Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Ja es būtu tādā amatā un man cilvēks zvanītu un sūdzētos, tad vai nu brauktu un pildītu savus pienākumus, vai arī rakstītu atlūgumu, ja man šāds darbs šķistu par grūtu vai bezjēdzīgu.

daddy_j, 24.februāris 2016, 16:59

Ne jau tikai, kad sūdzējās, ja parastam lauciniekam jau liekas ka noklausās viņa telefonu jāsāk domāt par viņu ne tas pats labākais, otrkārt ņemot aizdomas droši, ka ar visiem kaimiņiem uz nažiem un valsts iestādes vajadzīgas lai ieriebtu kādam kaimiņam, kas nav reta parādība, pat ir nācies saskarties ka māsa ar brāli viens pret otru tā izrīkojas. Tāpēc ieteicu izteikt savas domas izsaukums ir pamatots un tiešām tur ir tā kā zvanītājs teica, vai vienkārši būs neliederīgi iztērēts laiks un degviela.
24.februāris 2016, 18:14 | links
 
Veči es piemēram Maliki cienu, rets cilvēks kas bez viltus, maldības un spaidiem uzraksta ko domā, kāda situācija ir dabā.
Jā to ko viņš raksta, nav pareizi, bet patiesi.
Mierīgi varēja uzrakstīt, braucu uz katru izsaukumu, dabūtu vētrainus aplausus.
Mūsu dusmas ir uz sistēmu, bet dabūja Malikis, nesalīdziniet dzīvi Rīgā kur kaimiņš kaimiņu nepazīst pēc izskata kur nu vārdus vēl zināt. Pagastā katrs par katru zina visu uzrakstiet protokolu par vietējo Jums pat desu veikalā neviens nepārdos.

Ar cieņu.
24.februāris 2016, 17:32 | links
 
Ja es būtu tādā amatā un man cilvēks zvanītu un sūdzētos, tad vai nu brauktu un pildītu savus pienākumus, vai arī rakstītu atlūgumu, ja man šāds darbs šķistu par grūtu vai bezjēdzīgu.

daddy_j, 24.februāris 2016, 16:59

Nekādu problēmu, varu uzrakstīt atlūgumu, droši ka drīz arī aiziešu.
24.februāris 2016, 17:01 | links
 
urmaas- varu to pat likumīgi izdarīt un nebraukt, nav darba automašīnas, ledus ir nedrošs un viens iet nevaru un neviens neko neiebilstu, pat lai raksta sūdzību ;D Bet dabā rīt aizbraukšu, nobridīšu to 4-6km paskatīšos, jo šodien par vēlu braukt, paliks tumšs.
24.februāris 2016, 17:00 | links
 
Ja es būtu tādā amatā un man cilvēks zvanītu un sūdzētos, tad vai nu brauktu un pildītu savus pienākumus, vai arī rakstītu atlūgumu, ja man šāds darbs šķistu par grūtu vai bezjēdzīgu.
24.februāris 2016, 16:59 | links
 
nesaprotu, Tev ar galvu problēmas vai vecuma kaite, 30 inspektoru valstī,vai var ierasties pēc katra tīkla, ja piezvana. Un neizrauj kādu fragmentu no visa teiktā un tādu jau pajoliņu valstī pietiek kas cita darbu nomelnos un uzkatīs ka cilvēkam jāstrādā par velti un pēc citu iegribām.Maliķi, palasīju un patiesi sapratu ,ka Tu nesaproti, kur Tu strādā, un kāpēc strādā.Kauns darba devējiem, un neblamē savus kolēģus,jo visi jau tādi nav,Cerams!!!
24.februāris 2016, 16:58 | links
 
Tikko arī man zvanīja,ka vienā ezerā pilns ar ūdām, teotētiski zinot to ezeru, vietājie varētu tur kaut ko ielaist( pieļauju ne vairāk par 10 ūdām, rīt precīzi pateikšu), jo no malas piekļuves nav, bet kad pēc tam, tas sāk interesēties ko darīt ja viņa telefonu nelikumīgi noklausās, sāc domāt vai ir vērts tur vispār braukt. Ko Jūs darītu, skrietu uzreiz vai neliktos ne ziņas?

Malikis2011, 24.februāris 2016, 16:53

Tu atsakies pildīt savus pienākumus?
24.februāris 2016, 16:57 | links
 
Tikko arī man zvanīja,ka vienā ezerā pilns ar ūdām, teotētiski zinot to ezeru, vietājie varētu tur kaut ko ielaist( pieļauju ne vairāk par 10 ūdām, rīt precīzi pateikšu), jo no malas piekļuves nav, bet kad pēc tam, tas sāk interesēties ko darīt ja viņa telefonu nelikumīgi noklausās, sāc domāt vai ir vērts tur vispār braukt. Ko Jūs darītu, skrietu uzreiz vai neliktos ne ziņas?
24.februāris 2016, 16:53 | links
 
30 inspektoru valstī,vai var ierasties pēc katra tīkla, ja piezvana.

Malikis2011, 24.februāris 2016, 16:44


Paldies ka apskaidroji. Pēdējās 2 reizes par tīkliem zvanīju vairākus gadus atpakaļ, abas reizes neviens neieradās, lai gan es nodirnēju uz vietas dažas stundas šamos gaidot. Nu jau cik gadus nevienam nezvanu, ja tieku tīklam klāt ņemu ārā un griežu kopā. Un izskatās ka tā būs jādara arī turpmāk.
24.februāris 2016, 16:49 | links
 
gklavs- nesaprotu, Tev ar galvu problēmas vai vecuma kaite, 30 inspektoru valstī,vai var ierasties pēc katra tīkla, ja piezvana. Un neizrauj kādu fragmentu no visa teiktā un tādu jau pajoliņu valstī pietiek kas cita darbu nomelnos un uzkatīs ka cilvēkam jāstrādā par velti un pēc citu iegribām.
24.februāris 2016, 16:44 | links
 
Citreiz tiešām izdrāzt to copmani par to āķi kas ne uz to pusi, pavadot pat dienu krūmos sēžot, lietderīgāk nekā skriet tos pāris tīklus ņemt ārā,laikam Tevi jau par āķiem paņēma priekšā, ja jau no pieredzes zini ;D

Malikis2011, 24.februāris 2016, 13:09

Super darbinieks!
Protams makšķernieks kas var noķert 5 līdakas ir lielāks posts nekā 60 metri tīklu.
Nu, nu. Es jaunībā 45 metru tīklā pa nakti Lielupē dabūju 45 kg zivju. pat īsti nezināju ko ar vinām daŗit.
Ar makšķeri nekad nekas līdzigs man nav gadījies.
p.s MN pēc būtības ievēroju un vienīgais aizrādījums no inspektoriem tālajos 90 gados bija , par drošības vesti bērniem, kas ar mani laivā bija..
p.p.s Ja es būtu iestādes vadītājs, par tādiem tekstiem palūgtu atlūgumu uzrakstīt.
Lielāku kaitējumu Inspektors sabiedrībai nevar izdarīt - kā atklāti paust pohu....mu par apzinīgu līdzpilsoņu PAMATOTU signālu.
24.februāris 2016, 15:52 | links
 
līdz izsaukuma vietai jābrauc 50-100 km uz vienu galu, ar bļāvienu tur pielaists pilns ezers ar nelegāliem tīkliem, aizbraucot atrodi labi ja 2 tīklus pa 30m, tagad pareiķinām cik tādu zvanu ir, darba dienas nedēļā ko inspektori pavada uz ezera, jo citi pienākumi arī un cik stundas apmaksā valsts.
Malikis2011, 23.februāris 2016, 13:43
Šitas ir LABS!
Piezvani inspektoram, pasaki priekšā, inspektors atbrauc un ATROD un vēl ir SLIKTI!
Protams vieglāk ir pie mājas nokāpt pie upes un kādu copmani izdr..t par to ākis ne uz to pusi skatās, vai cepure šķība...
NEGRIBI STRĀDĀT- vajag mainīt profesiju.

gklavs, 24.februāris 2016, 10:59


Citreiz tiešām izdrāzt to copmani par to āķi kas ne uz to pusi, pavadot pat dienu krūmos sēžot, lietderīgāk nekā skriet tos pāris tīklus ņemt ārā,laikam Tevi jau par āķiem paņēma priekšā, ja jau no pieredzes zini ;D
24.februāris 2016, 13:09 | links
 
Pat ģenerālprokurors saka, ka  “sīko noziegumu izmeklēšana gan policijai, gan prokuratūrai atņem daudz laika, ko varētu veltīt daudz nozīmīgāku noziegumu atklāšanā”.

Un 2 tīkli pa 30m nav pat noziegums, bet administratīvais pārkāpums un tikai tad ja tam galā vēl ir cilvēks.

Viennozīmīgi pilnīgi POH uz tādu tīkla apjomu, kur nu vēl valsts līdzekļus tērēt.

imations, 24.februāris 2016, 11:34


Tāpēc jau darbus sadala starp iestādēm, cilvēkiem un grupām, pretējā gadījumā sanāk ļoti liela un nevajadzīga izšķērdība.
Nevar uz vienu reaģēt uz citu nē - būs anarhija. Kamēr vienu slepkavo būs po - kad būs vismaz 5 nožmurīti tad iestādes sāk domāt ka vajadzētu ko darīt. :))
24.februāris 2016, 12:10 | links
 
Pat ģenerālprokurors saka, ka  “sīko noziegumu izmeklēšana gan policijai, gan prokuratūrai atņem daudz laika, ko varētu veltīt daudz nozīmīgāku noziegumu atklāšanā”.

Un 2 tīkli pa 30m nav pat noziegums, bet administratīvais pārkāpums un tikai tad ja tam galā vēl ir cilvēks.

Viennozīmīgi pilnīgi POH uz tādu tīkla apjomu, kur nu vēl valsts līdzekļus tērēt.
24.februāris 2016, 11:34 | links
 
līdz izsaukuma vietai jābrauc 50-100 km uz vienu galu, ar bļāvienu tur pielaists pilns ezers ar nelegāliem tīkliem, aizbraucot atrodi labi ja 2 tīklus pa 30m, tagad pareiķinām cik tādu zvanu ir, darba dienas nedēļā ko inspektori pavada uz ezera, jo citi pienākumi arī un cik stundas apmaksā valsts.
Malikis2011, 23.februāris 2016, 13:43

Šitas ir LABS!
Piezvani inspektoram, pasaki priekšā, inspektors atbrauc un ATROD un vēl ir SLIKTI!
Protams vieglāk ir pie mājas nokāpt pie upes un kādu copmani izdr..t par to ākis ne uz to pusi skatās, vai cepure šķība...
NEGRIBI STRĀDĀT- vajag mainīt profesiju.
24.februāris 2016, 10:59 | links
 
 
Es esmu sīks pārkāpējs, bet man čoms ir tik pareizs, ka citreiz domāju, ka viņš strādā netur, piemērs iz dzīves, 2 līdaku makškeres es ar trešo copēju dzīvās, bet viņš izvelk vienu līdakmakškeri un, tad ķer dzīvās ! :)
23.februāris 2016, 14:48 | links
 
opusums- tur ir cits iemesls, ja vienu izlaidīsi godīgu makšķernieku un to redzēs negodīgais un piefiksēs, tad arī negodīgo nevarēsi sodīt. Cik ir tādu ko zini ka par 101% vari galvot ka tas vienmēr būs godīgs neko nelikumīgu nedarīs, nevienu zivi no tīkla nepaņems, nevienu zemmēru nepaturēs, es tādus labi ja pāris zinu un vēl gadi un redzētais liek domāt par mūsu cilvēkiem kā ir patiesībā, ja kas jau sākās 7 gads kā strādāju.
23.februāris 2016, 14:42 | links
 
Par žaunu raušanu viņiem pašiem tas jaizrauj, bet, kāpēc normāliem copmaņie sarežģi dzīvi, ja likumdošana ir galīgi greiza un ar katru gadu paliek vēel sarežgītāka un neloģiskāka !?
23.februāris 2016, 14:38 | links
 
Domāju, ka inspektors ar pieredzi redzēs, kas ir brakars un, kurš spiningotājs un pieņems normālu lēmumu !
23.februāris 2016, 14:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager