Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
situācija : Zvana par ezerā ieliktu tīklu- atradu tīklu, vai varu viņu iznīcināt krastā, inspektori- atļauj, ka var, brakars ar savu tīklu, ar savām zivīm brauc krastā un oficiāli ar valsts varas pārstāvju atļauju brakarē!
25.februāris 2016, 10:28 | links
 
Cik saprotu,tad Maliķis ir pašvaldības policists,ne VVD inspektors.
Tāda,redzat,veidojas situācija,kad Valsts kopīpašums tiek dalīts starp pašvaldībām un "sūnu ciemiem".
Protams,visu cieņu tādiem kā Maliķis,bet ja atklāti,kamēr būs lohi,kuri strādās par minimālo , darba vajadzībām jās savu privāto transportu un tērēs savus personīgos līdzekļus,nekas šai jomā nevar mainīties.
Jāstrādā VVD vienotam par visu Latviju,sistemātiski,labi ekipētam un labi atalgotam. Tik nevajag,ka tam nav līdzekļu.
25.februāris 2016, 10:15 | links
 
Zivju inspektors-tas jau ir dzīvesveids. Ņemot vērā amata specifiku un atlīdzību par to, censoņiem, kas to dara no sirds var arī mazu pieminekli uzcelt. Nav ko vāvuļot par to, kā būtu, "ja es būtu, tad es skrietu un darītu...".

Cilvēki dara savu darbu ar tiem resursiem (kuru salīdzinot ar citu valstu pieredzi faktiski nav), ko valsts sistēma uzskatīja par pietiekošiem kārtības nodrošināšanai.

Kā tas darbojas, spriediet paši.

Bet Malikis-molodec!
25.februāris 2016, 09:45 | links
 
Iespējams, es tiešām no inspektoru darba neko nesaprotu, jo darbībā esmu redzējis tikai 1 inspektoru visā mūžā.

Bet es nez kāpēc velku paralēles ar ātrajiem, kuri brauc uz izsaukumu, ja ir 1 slimība, nevis visas, ugunsdzēsējiem, kuri brauc un dzēš arī 1m2, nevis gaida, kad degs vismaz 100, tāpat policiju, "omegu", kura brauc uz katru ziņu par ieliktu spridzekli... Elektriķus, gāziniekus, ceļiniekus, sakarniekus u.c. pat pieminēt nav vērts, tie nav "valsts maizē"...

Interesanti būtu dzirdēt inspektoru domas, kas tad īsti sistēmā būtu maināms, kādi būtu apstākļi normālam darbam? Satikšu Dūklavu, nodošu viņam :)

tikai argumentu "algu x10" gan nevajag minēt, jo nesaprotu kā tas mainīs to kaimiņu būšanu un pieminētās laucinieku galvas kaites...
25.februāris 2016, 09:16 | links
 
Vēl viens tāds tups jautājums, tiem kas visu zina par inspektoru darbu. Inspektori saņem zvanu no makšķernieka ka 200ha ezerā ar velci aizķēris tīklu garums neliels, lai brauc ņemt ārā, kad meiģini precizēt kurā vietā, nu tur uz vidu no tāda līka koka 30 m no niedrēm. Jautājums cik laika vajaga braukājot pa ezeru ar kaķi, lai atrastu tīklu 200h ezerā. Un cik laika jāpavada uz tāda ezera ar kaķi, lai par 80% teiktu ka ezerā tīklu nav ???

Malikis2011, 24.februāris 2016, 22:04

Nu re- tagad mēģini taisnoties, ka nevari atrast tāpēc var nebraukt.
Bet es aizrādīju , ka Tev bija Poh...sms pat tad, kad aizbrauc uz ezeru un atrod DIVUS tīklus..
Ja negribat braukt pie katra tīkla, tad rosiniet likumdošanas izmaiņas, ka tīklus DRĪKST likvidēt arī makšķernieks godīgais- tad puse Tava slinkuma atkristu.
šodien makšķernieks to NEDRĪKST darīt un izrādās inspektors NEGRIB darīt. Tad kāda mārutka pēc tādi inspektori vispār vajadzīgi??/
25.februāris 2016, 08:41 | links
 
rit turpināsim...!
24.februāris 2016, 22:58 | links
 
kāda atbildība par viltus izsaukumu, nekāda?

opusums, 24.februāris 2016, 22:31

Nekādas.
24.februāris 2016, 22:44 | links
 
kāda atbildība par viltus izsaukumu, nekāda?
24.februāris 2016, 22:31 | links
 
vienkārši informācija neapstiprinājas un viss!

opusums, 24.februāris 2016, 22:13

Nē tiešām atbrauc un meklē.
24.februāris 2016, 22:27 | links
 
vienkārši informācija neapstiprinājas un viss!
24.februāris 2016, 22:13 | links
 
Vēl viens tāds tups jautājums, tiem kas visu zina par inspektoru darbu. Inspektori saņem zvanu no makšķernieka ka 200ha ezerā ar velci aizķēris tīklu garums neliels, lai brauc ņemt ārā, kad meiģini precizēt kurā vietā, nu tur uz vidu no tāda līka koka 30 m no niedrēm. Jautājums cik laika vajaga braukājot pa ezeru ar kaķi, lai atrastu tīklu 200h ezerā. Un cik laika jāpavada uz tāda ezera ar kaķi, lai par 80% teiktu ka ezerā tīklu nav ???
24.februāris 2016, 22:04 | links
 
Maliķis nav vainīgs ne pie, kā, jo valstij jārada apstākļi normālam darbam, viņš strādā tādos apstākļos, kādus viņam ir valsts devusi, to es visu saprotu, kā bijušais Iem. VP.
100%, ka pirmo gadu viņš domāja strādāt savādāk, bet nesanāca!
24.februāris 2016, 21:44 | links
 
Ja es būtu tādā amatā un man cilvēks zvanītu un sūdzētos, tad vai nu brauktu un pildītu savus pienākumus, vai arī rakstītu atlūgumu, ja man šāds darbs šķistu par grūtu vai bezjēdzīgu.

daddy_j, 24.februāris 2016, 16:59


Nav vērts fantazēt kā būtu, ja būtu, jo ir tā, kā ir. ja tantei BūTU riteņi, viņa būtu tramvajs, bet viņai NAV riteņu, tāpēc viņa ir tante, nevis tramvajs.

Pastrādā pa doto tēmu un tad fantazē….
24.februāris 2016, 18:54 | links
 
Ja es būtu tādā amatā un man cilvēks zvanītu un sūdzētos, tad vai nu brauktu un pildītu savus pienākumus, vai arī rakstītu atlūgumu, ja man šāds darbs šķistu par grūtu vai bezjēdzīgu.

daddy_j, 24.februāris 2016, 16:59

Ne jau tikai, kad sūdzējās, ja parastam lauciniekam jau liekas ka noklausās viņa telefonu jāsāk domāt par viņu ne tas pats labākais, otrkārt ņemot aizdomas droši, ka ar visiem kaimiņiem uz nažiem un valsts iestādes vajadzīgas lai ieriebtu kādam kaimiņam, kas nav reta parādība, pat ir nācies saskarties ka māsa ar brāli viens pret otru tā izrīkojas. Tāpēc ieteicu izteikt savas domas izsaukums ir pamatots un tiešām tur ir tā kā zvanītājs teica, vai vienkārši būs neliederīgi iztērēts laiks un degviela.
24.februāris 2016, 18:14 | links
 
Veči es piemēram Maliki cienu, rets cilvēks kas bez viltus, maldības un spaidiem uzraksta ko domā, kāda situācija ir dabā.
Jā to ko viņš raksta, nav pareizi, bet patiesi.
Mierīgi varēja uzrakstīt, braucu uz katru izsaukumu, dabūtu vētrainus aplausus.
Mūsu dusmas ir uz sistēmu, bet dabūja Malikis, nesalīdziniet dzīvi Rīgā kur kaimiņš kaimiņu nepazīst pēc izskata kur nu vārdus vēl zināt. Pagastā katrs par katru zina visu uzrakstiet protokolu par vietējo Jums pat desu veikalā neviens nepārdos.

Ar cieņu.
24.februāris 2016, 17:32 | links
 
Ja es būtu tādā amatā un man cilvēks zvanītu un sūdzētos, tad vai nu brauktu un pildītu savus pienākumus, vai arī rakstītu atlūgumu, ja man šāds darbs šķistu par grūtu vai bezjēdzīgu.

daddy_j, 24.februāris 2016, 16:59

Nekādu problēmu, varu uzrakstīt atlūgumu, droši ka drīz arī aiziešu.
24.februāris 2016, 17:01 | links
 
urmaas- varu to pat likumīgi izdarīt un nebraukt, nav darba automašīnas, ledus ir nedrošs un viens iet nevaru un neviens neko neiebilstu, pat lai raksta sūdzību ;D Bet dabā rīt aizbraukšu, nobridīšu to 4-6km paskatīšos, jo šodien par vēlu braukt, paliks tumšs.
24.februāris 2016, 17:00 | links
 
Ja es būtu tādā amatā un man cilvēks zvanītu un sūdzētos, tad vai nu brauktu un pildītu savus pienākumus, vai arī rakstītu atlūgumu, ja man šāds darbs šķistu par grūtu vai bezjēdzīgu.
24.februāris 2016, 16:59 | links
 
nesaprotu, Tev ar galvu problēmas vai vecuma kaite, 30 inspektoru valstī,vai var ierasties pēc katra tīkla, ja piezvana. Un neizrauj kādu fragmentu no visa teiktā un tādu jau pajoliņu valstī pietiek kas cita darbu nomelnos un uzkatīs ka cilvēkam jāstrādā par velti un pēc citu iegribām.Maliķi, palasīju un patiesi sapratu ,ka Tu nesaproti, kur Tu strādā, un kāpēc strādā.Kauns darba devējiem, un neblamē savus kolēģus,jo visi jau tādi nav,Cerams!!!
24.februāris 2016, 16:58 | links
 
Tikko arī man zvanīja,ka vienā ezerā pilns ar ūdām, teotētiski zinot to ezeru, vietājie varētu tur kaut ko ielaist( pieļauju ne vairāk par 10 ūdām, rīt precīzi pateikšu), jo no malas piekļuves nav, bet kad pēc tam, tas sāk interesēties ko darīt ja viņa telefonu nelikumīgi noklausās, sāc domāt vai ir vērts tur vispār braukt. Ko Jūs darītu, skrietu uzreiz vai neliktos ne ziņas?

Malikis2011, 24.februāris 2016, 16:53

Tu atsakies pildīt savus pienākumus?
24.februāris 2016, 16:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager