Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
eMKa +miljons :)
24.augusts 2015, 15:52 | links
 
Kolēģi- makšķernieki! (Akmens_Viesis un Zvaigzne).
Klau, Jums nešķiet, ka esat pārāk dziļi personālijās aizgājuši, turklāt līdzi "velkot" biedrības un organizācijas, kuras pārstāvat?!
Veči, nu neizskatās tas viss labi no malas!
Tas tiešām rada iespaidu, ka labāk tālāk no kādām biedrībām, labāk mierīgi copēju un nekur nelienu. Nu nav šinī (arī iepriekšējā, kas jau gadiem velkas) sarakstē konsekvences! Nu nav!
Tiešām- varbūt vajag vienam ar otru klātienē satikties un redeli izdauzīt, lai gan domāju, ka tik tālu neaizietu.
Šo Jūsu publisko gānīšanos lasa gana daudz cilvēku, man ir +/- background skaidrs, bet ko lai saka ļaudis, kas to tik no malas vēro?!
Uztaisat tak kaut kādu kopēju pasākumu ar iesaistīto personu dalību, izrunājaties...lai gan tā visdrīzāk ir utopija- pārāk tālu esat jau personīgos apvainojumos aizgājuši.
Bet cerība jau vēl nav mirusi :)
24.augusts 2015, 14:44 | links
 
ramex, ir pozitīva iezīme, par "jaukajiem" vārdiem, izrādās Zvaigzne nav melojis. Lietotājs skaidro kāpēc tos lietojis. Līdz ar to ja viss nepaliks uz vietas, ir cerības ka lietotājs sāks aizdomāties vai viss kas viņiem liekas, tā arī ir.
Īpaši interesanti ko darīs ka nonāks pie atziņas, ka par mosp paustās rindas ir saistītas ar MOSP vadītāja uzvedību, darbu un skar pārējos tieši tā paša iemesla dēļ, atbalsts.
24.augusts 2015, 13:37 | links
 
and here we go again, tak satiekaties dzīvajā un sametat viens otram pa redeli, būs vismaz miers no jums šeit....
24.augusts 2015, 13:21 | links
 
Par laimi uz Noris un Akmens jautājumiem pats Grīnbergs atbildēja – „Tieši tā. Minētās darbības, ko esmu šeit nosaucis, ir veicis Kaspars Zvaigzne. Dažas retāk un mazākā apjomā - Boriss Sīlis. Tā kā MRK biedri pilnībā atbalsta Zvaigznes rīcību un darbības, tad acīmredzot, viņi visi ir pieminētajiem nesmukajiem vārdiem atbilstoši. Ja patiešām ir balsots un nolemts, ka mani un MOSP vajag apmelot...”
Vismaz tik tālu tikām, ka Grīnbergs ir nosaucot darbības šos vārdus ir lietojis un Zvaigzne nemelo, kā te dažs labs centās CL lasītājiem iegalvot.

Attiecīgi piemērs: „vemt gribas, slepenās gaiteņu spēles, lienot pa kaktu durvīm, čakarējot prātus” tēma inspektori, Akmens_viesis, 27.novembris 2014, 09:03 | citēt | nosūdzēt | links (http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/173/?sort=desc&p=2#fpost382603 ) ko man neaizņēma pārāk daudz laika sameklēt, ir veltīts man, Urmaas un pārējiem no MRK, jo tie atbalsta Zvaigznes rīcību, kaut kādu MOSP apmelošanu.

Savukārt, ka pareizi saprotu - citāts „Tas ir - kamēr jūs te ar urmasu masturbējat apmelojumus internetā un noslogojat manu laiku, un čakarējiet cilvēkiem ticību, ka jebko šajā valstī var iekustināt.” 17.aug, 14:23 MOSP seminārs "Sabiedrības iesaiste upju kvalitātes uzlabošanā" CL. Akmens_viesis, tomēr tā kā man un Urmaas ne visiem MRK veltīts, tāpēc, ka mēs kaut ko pēc Grīnberga ieskatiem esam samelojuši.

Attiecīgi visa šī ganīšanās gadu garumā ir tāpēc ka Grīnbergam šķiet ka viņu un MOSP kāds apmelo. Bet pret MRK biedriem viņš vēršas, jo viņam šķiet, ka tie atbalstot apmelotājus un ir balsojuši par MOSP apmelošanu.

Vismaz tik tālu esam tikuši, ka Grīnbergs atdzīst to kas vairumam bija zināms sen, Grīnbergs gānās uz MRK, Zvaigzni, Urmaas, jo viņam kaut kas šķiet. Tas ir tā vietā lai kaut ko atspēkotu, norādītu kas tieši ir melots, kas nepatīk – runāt par lietu kā vīram pienākas, seko gānīšanās.

Attiecībā uz Grīnberga rakstīto: „Nesen Zvaigznes kungs apgalvoja, ka MOSP nemākot sadarboties ar citām organizācijām. Īpaši smieklīgi, kad mums ar VARAM ir sadarbības līgums, strādājam VKP līmenī makšķerēšanas tēmā, tikko seminārā bija gan VARAM, gan METEO.lv pārstāvji... utt.”
Atklājās piemēram, ka mazupēm Latvijā vispār nav koncepta un tiesiskā regulējuma, ko ar tām iesākt. Bet protam, izvēlēties pseido mērķi - licencēto copi un pēc tās dalīt copmaņus naidniekos ir forši.”

Lai nebūtu smieklīgi un jāmelo (jo neviens nevēlas, ka melo), ka sadarbības līgumu ar VARAM izkārtoja ex. ministra Naudiņa ex. ārštata padomnieks M.Olte, un to MOSP piešķīra par Naudiņam vajadzīgo privāto interešu lobiju. (Vadītājs vienā no VKP valdes sēdēm aizstāvēja vienas privātpersonas ūdens motociklu rūpalu (VKP viltojusi protokolu), M.Olte kā vides žurnālists noklusēja par Braslas piesārņošanu.(tieši otrādi panācis uzņēmuma pieslēgšanos attīrīšanas iekārtām)) un citām lietām, lai nesanāk arī tāda tukšvārdība, kā mums ir līgums, mēs sadarbojamies, ko savukārt es uzskatu par cilvēku manīšanu, esi Grīnberg tik laipns un paskaidro:

Ko MOSP konkrēti ir paveicis ar VARAM noslēgtā sadarbības līguma ietvaros?
Kādi tieši makšķerēšanas tēmas jautājumi ir izskatīti VKP?
Kā tavs apgalvojums – „pusotru gadu strādājot, ir izdevies iekustināt upju novērtēšanas jautājumu (17.aug, 14:23) sasaucas ar „Atklājās piemēram, ka mazupēm Latvijā vispār nav koncepta un tiesiskā regulējuma, ko ar tām iesākt.” ?
Vai dažādu iestāžu pārstāvju uzaicināšana lektora statusā uz pasākumu liecina par sadarbību?
Kādas atsauksmes par ZMZD darbu izskanēja tevis pieminētajā seminārā par upju kopšanu?
Kāpēc atteices no darba padomē?

Es nesaprotu kāpēc tev nepatīk cilvēki, kuri iestāja par LM sakārtošanu, par lietu saukšanu īstajos vārdos, par to, ka publiskajiem ūdeņiem jābūt pieejamiem?

Rezumējot. Grīnbergs! Prieks, ka pirmais solis ir veikts - esi atzinis, ka apzināti vērsies pret personām, klubu tāpēc, ka tev šķiet, ka kāds tevi vai mosp apmelo un citu iemeslu dēļ.

Nu tev atliek tikt skaidrībā ar nākošo jautājumus vai tas ka tev šķiet ir patiesība vai meli. Nebaidies, ka bez tā kur apzināti piesedz sev vien zināma iemesla dēļ, līdzīgi kā ar apgalvojumu par „VKP rīkoto histēriju” tev nebūs ko atbildēt un atkal nāksies savos vārdos (sarakstītajā) vainot Zvaigzni?

Un tāds pēdējais jautājums, pats raksti par fantastisko MOSP sadarbību utt. tad tāds jautājums, ko uzdevu iepriekš. Ko konkrēti un kā MRK ir traucējis MOSP sasniegt?
24.augusts 2015, 13:07 | links
 
Sveiks JanisF,
Apraksti, kas noticis, datus pēc kā meklēt tevi/maksātāju un nosūti to uz e-pasta adresi: info@makskeresanaskarte.lv 24h laikā tev vajadzētu palīdzēt.

Iepriekš gan paskaties vai paša e-pastos tas numurs nav iemaldījies.
24.augusts 2015, 11:05 | links
 
Labrīt, kungi! Atvainojiet, ka iejaucos jūsu sarunās par fundamentālām tēmām ar savu vienkāršo jautājumu.
Esmu kaut kur pakāsis Makšķerēšanas gada karti, ko cits cilvēks uz mana vārda ir pircis internetā. Šo cilvēku, attiecīgi maksājuma uzdevumu, šobrīd sadabūt nevaru. Vai ir variants, ka mani dati ir kādā tur reģistrā saglabāti (ka esmu veicis nodevas samaksu), vai arī man jāpērk jauna MK?
Iepriekš paldies!
P.S. Nav jau mega summa, bet tomēr ...
24.augusts 2015, 09:44 | links
 
Grīnberg. Beidz vienreiz dirst. Pats ļoti labi zini kad un kam esi veltijis šos vārdus. Iztaisīties baltam un pūkainam vairs tāpat nesanāks.
24.augusts 2015, 09:22 | links
 
Tieši tā.
Minētās darbības, ko esmu šeit nosaucis, ir veicis Kaspars Zvaigzne. Dažas retāk un mazākā apjomā - Boriss Sīlis. uz kuru es nedusmojos, jo tas ir aizrautībā darīts.

Tā kā MRK biedri pilnībā atbalsta Zvaigznes rīcību un darbības, tad acīmredzot, viņi visi ir pieminētajiem nesmukajiem vārdiem atbilstoši. Ja patiešām ir balsots un nolemts ka mani un MOSP vajag apmelot...

Nesen Zvaigznes kungs apgalvoja, ka MOSP nemākot sadarboties ar citām organizācijām. Īpaši smieklīgi, kad mums ar VARAM ir sadarbības līgums, strādājam VKP līmenī makšķerēšanas tēmā, tikko seminārā bija gan VARAM, gan METEO.lv pārstāvji... utt.

Atrklājās piemēram, ka mazupēm Latvijā vispār nav koncepta un tiesiskā regulējuma, ko ar tām iesākt. Bet protam, izvēlēties pseido mērķi - licencēto copi un pēc tās dalīt copmaņus naidniekos ir forši.
24.augusts 2015, 09:17 | links
 
Norādi linku kur A.Grīnbergs būtu teicis šādus vārdus :
Grīnbergs visiem MRK biedriem, arī tos, kurus pazīsti personīgi, ir veltījis sekojošo: "bezatbildīgie, neitrālie, gnīdas, meļi, pa kaktu durvīm lienošie, apmelojumu perinātāji, prātu čakarētāji, slepeno gaiteņu spēļu spēlētāji, faktu sagrozītāji, cilvēku stulbinātāji, intriganti, šizofrēniķi, apķengātāji, vārdu no konteksta izrāvēji, bloķētāji, bremzētāji, aplicēji, sabotieri, kurmji, demagogi, nīgrie penši, kladzinātāji, diskreditētāji, stagnāti, populisti, kretīni, taranētāji".

Zvaigzne, vesela diena pagājusi, ceru esi izkopējis AKM citātus, un vari ar mums padalīties! Arī mani tas interesē!
24.augusts 2015, 08:36 | links
 
Viss kārtībā ! Laikam SAULĪTE un viņas starojums iedarbojas vienam otram uz podiņu. Bet tiešām vienā otrā laivu bāzē īpašniekiem ir vienalga un nemaz nav vietas kur zivis apstrādāt !!!
23.augusts 2015, 12:08 | links
 
Zaje..... i , apnika jau lasīt ! paašiem pretīgi nepaliek ? kāpēc lietas nenosaukt un neizskaidrot īstajos vārdos ? Zeme ir izpārdota ,Uzņēmumi prihvatizēti - atlikuši tikai publiskie ūdeņi. Un tie kas stāsta cik jauki ir darīt tā kā tas notiek rietumu pasaulē - bāž batonus ausīs vai savās vai kāda interesēs. Zivis ir jāpērk veikalā ( protams pēc kapitālisma principiem lai atbalstītu zivjrūpniecību - kā tas ir rietumeiropā) ,makšķerēšanai jābūt tikai licenzētai -protams lai atbalstītu ATkal kāda personīgās intereses . Mūsu valstī viss notiek tikai kāda personīgajās interesēs - un es personīgi atbalstu tikai MRK principu kas iestājas par brīvas gribas makšķerēšanu nevis komerciāli vai politiski uzspiestiem principiem . Mums ir atlikuši valstī vairs tikai publiskie ūdeņi - varbūt vismaz tos izdosies nosargāt ???

Vismaz MRK pa tiešo nosauc ieinteresētās personas . Man žēl ka par bandiniekiem personīgo interešu īstenošanā ir izvēlēti daudz labi ,gudri ,sabiedrībā zināmi cilvēki. Pats ar esmu MRK bet vienmēr esmu bijis tikai un vienīgi par dialogu un kompromisu - man nav dusma ne uz vienu no mosp . Gribu tikai lai vismaz pēdējo nenopizģī mums - publiskos ūdeņus. Uz 80 % lieku ka tas notiks - un tad arī Jūs kas to izdarīsiet tiksiet iekļauti dokumentālās filmas 4 maija republika nākamajā sērijā. Vai to vajag Jūsu bērniem ? ( sorry ..... jūsu bērniem to vajag gan :) ) . Manējiem tiešām to nevajag.
23.augusts 2015, 11:52 | links
 
Kā tur bija veči - es to līdaku laivā drīkstēju tīrīt ? Jeb man par to ....
23.augusts 2015, 11:48 | links
 
Kāds tam visam sakars ar makšķerēšanas noteikumiem?
Uztaisiet savu sadaļu Mozgovoj onaņizm un dračījiet tur!
23.augusts 2015, 00:39 | links
 
Nu re Micuks nesanāks iet gulēt.
Jāatzīstas droši vien savos melos vari arī teikt fantāzijās varbūt izdomājumos.Lielas iespējas interpretēt savus murgus.Pretējā gadijumā, ja tā ir taisnība tad citē.
23.augusts 2015, 00:28 | links
 
Akmens, paskaidro iekš kā man jāatdzīstas? Iekšā tā, ka vārdi ir ņemti no Grīnberga tekstiem vai otrādi - tos izdomājis pats. Ja esmu viņus ņēmis no Grīnberga tekstiem, par ko var pārliecnāties, tad atdzīties var iekš kā? Destruktīvā darbībā, kas izpaužas iebildēs ka tevi sliktos vārdos sauc? Tev nešķiet ka neglīta vēršanās būtu jānosoda, nevis iebildes pret to vai ja kās norāda ka tā ir bijis.
23.augusts 2015, 00:21 | links
 
Atvaino vēls jau,nesapratu Tevi.
23.augusts 2015, 00:08 | links
 
Micuks.kālab man to prasi.Ar tādiem pašiem panākumiem uzprasi to Zvaigznem.Es jau tikai atbildu.

akmens, 23.augusts 2015, 00:05


Akmens tas nebija domāts Tev personīgi. Tas bija domāts palagu cepējiem.
23.augusts 2015, 00:07 | links
 
Micuks.kālab man to prasi.Ar tādiem pašiem panākumiem uzprasi to Zvaigznem.Es jau tikai atbildu.
23.augusts 2015, 00:05 | links
 
Zvaigzne,es neko no Tevis negaidu jo saprotu ka Tava atzīšanās melos ir neiespējama.Pats trakākais ,ka Tu melo visā un visiem.Es ieteiktu Taviem faniem no Tevis uzmanīties.
23.augusts 2015, 00:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager