Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
lielaakaa dalja gahan tevis nosaukto ir Eiropas sarkanajaa graamataa,dranjkja kormoraanus ieskaitot
24.februāris 2015, 18:04 | links
 
Lainu kas bet Igaunjiem ir kontrole

Ruu, 24.februāris 2015, 17:33

Jā,kontroli veic valsts inspektori.Nemērkaķajas nekādi družiņņiki.
Kā jau Andžus minēja,kamēr karājas tīkli nav jēga šim balsojumam un diskusijai.
24.februāris 2015, 18:03 | links
 
kurs apkaros udrus udeles un zivjugarnjus???kapec jus pa tiem nerunajat?vinji nodara daudz lielaku skadi zivju resursiem neka pardesmit maliki.lasu laika cik ronji nenorij zivis.
24.februāris 2015, 17:59 | citēt | nosūdzēt | links

Kā Tu viņiem pateiksi, ka ēst zivis nedrīkst??? :)
24.februāris 2015, 18:02 | links
 
Arī taisnība, cik vēl paņem "labvēlīgās" ziemas, piedevām zivjumīļu trofejas arī nesaudzē.
24.februāris 2015, 18:02 | links
 
ko jus te cepaties,tapat nekas nemainisies.kads noker zivi,pardod un?kurs apkaros udrus udeles un zivjugarnjus???kapec jus pa tiem nerunajat?vinji nodara daudz lielaku skadi zivju resursiem neka pardesmit maliki.lasu laika cik ronji nenorij zivis.
24.februāris 2015, 17:59 | links
 
Brakariem taču vienalgā kādi noteikumi, tāpat kā dzērājšoferiem, zagļiem un slepkavām. Atšķirība ka pēdējos trīs ķer, bet brakaru ķeršanai nav spējīgu institūciju...diemžēl.
24.februāris 2015, 17:59 | links
 
nemaz veel tik sen lasiju Jaunsudrabinja graamatu par makshkjereeshanu,tur iekshaa taads sentiments.Bet kaa jau teicu pieredzi nododam ne tikai mees,bet arii brakari
24.februāris 2015, 17:49 | links
 
daddi
Nu tad tavs vēsturiskais kultūras mantojums būs aizlausts shimano spinings:-)
24.februāris 2015, 17:48 | links
 
man atkal šķiet, ka svarīgi ir nodot paaudzēs iepriekšējo paudžu zināšanas, prasmes...nu teiksim kultūrvēsturisko mantojumu :) bez tā pat literatūru nevar lasīt :)...mani bērni ir redzējuši un ķēruši vēžus, nēģus, zina kas ir bridenis, liekacis, plaidenis, ūda... mazbērni to vairs nezina un visticamāk, ka arī neuzzinās...
24.februāris 2015, 17:46 | links
 
taa ka mees te taada saujinja sapnjotaaju vien esam :)
24.februāris 2015, 17:46 | links
 
Tieši tā...pašreiz tieši iskatās ka ir korupcija:-)
24.februāris 2015, 17:43 | links
 
korupcija ir ljoti slikta lieta
24.februāris 2015, 17:42 | links
 
Bet kas to liedz pie mums organizēt...naudas nav. Lai "vadoņi" sakārto atļauju iegādi un naudas plūsmu konkrētā kontā un konkrētiem mērķiem....un tiem noteikti nav jābūt līdaku kāpuru ielaišanai. Ar to vajadzēja sākt grozīt MN. Nevis ar domām par aizliegšanu.
Vairāk kārtīgi jau esmu teicis....Ja MN būs tādi, kādi tie izskatās pēc visu forumu, blogu un no malas dzirdētā....viņi darbosies mazāk kā 50 m no saimas nama un tikai uz papīra
24.februāris 2015, 17:39 | links
 
Varu pateikt,pavasarii man patiik apstaigaat ezeru,paskatiities kas uudenii notiek un redzot liidaku mammu pa zaaleem viljaajoties man nav veelmes to nosist vai nodurt.Varbuut uz vecumu palieku vienkaarshi sentimentaals
24.februāris 2015, 17:38 | links
 
Rūu - paskaidro lūdzu ar ko Tavs "copes prieks" ir būtiski labāks par brakara "durt prieku"? :)

Varbūt tiem, kuri zivis neēd ir labāk pievērsties foto zvejai? :) ja izdodās smuks video, varbūt i naudiņu var nopelnīt :))
24.februāris 2015, 17:35 | links
 
Lainu kas bet Igaunjiem ir kontrole
24.februāris 2015, 17:33 | links
 
Ruu
Tevis piesauktajā Irijā, tāpat arī Anglijā ir tā pati LM, varbūt savādākā veidojumā. Tikai parēķini cik tur ir tās ūdenstilpes un cik iedzīvotāji. Tāpat paskaties uz dzīves līmeni un vēsturisko zemes piederību....
Beigu beigās mēs dzīvojam Lv...protams daļa pilsoņu dzīvo arī Īrijā...un lai dzīvo.

Kāpēc neņemam piemēru no tuvākiem civilizētiem kaimiņiem...tiem pašiem Igauņiem. Tāpēc, ka dažiem sportistiem un zivju mīļiem nav pa prātam ka visi varēs noķert tavu trofeju neiguldot simtus un tūkstošus. Kāpēc Igauņi var sakārtot normali makšķerēšanas maksu, bet LV nē...tāpēc ka daži to vienkārši negrib un nav izdevīgi. Kāpēc igaunijā līdakas drīkst ķert kamēr ir ledus, bet LV tikai pagarina liegumus. Neesmu dzirdējis ka kāds tur sūdzētos par līdaku trūkumu.
24.februāris 2015, 17:31 | links
 
Bet paskatiisimies kaa ir Iirijaa.Tur laizh valjaa un ir taas lielaas,es te runaaju vairaak par to copes prieku ka tev piekjeras taa lielaa,ciinja,tas viss ir emocijas.Gribas eest,nu njemam taas mazaakaas,eedam.Kapeec tik ljoti gribas eest nevis taas 2 mazaas,bet tieshi vienu to lielo?Un lielai daljai mums taas zivis vispaar nav iztikas lieta,cik mees ieguldaam copee (degviela,inventaars,eediens sev+ziviim)ja juus pareekjinaatu,droshi ka liela dalja vareetu pirkt veiciitii lasha steiku un tas buutu leetaak.Ir tik daudz staastu par laikiem,reiz bija,ar ziviim kaadas es gadiem neesmu redzeejis.Biors varbuut saka ka zivju ir daudz,bet tas ir tieshi tas pats ko saka Latvijas mezhi,mums ir daudz,tachu vai mees veel varam runaat par kvalitaati?Protams,ja nebuus kontroles,tad var buut vis labaakie likumi,bet nevienam tie nebuus saistoshi,vecie brakari nodod savu amatu naakamajaam paaudzeem un taa tas buus
24.februāris 2015, 17:17 | links
 
Viena lieta, ka nav ko piedzīt.
Otra par izdevīgumu. Bomzīc velk uz ratiņiem divus nofizģītus spaiņus uz čermetu, peļņa 0,000, tas pats ar lielāko daļu maliķu.....

Draugi, mēs rakstam noteikumus makšķerniekiem, nevis maliķiem, tādēļ es esmu pret jebkādiem emocionāliem/subjektīviem liegumiem. Makšķernieks ne tuvu nav vienīgais resursa izmantotājs, bet nav dzirdēts, ka kāds sev labprātīgi važas kārtu kaklā. Tieši otrādi, piemāram mazie hesi nolobēja dabas nodokli nemaksāt, un mums arī vajadzēja kas mūs lobē, bet ir tā kā ir:(
24.februāris 2015, 17:17 | links
 
Llama- redzās, ka nav Tev nācies saskarties ar to sistēmu, jo paaugstinot sodus varbūt paliks godīgāki tie kam kaut kas pieder, bet tiem kam nekā nav (mašīnas,zemes vai cita īpašuma) dziļi vienaldzīgi, jo nav ko piedzīt.

Malikis2011, 24.februāris 2015, 16:55

Nu redz, cik es esmu redzējis, tad tik kolhoznieki sūdus vāra, tiem jau ar sava zeme un māja jau ir, piedzīt var, a nevienu bezpajumtnieku neesmu redzējis makšķerējot, no tiem jau tik neko nevar piedzīt, lielāko daļas makšķerniekiem var piedzīt kautko. 2 nedēļas atpakaļ, itkā normāls vecis uzskāpa uz ledus norfins virsū, bet ūdas liek cik grib, tad soda, un tik pasaki ka tam vecim nav naudas, ja kostīmu nopērk pa 240 eiro. Tas pats, kas ar malumedībām nodarbojās Tērvetes dabas parkā, tagad draud cietum sods, tad kāpēc gan par maluzveiniecību nevar draudzēt sods?
24.februāris 2015, 17:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager