Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Burtnieks kā tāds ir "UNIKĀLS" LM veidojums. Neko labu tajā nesaskatu.
1.Maija licenze - atļauts braukāt pa nārstojošu "zivju mugurām".
2.Pašpatēriņa zvejnieki, kuri ar tīkliem smeļ ezeru atspērušies.
3.Vienreizēja tīkla licenze "pašpatēriņam".
4.Šā gada Licenžu cenas pierāda tikai to cik izbadējušies ir LM ieviesēji.
Par zivju atražošanu pat runāt negribās. Tur jau vajag bļaut. Bet ja vietējos tas apmierina, tad ....
5.Licenžu skaits Burtniekā nav ierobežots. Un tas skaitās SAUDZĒJAM ZIVJU RESURSUS?

urmaas, 26.februāris 2015, 18:34


Tas saucās - urmas - nomaini savu LCL paroli un nedod nevienam :)))) Tiešām jūs domājat, ka nav redzams kurš kurā brīdī raksta? Urmass darbā norausies :)

Pīrādziņ, nāc ārā.... :)

Jūs tik paši sev labi esat, turpiniet vien vientiešus musināt, tik atcerieties, ka patreizējā pasaules tendence ir kreisajiem kļūt ļoti labējiem....tas tā, aktualitāti saglābāt gribošajiem...
26.februāris 2015, 19:02 | links
 
Urmmaas
Par Burtnieku gan tu salaidi ziepēs:-)
1. Var būt,vajadzētu nomazināt motora jaudu līdz 5ZS. Bet tikai maijā, vai teiksim līdz Jāņiem. Pie viena atkristu sportisti, kas ar saviem kuģiem makšķerniekus parastos neņem vērā, jo viņi ir izredzētie un drīkst visu.
2.Burtniku ezerā nav pašpatēriņa zveinieki Ir tikai komerczvejnieki, kuri maksā salīdzinoši lielu summu par izmantojamo tīkla grumu.
3.Tie maksas tīkli....ļoti daudzi vietējie ir apmierināti. Kāpēc viņam būtu jāķer ar badaptagu, ja var noprkt par saprātīgu cenu tos 50m uz dienu. Tiek pie zivīm un arī novads pe nudas, kura tāpat pa lielam aiziet ezerā.
4. Patiesībā tā ateikšanās no Gada licencēm ir tieši saistīta ar zivju reursu aizardzīu....lai nevarētu pa 30LS (nezinu cik EUR) braukt dien diena un pelnīt ar to.
5 Burtniekā ir ierobežots liceču skaits, bet parasti viņu neizpērk un tas arī ir labi.
6. Cik zinu zivis laiž katru gadu par licenču naudu . Piedevām neiekojas ar kāpuim, bet laižpaaudzētas zivis. Un cik man zināms jau vairākus gadus neprasa zivju laišanai no Zivju fonda. Patiesībā tur zivis ir kā dubļi. Pie labvēlīgiem nārsta apstākļiem ezers pats atražojas pietiekami.
26.februāris 2015, 18:56 | links
 
Te tiek rēķinātas VVD inspektoru algas. Nav korekti rēķināt uz makškerniekem jo VVD inspektori nekontrolē tikai makšķerēšanu/zveju, kaut vai piemēram regulāras mazo HESU pārbaudes. Valstij kopumā ir jānodrošina ūdens resursu kontrole, ne jau makšķerniekeim vien.
26.februāris 2015, 18:34 | links
 
Burtnieks kā tāds ir "UNIKĀLS" LM veidojums. Neko labu tajā nesaskatu.
1.Maija licenze - atļauts braukāt pa nārstojošu "zivju mugurām".
2.Pašpatēriņa zvejnieki, kuri ar tīkliem smeļ ezeru atspērušies.
3.Vienreizēja tīkla licenze "pašpatēriņam".
4.Šā gada Licenžu cenas pierāda tikai to cik izbadējušies ir LM ieviesēji.
Par zivju atražošanu pat runāt negribās. Tur jau vajag bļaut. Bet ja vietējos tas apmierina, tad ....
5.Licenžu skaits Burtniekā nav ierobežots. Un tas skaitās SAUDZĒJAM ZIVJU RESURSUS?
26.februāris 2015, 18:34 | links
 
UUUN? :) es Burtniekā jau gadus 10 makšķerēju pāris reizes rudenī un pāris reizes pavasarī un tieši tāpat

UUUN vajag rast veidu kā maksāt algas un aprīkot normāli inspektorus - enerģiskus, domājošus cilvēkus. :)

Var pacelt cenas kartēm, var atrast citus budžetus utt, bet vajag. :)

Nicknice, 26.februāris 2015, 18:23


Burtniekā inspektors strādā, tas , ka tu nezini - kurš viņš ir - nozīmē, ka Tu nepārkāp noteikumus vai vismaz inspektoram tā šķiet.
26.februāris 2015, 18:33 | links
 
Otrs jautājums - cik izmaksā 2 cilvēki, kuri sargā, piemēram Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezerus? Navis cik tagad izmaksām, bet par cik to būtu ar mieru darīt enerģiski cilvēki, kuriem ir arī citas darba iespējas? Plus aprīkojums utt?

Un tad salīdziniet - kurš vinnē, ja kāds par 500 eur gadā pieskata kādu ezeru.

V.S.O.P., 26.februāris 2015, 16:24
Mārtiņ... kāds sakars publisko ūdeņu pieskatīšanai ar LM
Varbūt valsts auto ceļus vajadzētu nodot ceļu policistiem nomā lai pieskata....

valdiszarins, 26.februāris 2015, 18:23


Pasaki pats.

Es domāju, ka nekāds ;)
šis ir veids, kā MRK stulbina cilvēkus. Tu uzraksti vienu, bet viņi pārfrāzē tāvu sakāmo tā, ka Tu runā par LM. Pat tu, kurš mani labi zin, ir noticējis, ka man LM ir mērķis :) Muļķibas. Man tāpat kā Tev negribas maksāt vairāk par jebvaiko, ja var nemaksāt.

Man škiet, ka 2 enerģiski cilvēki varētu minētos ūdeņus uzturēt kārtībā, ar nosacījumu, ka viņiem ir nepieciešamais aprīkojums un tāda alga, lai nevajadzētu domāt par papildus piepelnīšanos. Jautājums - cik ir tāda alga, par kuru jauni un enerģiski cilvēki gribētu strādāt par VVD inspektoriem?
26.februāris 2015, 18:31 | links
 
Otrs jautājums - cik izmaksā 2 cilvēki, kuri sargā, piemēram Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezerus? Navis cik tagad izmaksām, bet par cik to būtu ar mieru darīt enerģiski cilvēki, kuriem ir arī citas darba iespējas? Plus aprīkojums utt?

Un tad salīdziniet - kurš vinnē, ja kāds par 500 eur gadā pieskata kādu ezeru.

V.S.O.P., 26.februāris 2015, 16:24

Mārtiņ... kāds sakars publisko ūdeņu pieskatīšanai ar LM
Varbūt valsts auto ceļus vajadzētu nodot ceļu policistiem nomā lai pieskata....
26.februāris 2015, 18:23 | links
 
UUUN? :) es Burtniekā jau gadus 10 makšķerēju pāris reizes rudenī un pāris reizes pavasarī un tieši tāpat


UUUN vajag rast veidu kā maksāt algas un aprīkot normāli inspektorus - enerģiskus, domājošus cilvēkus. :)

Var pacelt cenas kartēm, var atrast citus budžetus utt, bet vajag. :)
26.februāris 2015, 18:23 | links
 
Zaraza. Vaitad Burtnieka piemērs arī ir slikts?

kadmijs, 26.februāris 2015, 15:26

Burtnieks ir praktiski vienīgais ko varētu "aiz ausīm"
pavilkt kā puslīdz vieksmīgu no biznesa atdeves viedokļa dēļ normāla apgrozījuma, darba vietu radīšanas utt. Bet princips jau nemainās - ja būtu ezerā atpakļ jāiebāž tikpat par savu naudu kā tiek izņemts , tad bilance graujošā mīnusā.

zaraza, 26.februāris 2015, 15:33

Tur jau tā lieta ka LM no copmaņiem prasa arvien vairāk (gada lic bija 10 Ls tagad jau 150 eiro) bet zivis iet tikai mazumā bet vajadzētu tak būt proporcionāli iekasētajai naudas vienībai pret atjaunotajiem zivju resursiem un tos zelta zušus lai neskaita uz copmaņu rēķina
26.februāris 2015, 18:17 | links
 
Ar enerģiskiem cilvēkiem es domāju gados jaunus VVD cilvēkus, kuri savu dzīvi grib saistīt ar ūdeņu resursu aizsardzību. Atkal šujies MRK stilā interpretējot, nevis precizējot.
26.februāris 2015, 18:03 | links
 
Otrs jautājums - cik izmaksā 2 cilvēki, kuri sargā, piemēram Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezerus? Navis cik tagad izmaksām, bet par cik to būtu ar mieru darīt enerģiski cilvēki, kuriem ir arī citas darba iespējas? Plus aprīkojums utt?

Un tad salīdziniet - kurš vinnē, ja kāds par 500 eur gadā pieskata kādu ezeru.

V.S.O.P., 26.februāris 2015, 16:24

"Enerģiskus cilvēkus" labāk tālāk, lai dara, tie kam tas ierakstīts darba aprakstā ar skaidri definētām tiesībām, pienākumiem un atbildību, uz pagoniem attiecīgas zvaigznes. Atšķiribā no Gunčas es varētu mēģināt arī sarēķināt, rēķināt protu, tikai pēc stundas uz lidmašīnu, šodien neuzspēšu. Bet par finansējumu kā tādu - es jau iepriekš rakstīju, ka makšķernieku interešu pārstāvjiem būtu jālobē nevis mistiski PPP projekti un hvz vēl kas, bet gan lai vairāk līdzekļu noklūtu tieši valsts kontroles institūciju rīcībā.

zaraza, 26.februāris 2015, 16:39


Skolotāji gadiem cīnās par algām, policisti tāpat. VVD inspektoru algas atbilst ceļu policistu algām, arī pēc dienesta pakāpēm. Tā ir valsts sistēma, kuru ietekmēt var tikai tādas jaudīgas un juridiski spēcīgas biedrības kā MRK un LMA alianse. Ar pāris vēstulēm pietiks.

Visi Tavi un domubiedru pūliņi izskatās vai nu pēc maluzvejnieku lobēšanas vai īstas nekomptences.

Rēķināšanai varu piebilst, ka VVD inspektori saņem apmēram 550 uz rokas. Gala rezultās būs tāds, ka tikai algām vien sanāk apmēram 360 K gadā.
26.februāris 2015, 18:00 | links
 
Es Ķīšezerā visu vasaru makšķerēju un nevienu reizi nesastapu inspektoru.

Kontroles nav.

Legālie tīkli pilns ezers.

Nicknice, 26.februāris 2015, 16:56


UUUN? :) es Burtniekā jau gadus 10 makšķerēju pāris reizes rudenī un pāris reizes pavasarī un tieši tāpat -
"nevienu reizi nesastapu inspektoru.
Kontroles nav.
Legālie tīkli pilns ezers."

lomi arī paliek jūtami mazāki, nesaprotu, par ko es maksāju? tāpēc turp vairs nebraukšu.
26.februāris 2015, 17:03 | links
 
Es Ķīšezerā visu vasaru makšķerēju un nevienu reizi nesastapu inspektoru.Kontroles nav.Legālie tīkli pilns ezers.

Nicknice, 26.februāris 2015, 16:56

Aizvakar jau vienu murdu Ķīsītī starp ozo un kanālu jau iemērca.
26.februāris 2015, 17:00 | links
 
Es Ķīšezerā visu vasaru makšķerēju un nevienu reizi nesastapu inspektoru.

Kontroles nav.

Legālie tīkli pilns ezers.
26.februāris 2015, 16:56 | links
 
Otrs jautājums - cik izmaksā 2 cilvēki, kuri sargā, piemēram Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezerus? Navis cik tagad izmaksām, bet par cik to būtu ar mieru darīt enerģiski cilvēki, kuriem ir arī citas darba iespējas? Plus aprīkojums utt?

Un tad salīdziniet - kurš vinnē, ja kāds par 500 eur gadā pieskata kādu ezeru.

V.S.O.P., 26.februāris 2015, 16:24


"Enerģiskus cilvēkus" labāk tālāk, lai dara, tie kam tas ierakstīts darba aprakstā ar skaidri definētām tiesībām, pienākumiem un atbildību, uz pagoniem attiecīgas zvaigznes. Atšķiribā no Gunčas es varētu mēģināt arī sarēķināt, rēķināt protu, tikai pēc stundas uz lidmašīnu, šodien neuzspēšu. Bet par finansējumu kā tādu - es jau iepriekš rakstīju, ka makšķernieku interešu pārstāvjiem būtu jālobē nevis mistiski PPP projekti un hvz vēl kas, bet gan lai vairāk līdzekļu noklūtu tieši valsts kontroles institūciju rīcībā.
26.februāris 2015, 16:39 | links
 
Vajadzētu atrast kādu kurš par eirotrīsdesmit dienā aizvieto ceļu policiju....
Šausmīgs bardaks uz ceļiem:)
26.februāris 2015, 16:36 | links
 
Ok! LM sūdīga , ekonomiski nepamatota, kropļojoša un vēl visāda. Un pats galvenaiis, rīkotāji piebāž kabatas uz valsts resursu rēķina! Labuma nekāda! Lielisks bija piemērs par to ezeru, kur gada ienākumi no licensēm bija ~ 500 EUR. Rīkotāji tiešām bagāti palikuši! Man tāds naivs jautājums, kāpēc tad pārējā pasaulē ir tāda licensēta makškerēšana praktiski visur?

Noris, 26.februāris 2015, 16:09


Man liekas arī bija kur vispār bija dažas licences pārdotas. Un , ja godīgi, tad man šie piemēri liekas aizdomīgāki par Burtnieku, tur vismaz ir kaut kāda nosacīta pareiza vai nepareieza, bet jēga no ekonomikas viedokļa. A pie tāda rasklada ka ienākumi ir vispār smieklīgi ir 3 ticamākie scenāriji:
1. pilnīgi bezjēdzīgs pasākums, kur skaidri parādās ka LM radīta vietā kur pēc tās nav un nevar būt pieprasījuma
2. radīts konkrēts ēnu ekonomikas parēklis
3. manā uztverē visbīstamākais scenārijs - veikta slēpta privatizācija, LM nokārtota kā "jumts", bet realitātē radīta ierobežotas pieejas savējo "smilšu kaste", kur maksimāli tiek apgrūtināta sabiedrības piekļuve . Nu tur , piemēram, pēc nolikuma tirgojot licences 29. februārī laika posmā no 23:30-23.59 pie Līkā bērza n-tajā meža kvartālā purva vidū :)
26.februāris 2015, 16:33 | links
 
Mārtiņ. Man personīgi ir galīgi PO cik aiziet nauda inspektoru algās utt. Ne man un ari ne tev to lemt. LM nav vienīgās BRĪNUMZĀLES kuras tagad iekšējos ūdeņus pārvērtīs par leiputriju, lai ari kā jūs to censtos pozicionēt. Vientiešiem un puikām jūs iespējams to varat iestāstīt. Bet man nemaz nemēģiniet.
Noris
Un ko? Tagad dēļ kapeikas esi gatavs airopas direktīvām un piemēriem sekot? Vai airopa jau nav tā kā par daudz izputinājusi to kas vēl bij LV saglabājies?
26.februāris 2015, 16:28 | links
 
Ko ta nu mēs rēķināt.
Tas jau būtu par daudz no mums prasīts:)

guntarskl, 26.februāris 2015, 16:23


Te tev beidzot ir vēl viena taisnība. Tu šeit vienkārši, prasti(kļavas vārdiem) sakot, dirsties esi ieradies. Kopā ar urmasiem.

Veiksmi darbā. Mazgājiet ko vēlaties.
26.februāris 2015, 16:27 | links
 
Otrs jautājums - cik izmaksā 2 cilvēki, kuri sargā, piemēram Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezerus? Navis cik tagad izmaksām, bet par cik to būtu ar mieru darīt enerģiski cilvēki, kuriem ir arī citas darba iespējas? Plus aprīkojums utt?

Un tad salīdziniet - kurš vinnē, ja kāds par 500 eur gadā pieskata kādu ezeru.
26.februāris 2015, 16:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager