Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Labvakar visiem,mosp beidzot ir apkopojis priekslikumus,ierosinajumus toposjajiem MN...... forshi,ja TO pienjems,tad laikam kljusju par putnu verotaju vai hvz ko.Uz aizdomu pamata pa ljubomu busju cemeretaajs,trakaak par teroristu cietumiem iespeju zemee US.jaudiigs apkopojums,ko lai saka.linku neliksju-mosp.lv .Ne asakas virsaisjiem:)
16.janvāris 2015, 21:27 | links
 
Skan pārāk labi lai būtu patiesība.
15.janvāris 2015, 23:15 | links
 
Un tad pašvaldības skaļi paziņos, ka viņām nav resursu, un visu pasākumu nodos uzņēmīgu privāto rokās

micuks, 15.janvāris 2015, 23:05

Nē ielikt ka drīkst tikai pašvaldība un tādos gadījumos pārēlie LM jāatceļ.
15.janvāris 2015, 23:14 | links
 
Un tad pašvaldības skaļi paziņos, ka viņām nav resursu, un visu pasākumu nodos uzņēmīgu privāto rokās
15.janvāris 2015, 23:05 | links
 
CakssNoriss- nebūtu tik grūti, jāpamaina LM noteikumi, jāieliek tāda iespēja un lai tas neapliekas ar PVN, tad jāpanāk izmaiņas APK ar saukli valsts nesargā dosim iespēju pašvaldībām arī sargāt.:D
15.janvāris 2015, 23:03 | links
 
CakssNoriss- varbūt Tu domāji uz ko karte attiecas, tad tikai uz ezeriem kas publiski un kur zvejas tiesības valstij kā arī kas pieder pašvaldībai.
15.janvāris 2015, 21:57 | links
 
CakssNoriss- publiskie un kurzvejas tiesības valstij, privātie kuri ir pašvaldības īpašumā, par pārējiem privātiem pašvaldībām jāvienojas. Ja īpašnieks uz privātā ezera uzlicis zīmes un maksā nodokļus pašvaldībai un viņš lūdz palīdzību tad būtu jāpalīdz tās manas domas.
15.janvāris 2015, 21:53 | links
 
Laikam ierakstīšu šeit pēdējo reizi. Pretīgi paliek visu šo lasot.Vismaz elemetāru pieklājību izrādāt.Man vismaz vecāki iemācīja pieklājību,citu cilvēku priekšā publiski nemazgāt netīro veļu.Aci pret aci ,tā cita runa.Gribētos jau Jūs nosaukt īstajos vārdos,bet audzināšana neļauj publiksi teikt.
Visa šī jezga ir plika graša vērta ,jo nekādu uzlabojumu nebūs.Ja es 20 gadu laikā neesmu nevienam uzrādījis MK,tad par ko vispār var runat.Variet pieņemt kādus tos noteikumus kādus gribiet,tāpat bez stingras kontroles nekas nebūs.Saprotu jau arī,ka pie katras peļķes inspektoru nenoliksi.Bet manuprāt tieši tajā virzienā ir visvairāk jāstrādā,lai katrs galinieks vismaz zemapziņā raustītos,ka var uzrauties.
Kauns par jums vīri,bet uzvedaties kā tādi sētmales puišeļi.
15.janvāris 2015, 21:43 | links
 
Maliki
100% piekrītu šim modelim, bet pagaidām tas ir tik tāls un nereāls.... Pašvld. adm. kom. daudzās pašvld. ir tik nekompetentas ka ārprāts. Kā arī daudzas pašvaldības nemaz negrib papildus funkcijas, kā arī VVD gan jau spīrātos pretī šādai idejai... Turklāt ka jau rakstīji makšķerniekam šis modelis būtu pat finasiāli izdevīgāks, jo LM šajā variantā būtu lieka.. Uz to nākotnē jāiet! Tu rakstīji par ezeru skaitu, tajā ciparā ir arī privātie ezeri?
15.janvāris 2015, 21:40 | links
 
micuk- paskaties kartē plānošanas reģioni

Malikis2011, 15.janvāris 2015, 20:49

5 reģioni, ja pareizi paskatījos. Nav tik traki no mana skatu punkta. Bet pašvaldību starpā gan būs plēšanās, kurš būs pie pīrāga dalīšanas.

micuks, 15.janvāris 2015, 20:54

Tāpēc saku ka tas jāsāk vairākām pašvaldībām apvienojoties un tad pārējās pievienojas, neviss centralizēti izveidot.
15.janvāris 2015, 21:16 | links
 
[quote=389078
Tu mani nonievā? Biedru nau bijusi un domāju. Ka nebūs.

guntarskl, 15.janvāris 2015, 20:57[/quote]

Kamdēļ tad statūtos visādus brīnumus esat salikuši iekšā? Saskaņā ar statūtu 4.5.1 punktu jūs visus var no MRK izslēgt.
15.janvāris 2015, 21:00 | links
 
urmaas, paldies par uzaicinājumu. Cik jums ir biedra nauda?

micuks, 15.janvāris 2015, 20:36

Tu mani nonievā? Biedru nau bijusi un domāju. Ka nebūs.
15.janvāris 2015, 20:57 | links
 
Ko tad pieņem statūtus, ja tos nepilda? Mani reiz vienas bankas juristi izmācīja, ka nefig visu ko rakstīt statūtos. Ja reiz ierakstīji tad pildi. Kopš tās reizes vairs neko nelieku dokumentos, lai tikai formāli būtu.
15.janvāris 2015, 20:55 | links
 
micuk- paskaties kartē plānošanas reģioni

Malikis2011, 15.janvāris 2015, 20:49


5 reģioni, ja pareizi paskatījos. Nav tik traki no mana skatu punkta. Bet pašvaldību starpā gan būs plēšanās, kurš būs pie pīrāga dalīšanas.
15.janvāris 2015, 20:54 | links
 
Guntars, tagad pasaki man kurš melo. Tu vai MRK statūti?

micuks, 15.janvāris 2015, 20:44


Statūti :)
15.janvāris 2015, 20:52 | links
 
Laikam jau kamēr MK neiekļūs kād normāls copmanis tolka nebūs . bij zaķis bet tam sava škura izrādījās tuvāka........ žēl
15.janvāris 2015, 20:50 | links
 
micuk- paskaties kartē plānošanas reģioni
15.janvāris 2015, 20:49 | links
 
Maliki, kas ir reģions? Mani copes apgabali ir 100 km no pašreizējās dzīvesvietas. Tā ka jau sanāk vairākas pašvaldības.
15.janvāris 2015, 20:46 | links
 
Sen nebiju ienācis un skatos ka nekas jau pa lielam nav mainījies!Laikam jau nemainīsies arī!Jums neapnīk?Labāk būtu copējuši vai ņēmuši uz krūts!)))
15.janvāris 2015, 20:46 | links
 
Pārvarēju slinkumu un izlasīju MRK statūtus līdz beigām :) Atradu cik ir biedru nauda.
15.janvāris 2015, 20:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager