Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Vai var te kāds vienkāršam lauku puisim,kurš dzimis Rīgā un dzīvo zaļā pļavā,dārza būdiņā apskaidrot skaidri un gaiši k čemu viss šitais SVIESTS!Grib ieviest LM visā valstī,aizliekt iekšzemes ūdeņos licenzētos tīklus,ierobežot vai kaut kādā mērā uzlabot ,,ierindas" makšķernieka iespējas!!!???
Saprotu vienu...ir vairākas organizācijas un katra velk kaut kādu ,,deķi" uz savu pusi...kur ir tā SĀLS???
Man ,,ķobī" ,,ņerazbiriha"!!!:)))
9.jūlijs 2013, 11:19 | links
 
:) kā te skabargas viens otram acīs lasa :) bet paši staigā gar upi un katrā vīlē pa lasim bāž :)

Kautkā savādi...
9.jūlijs 2013, 11:13 | links
 
Bija jautajums vai mrk atbalsta copmaņu patriekšanu no Bullupes. To vareja atbildeet uzreiz, bet mrk agresivais sparns sãka zãkāties. Zvaigzne var ilgi turpinãt to pārmelot citādi, bet patinot atpakaļ, viss ir redzams.
9.jūlijs 2013, 10:53 | links
 
Noris, sākšu ar to, ka MRK paraksta tur apakšā nav. LMA un MRK ir divas neatkarīgas pašas par sevi aktīvi darbojošās organizācijas, kuru pārstāvji spēj savā starpā sarunāties, nevis nemitīgi gānās viens uz otru. Nav arī mana paraksta tur apakšā, jo man nav tāda deleģējuma no MRK un ja es kaut ko tādu būtu izdarījis MRK vārdā, tad būtu pēdējais [cenzēts].
Pie tam kvēli neatbalstu un neaizstāvu LMA idejas un nepopularizēju šīs organizācijas veikumu. Man ļoti nepatīk, ka vienas organizācijas vadība cenšas panākt popularitāti nogānot visu šīs organizācijas paveikto, īpaši izceļot kļūdas un aizmirstot vai nepieminot pārējās lietas.
Dotajā situācijā biju tikai ziņnesis, kas pirmais pateica, ka LMA ir iesniegusi šo priekšlikumu, no tā tika sacelta tāda ažiotāža un apvainojumu šalts. Visticamāk par citiem notikumiem vai gataviem galaproduktiem Jūs uzzināsiet no citām personām.
IGFA rekordu pieminēju, jo lai to iegūtu tomēr tā makšķere rokā ir jātur? Tā bija atbilde uz NG rakstīto par to, ka LMA vadītājs pats nemakšķerē. Nu nav tas arguments, ka izteikties par makšķerēšanu vajadzētu saistīt ar to cik bieži un nopietni cilvēks makšķerē. Paši nezinām cik daudz un kādi mēs esam.
Par projekta iesniegšanu, ceru, ka visi daudzmaz sapratuši, ka projekts ir diskutējams un iesniegts ZM, jo ZM ir tā iestāde, kura atbild par MN un apkopos visus priekšlikumus. Galvenais, ka tas ir atklāts un tāpēc, Noris, uzskatu, ka LMA ir rīkojusies pareizi. Jeb šķiet, ka pareizāk rīkoties neinformējot par notiekošo un nostādot fakta priekšā kad lietas labot vairs nevar?
9.jūlijs 2013, 10:25 | links
 
Visa fīča ir tajā, ka pieņemot lēmumus, vai virzot konebūt makšķernieku vārdā IR NEPIECIEŠAMA makšķernieku aptauja.Nevis pieņemt, vai bīdīt lēmumus vienpersoniski visu vārdā.

urmaas, 8.jūlijs 2013, 22:37


Tas līdz 2013.gada maijam bija iestrādāts MOSP statūtos, tikai MOSP valdes priekšēdētājs visā savā darbības laikā to neuzskatīja par saistošu arī pēc atgādinājuma un beigās nosauca par vanadziņa un zvaigznes iepriekš labi norakto cūku, kas traucē strādāt vai kā tur bija rakstīts.
9.jūlijs 2013, 03:26 | links
 
Kaut kā jūs esat palaidušu garām šo-

Godātie makšķernieki un citi interesenti!
LMA Valde būtu pateicīga, ja tās konceptuālais piedāvājums tiktu uzskatīts par apspriešanai
paredzētu konkrētu darba materiālu nevis gala produktu, tāpēc aicinām jūs savus viedokļus un konkrētos
priekšlikumus sūtīt elektroniski uz Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamentu
(normunds.riekstins@zm.gov.lv), jo tieši šī institūcija veiks to apkopošanu un organizēs apspriešanu.

Katram ir tiesības savus makšķerēšanas noteikumus,domas,apmierinātību vai nē,pēc ieraksta CL uztaisīt paste copy un nosūtīt ZM. Varētu būt interesanti.;)
8.jūlijs 2013, 23:23 | links
 
Būtu interesanti uzzināt ko sacīs tie činavnieki kuri izskatīs un pieņems/nepieņems šo MN redakciju. Kurš no copmaņu pārstāvjiem piedalās šajos MN izskatīšanas pasākumos?
8.jūlijs 2013, 22:53 | links
 
Micuks :))
Par to nimaz nešaubos. :))
8.jūlijs 2013, 22:44 | links
 
Visa fīča ir tajā, ka pieņemot lēmumus, vai virzot konebūt makšķernieku vārdā IR NEPIECIEŠAMA makšķernieku aptauja.Nevis pieņemt, vai bīdīt lēmumus vienpersoniski visu vārdā.

urmaas, 8.jūlijs 2013, 22:37


urmaas, mūsu diženie copmaņu vadoņi pieņem par pašsaprotamu, ka viņi pārstāv visus copmaņus, tātad zina, kas mums copmaņiem ir visvajadzīgākais :D
8.jūlijs 2013, 22:42 | links
 
Visa fīča ir tajā, ka pieņemot lēmumus, vai virzot konebūt makšķernieku vārdā IR NEPIECIEŠAMA makšķernieku aptauja.Nevis pieņemt, vai bīdīt lēmumus vienpersoniski visu vārdā.
8.jūlijs 2013, 22:37 | links
 
lMA IR TRiS PERSONAZI A BIRKOVS V MOROZS UN GABRANS. PAR JAUNIEM GROZIJUMIEM MK ATBILDIBU IR UZNEMIES VIENPERSONIGI ,BEZ VALDES PIEKRISANAS A BIRKOVS ,GRIMSTOSAIS KUGIS PEDEJO REIZI SALUTE.
8.jūlijs 2013, 22:16 | links
 
Ērglis - ar dažiem nelieliem izņēmumiem mani tiešām šie MN apmierina, es tos pat nedaudz liberalizētu :):), dažas lietas vienkāršotu, jo lai cilvēki saprastu un ievērotu noteikumus tiem ir jābūt vismaz loģiskiem :):)
ZVaigzne- patiesība ir kaut kur pa vidu, bet .... es noteikti nesaku, ka viss ko dara MRK ir slikti, vai ka MOSP ir labi, tikai paužu nožēlu, ka to ko darat nedarat priekš visiem...... un katrs atsevišķi, bet .... var būt tāpēc arī pas nekur neiesaistījos, ka es tomēr neredzu "vadoni" kuram uzticēties un kuru bez skepses uztvertu vairums no tiem, kam nav vienalga :), tāpēc rušinos savā sporta lauciņā un ik pa laikam patēloju gudrīti :):):)
par to IGFA , :):):) gadus turpat desmit atpakaļ, mans draugs, žurnāla RIbolov ELit redaktors, uzsāka šo ambrāžu KRievijā, ieurbās tajā visā un vēl tad smējāmies, ka mums ir iespējas kļūt par padsmit rekordu ieguvējiem :):), jo tie veidi kā uzstādīt rekordus tiešām bija priekš amerikāņiem, nevis postsovetiem :):), pēc tam LAtvijā ilgi meklēja kurš tos rekordus uztversnopietni vai kuram godkāre liks ar tiem ņemties, visi futbolēja šo iespēju viens otram :), tā, ka ja gribi sev tādu rekordu, tad to var visnotaļ viegli uzražot :):)
8.jūlijs 2013, 22:05 | links
 
Zvaigzne, tavs teikums MRK mājas lapā sākas ar, citēju, "Latvijas Makšķernieku Asociācija (LMA) ir iesniegusi Zemkopības ministrijai priekšlikumus par grozījumiem MK noteikumos Makšķerēšanas noteikumi".
Par kādiem MN vēl te diskutēt, ja jau viss ir iesniegts, loģiski domājot LMA neinteresē principā neviena domas, ne manas, ne manu kolēģu un diemžēl arī tavas domas un idejas. Vai civēks vai kāda organizācija, kuri ieinteresēti ši jautājumu sakārtošanā tā rīkojas un tas ir pareizi?
Vai varbūt MRK paraksts tur arī ir apakšā, ja jau tu tik kvēli atbalsti un aizstāvi tur paustās idejas un popularizē šīs organizācijas veikumu.
Kāds var paskaidrot, ko tad pārstāv tā LMA, cik biedri, un cik "copmaņi vulgaris" Urmasa vārdiem, aiz tās stāv. Laikam jau tā ir liela organizācija ar vairākiem simtiem biedru un atbalstītāju, "mobilie rendžeri" kā nekā. Protams, MOSP tad ar viņiem grūti konkurēt, jo tur visi pilnīgie autsaideri savākušies ar Balodi priekšgalā, kuri to vien domā, kā izčakarēt visas latvijas copmaņus, un likt visur par visu maksāt!
Atkal citāts, "Attiecībā uz LMA vadītāju katram var būt savs viedoklis, man ir tikai viens jautājums, kā nemakšķerējošs cilvēks var iekļūt IGFA reģistrēto rekordistu vidū", es tev teikšu var, paskaties šīs organizācijas mājas lapu un rekordu reģistrēšanas kārtību. Amīši ļoti bieži copes jomā izceļas ar izcilu trulumu, un šis nav izņēmums, bet nu izskatās smuki. Nezinātājs šito sertifikātu ieraugot pie sienas pārdzīvo vairākus orgasmus.
8.jūlijs 2013, 18:53 | links
 
Pag, es saprotu ka Buļļupi slēgs vienkāršai copei, bet vēl jau nav pieņemti nekādi liegumi - izmaiņas?

hecs7, 8.jūlijs 2013, 17:12


Nav pieņemti, viena biedrība iesniegusi priekšlikumus diskusijai un padarījusi tos atklātus makšķeriekiem. Pagaidām visu var mainīt, īpaši ja ir vēlme.
8.jūlijs 2013, 17:21 | links
 
Pag, es saprotu ka Buļļupi slēgs vienkāršai copei, bet vēl jau nav pieņemti nekādi liegumi - izmaiņas?
8.jūlijs 2013, 17:12 | links
 
NG varu pateikt, ka esmu pret to lai Buļļupē aizliedz makšķerēšanu pavisam, neredzu tam pamatu. Cik esam runājuši lielākā daļa no MRK varētu būt līdzīgās domās. Iesim un iebildīsim pret visu kas nepatiks.

Pirms parādījās MOSP pārstāvji un atbalstītāji diskusija bija par lietu, noteikti tiks ņemts vērā ieteikums personu apliecinošu dokumentu aizstāt ar personu identificējošu dokumentu.

Viens jautājums, ko darīt ar "džigošanu" ziemošanas bedrēs, caurtecēs, kanālos un citās pavasara migrācijas vietās?
8.jūlijs 2013, 16:58 | links
 
NG ir kaut kas, kas Tevi neapmierina pašreizējos MN? Ja neņem vērā šķērsbļitku aizliegumu? Brauc tik un copē, samaksājot 10 Ls gadā. Pie tā būtu labi arī palikt, ne?
8.jūlijs 2013, 16:52 | links
 
dažādu iemeslu dēļ negribu iedziļināties visā šajā virtuvē, nu nepatīk man tādas politiskas spēles, es esmu "pārāk taisns", ticu solītajam :) u.t.t., tāpēc uzrakstīju savus iespaidus par lasīto MN projektu, kāpēc LMA šo publisko..., ta kaut vai tāpēc, ka viņi labi zin, ka makšķernieki pa lielam tikai ņaud un kvankšķ riņķī, bet reāli nekad nekur neiesaistās, tāpēc var ar smaidu sejā taisīt kādus labojumus vajag ...., tā notiek jau gadus 10+ un vienmēr viss ir izdevies :)

lielākā daļa no copmaņiem ir forši veči un kolosālas meitenes, kuriem .... pa lielam pie kājas kā sauc vienu vai otru organizāciju un kādi keksi tur sēž, galvenais, lai var aizbraukt pacopēt un noķert zivi ...

tāpēc skumji, ka tie copmaņi, kuriem ir labas izglītības, laiks un vēlme kaut ko darīt nevar pat 10 cilvēki bez strīdiem kaut ko nolemt

tas arī ir tikai mans monologs :)
8.jūlijs 2013, 16:36 | links
 
imations, nezinu kā tev maigāk pateikt ka tevis rakstītais noder vienīgi tev, savas pašapziņas celšanai ... īpaši priecē tava spēja noteikt kas ko dara tupot pie monitora ...
8.jūlijs 2013, 16:18 | links
 
Zvaigzne, Tev vajag rekordus – bez problēmām varu dabūt jebkuru rekordzivi, kas tikko peldējusi, rudenī lašus līdz 20 kg, tagad brekšus līdz 3 kg un vimbas līdz 900 gr., mencas ap 3-6 kg, zandartus līdz 8-10 kg – vēl dzīvas un jestras, bet tās nebūs ar makšķeri dabūtas. Pēdējos gadus LMA visu dara uz papīra arī kilometru tīklus izņem uz papīra, bet valsts finansējums gan nav uz papīra.

Filma tāda ir:Rējiens saimnieka uzdevumā 2
8.jūlijs 2013, 16:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager