski" gan neizklausās... ;-D

Par tiem cemmerētājiem vai mazmēru vācējiem - nu ja reiz mums ir savas iecienītās ūdenstilpnes, kur ir problēma nodibināt personīgus kontaktus ar kontrolējošām personām? Lai nav tā ka zvani, zvani, a inspektori nebrauc. Riepu duršanu neatbalstu, tas varbūt 90to gadu gopņikiem piederās, bet normāls cilvēks tik zemiski nerīkosies... Savādāk kā sanāk, pie upes taisnība tam, kam asāk trīts nazis?

Par to ka neievērot "stulbos" punktus - kas būs tas visvarenais kas nu tiesās, kurš punkts stulbs, kurš mazāk stulbs un kurš visstulbākais? It kā jau likums ir likums, patīk vai nē, bet tas tomēr ir likums, savādāk atkal sanāk skatīšanās pēc deguniem - šis likums man tīk (ievērošu un ja citi ne, tad duršu riepas) a šis likums stulbs, tādēļ to ignorēšu... Pastulbi kaut kā.
12.aprīlis 2015, 13:12 | links
 
opusums
ētikas copmaņu kodeks- varbūt vajag viņu izstrādāt un copēt pēc viņa picipiem- mums taču ir daudz ētikas kodeksu, bet copmaņu vēl nav, pirmais punkts varētu būt :
1. Neievērot MN stulbus punktus;
2. Cemmerētājiem norādīt, kur riepu serviss;
3. Elektriķiem likt noraustīties elektriskā breikā .
Un tt. :)
12.aprīlis 2015, 12:45 | citēt | nosūdzēt | links
=======================
Te nu nekas nav jāizstrādā, katram cilvēkam tādi vai nu ir, vai nav.
Ja ir - tad tādi ir normāli,prognozējami savā uzvedībā mājās un sabiedrībā.
Ja nav - tas nozīmē, ka ir gatavi uz visu, lai tikai MAN ir labi un komfortabli. Štrunts par pārējiem.

Taču pašlaik arī tā dzīvojam - štrunts par to, kā dzīvos mūsu bērni, štrunts par to, ka jūrmala, upes mala piedrazota, štrunts par maliķiem un zivju resursiem. un tā varētu turpināt.
Tāpēc jau arī dzīvojam tā, ka jau dzīvojam un par to arī štrunts!
12.aprīlis 2015, 13:12 | links
 
Principiem
12.aprīlis 2015, 12:46 | links
 
ētikas copmaņu kodeks- varbūt vajag viņu izstrādāt un copēt pēc viņa picipiem- mums taču ir daudz ētikas kodeksu, bet copmaņu vēl nav, pirmais punkts varētu būt :
1. Neievērot MN stulbus punktus;
2. Cemmerētājiem norādīt, kur riepu serviss;
3. Elektriķiem likt noraustīties elektriskā breikā .
Un tt. :)
12.aprīlis 2015, 12:45 | links
 
opusums
Mēs visi dzīvojam pēc vieniem likumiem, ko pieņem Mūsu Saima, kuru Mēs esam ievēlējuši, maini likumus, lai viss ietu uz labo pusi, kāpēc Tevis Krūmujanci vēl nav tur ?
Man tiešām likuma ietvaros (ar maziem pārkāpumiem) ir nikolais, kas būs pēc manis !
.....:)
12.aprīlis 2015, 08:51 | citēt | nosūdzēt | links
----------------------------------------
Vēl jau katram mēdz būt savi ētikas principi, kuri bieži vien neļauj rīkoties pat tā, kā to pieļauj Saeimas likumi. Ja jau uzskati, ka pat Saeimas likumi ir mazliet pārkāpjami - tad ko te runāt vairs par copmaņa ētiku, viss ir sviestā.
Tāpēc jau arī MN tagad tiek ierakstīti visādi brīnumi, ka kaut kāda gribēšana ir, bet normāli ētikas principi nestrādā.
Vecās paaudzes pieredze netiek ņemta vērā, jo jaunie vēlas mācīties paši no savas pieredzes, un, kāpj uz tiem pašiem grābekļiem uz kuriem iepriekšējā paaudze jau ir reiz uzkāpusi, bet ko padarīsi?
Gudrs mācās no citu pieredzes - muļķis, no savējās.
Neesmu tur tikai tāpēc, ka nevēlos piedalīties tajā bezjēdzīgajā balagānā, kas sacelts ap jaunajiem MN. Savu viedokli šajā sakarā esmu jau izteicis agrāk.
12.aprīlis 2015, 12:29 | links
 
Vēl reiz oponēšu, kā mazākuma intereses / foreļotāju / ir guvušas pārākumu pār vairākumu - līdaku ķērāju .
Skabarga, 9.aprīlis 2015, 21:46

tā ir demagoģija, foreles mēs visi spiningojām pavasarī arī pirms aizlieguma atcelšanas, mūs tas nekādi neietekmēja ;) Bet aizlieguma atcelšana ļāva tūkstošiem copmaņu, kuri makšķerē tikai ar spiningu(un tādu ar katru gadu tikai aug) 2 mēnešus nesēdēt mājās bet baudīt copi. Paskaties kā aug mikrodžiga popularitāte, pats zinu vienu kurš pašlaik veiksmīgi ar to velk vimbas, sapalus, nemaz nav vajadzība ieciklēties uz asari, kuri ar pašlaik nārsto. Un vispār tārpotājiem kuri nu tonnām smeļ ikrainās vimbas ir diez gan absurdi pašlaik braukt augumā spiningotājiem, divkosība ;) No man personīgi pazīstamiem spiningotājiem pašlaik neviens nevelk līdakas, jo pašlaik interesē pavisam citas zivis.

Sulla, 9.aprīlis 2015, 22:03

suļa, kā ir citiem riepas graizīt, ja pats pārkāp MN?
12.aprīlis 2015, 12:14 | links
 
suļa, kā ir citiem riepas graizīt, ja pats pārkāp MN?
12.aprīlis 2015, 12:13 | links
 
tilts pāri Daugavai....protams, gar sliedēm ir dzelzceļa teritorija pie tilta augšā arī iežogota 20m no sliedēm uz katru pusi, protams zonā gar sliedēm ir aizsargjosla nedrīkst veikt saimniecisko darbību u.t.t bet nekur nav teikts, ka nevar makšķerēt pie tiltaatrasties un kā tad ar tauvas joslu ?

aspius, 12.aprīlis 2015, 10:37





Regulē Aizsargjoslu likums un uz tā pamata izdotie citi NA.
Vismaz 50m. no sliedēm, jāņem vērā, ka dzelzceļa tilts pār Daugavu ir Īpaši Apsargājams Valsts objekts! Domāju, ka noteikti tur ir, kāda robežjosla no nesošajām konstrukcijām, ne vis no sliedēm, uz, kuru tauvas josla nedarbojas, arī copēt tur nedrīkst!
Līdzīgi, kā zem HESiem! No pēdējās virszemes, vai pazemes HES būves sākās aizsargjosla, kurā drīkst atrasties, bet copēt nedrīkst arī ar licenci!?
12.aprīlis 2015, 11:05 | links
 
tilts pāri Daugavai....protams, gar sliedēm ir dzelzceļa teritorija pie tilta augšā arī iežogota 20m no sliedēm uz katru pusi, protams zonā gar sliedēm ir aizsargjosla nedrīkst veikt saimniecisko darbību u.t.t bet nekur nav teikts, ka nevar makšķerēt pie tiltaatrasties un kā tad ar tauvas joslu ?
12.aprīlis 2015, 10:37 | links
 
Interesanti par tām vēdzelēm 40cm. jaunajā MN projektā! Vai, kāds ir veicis, kādu zinātnisku pētījumu, cik vispār lielas ir vairums vēdzeles Latvijā, vidējais izmērs, populācija? Par samiem, zandartiem un līdakām skaidrs, bet cik copēju vēdzeles, vairums tik ap 40cm vien trāpās! Varbūt, tās nemaz lielākas negrib augt?
Pa retam jau trāpās, biežāk Lielupē un Gaujā lielāki mēri, bet tas nav rādītājs. Sami arī mums, kādreiz trāpās ap 2m. gari, tas nenozīmē, ka jāierobežo loma izmērs līdz 1metram!
Kādēļ mencai 35cm., bet vēdzelei 40cm., tai pat laikā menca šodien ir daudz retāk sastopama Latvijā, kā vēdzele!
12.aprīlis 2015, 10:26 | links
 
Skatījos, kādu 17.03.15 MN projektu, diezgan bargi!? Tai pat laikā izskatās, ka diezgan nekorekti un ne gramatiski veidoti daži punkti!
Cik sapratu, tad zivis, kurām ir izmēra ierobežojumi nedrīkstēs ķidāt! Bet, kā karstā vasarā, bez ledus kastes, lai sasmird ar iekšām? Karstā vasarā pat breksis un vimba tīkliņā nosprāgst, par zandartu nerunāšu!?
12.aprīlis 2015, 10:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager