noker un atlaid.

Jā un ja tā rīkosies vizi zvejnieki, būs kā šitajā video
http://www.liveleak.com/view?i=1f2_1353414507
21.novembris 2012, 17:17 | links
 
Gaļinieki, C&R atlaidēji un citi pampāļnieki - tas ir tikai un vienīgi garīgais stāvoklis, bet tas labi, ka garīgās slimības nav lipīgas.
Daudzas reizes būtiskāk ir zvejniekiem, kas zvejo ar tīkliem un murdiem, ieskaidrot, ka C&R ir labi un pareizi. Vai nebūtu jauki, ka tāds ļaunais zvejnieks, neaiznes visas zivis uz tirgu, lai viņa ģimene varētu paēst ko citu bez zivīm, bet dažus desmitus kilogramu nabaga zivtiņu atlaiž vaļā.
Tad arī nebūtu bļaušana par vadu zveju iekšējos ūdeņos - novelkam vadu un atlaižam, novelkam vadu un atlaižam, novelkam vadu un atlaižam, novelkam vadu un atlaižam, novelkam vadu un atlaižam....... jauki, vai ne?
21.novembris 2012, 17:14 | links
 
Manis pēc "gaļinieki" labāk un loģiskāk izklausās, kā "zivju bučotāi"!
21.novembris 2012, 16:32 | links
 
Nomads.
Un kur šādi pareizas atlaišanas teksti ir kaut vienā no mūsu noteikumiem? Nevajag?
Intereses pēc paskatījos piemēram LM Salacā.
Kas tas ir-gaļas sagādes plāns? No cikiem līdz cikiem un cik drīkst savākt līdz. Kas jādara ar citām noķertajām, neviena pīkstiena. Galvenais,lai līķi ir samesti atpakaļ upē.
http://www.staicele.lv/saist_not/070330_saistnot_5_makskeresana.php
21.novembris 2012, 15:43 | links
 
Emmka DD Miers,klusums,nekādu strīdu. ;)
21.novembris 2012, 15:13 | links
 
Brusis, tu atradi labu materiālu atlaist/neatlaist,
http://www.mgfalaska.com/catch-release.html

un kā pareizi atlaist
http://www.mgfalaska.com/how-to-release-fish.html
21.novembris 2012, 15:09 | links
 
Varbūt ne pa tēmu, bet KO DARĪT JA ZEMMĒRS IERIJIS TRĪSŽUBURI ŽAUNĀS ? ŽĒL bet tā gadās....
21.novembris 2012, 14:57 | links
 
Kraft.braucam piektdien neatlaist?
21.novembris 2012, 14:49 | links
 
eMKa, good thinking.. :D
21.novembris 2012, 14:47 | links
 
Tagad visi lasa "seno" diskusiju :D Kādu laiku būs miers :D
Brusi- 10 punkti !!!
21.novembris 2012, 14:37 | links
 
 
Gklavs. DD
21.novembris 2012, 14:18 | links
 
Varbūt kāds var uzrakstīt kas, kāds īsti ir "gaļinieks", tas ir skaidrojumu? Savādāk visi izmanto terminu, kuram īsti skaidrojuma nav.

Zvaigzne, 21.novembris 2012, 13:59

Gaļinieks ir tas subjekts, kas noķer vairāk par mani un lomu aiznes mājās...
21.novembris 2012, 14:14 | links
 
Varbūt kāds var uzrakstīt kas, kāds īsti ir "gaļinieks", tas ir skaidrojumu? Savādāk visi izmanto terminu, kuram īsti skaidrojuma nav.
21.novembris 2012, 13:59 | links
 
Cik daudz šķēpu par šo tēmu lauzts un arī salauzts, kas tad to vairs atceras...
Manuprāt viss tuvāk īstenībai Brusis trāpīja ar savu komentu.
21.novembris 2012, 13:52 | links
 
jeeska, nu labi tādas reizes, kad visas 3 sugas pa pilno tā nav, es vienk teoritizēju, bet žaņus un līdaksus vienā copes reizē noķert ir normāla parādība. Es tagad netaisos lielīties, bet ja
man copē "manā Daugavā" ir daži zanderīši, tad cope ir ļoti slikta bijusi. normāli ir vismaz 10.

jāpiebilst, ka vairāk pa 3 nekad mūžā neemsu paņēmis, un ceru, ka tādi vietējie, kas zin kā savā vietā skaldīt nenes mājās maisiem.


P.S tagad tā piemetu salīdzinājumam - Atceros, sīks būdams vietējie onkuļi lika tīklus - kas tad tur viņiem bija. kautkadas dažas raudiņas, kāds asarītis, plaudītis. žaņi vai samiņi bija reti. kāds līdaks.. Toreiz tās zives likās lielas, bet droši vien, ka tādas pašas vien bija (mazas). Viens ir skaidrs, ka tādu nelielo tīklinieku normāls copmanis vienā setā var "salikt". Tāpēc, tiem kas māk paņemt to zivi ir divtik liela atbildība. Un es zinu, ka viss iet uz labu :)

kraft, 21.novembris 2012, 13:32

Piekrītu tev kraft!Daugavā zivis ir, tikai viņas ir paedušas un neķeras.Varbūt man vizulis neriktīgs,bet vispār aizdomas kad roka līka :D:D:D:D:D
21.novembris 2012, 13:46 | links
 
jeeska, nu labi tādas reizes, kad visas 3 sugas pa pilno tā nav, es vienk teoritizēju, bet žaņus un līdaksus vienā copes reizē noķert ir normāla parādība. Es tagad netaisos lielīties, bet ja
man copē "manā Daugavā" ir daži zanderīši, tad cope ir ļoti slikta bijusi. normāli ir vismaz 10.

jāpiebilst, ka vairāk pa 3 nekad mūžā neemsu paņēmis, un ceru, ka tādi vietējie, kas zin kā savā vietā skaldīt nenes mājās maisiem.


P.S tagad tā piemetu salīdzinājumam - Atceros, sīks būdams vietējie onkuļi lika tīklus - kas tad tur viņiem bija. kautkadas dažas raudiņas, kāds asarītis, plaudītis. žaņi vai samiņi bija reti. kāds līdaks.. Toreiz tās zives likās lielas, bet droši vien, ka tādas pašas vien bija (mazas). Viens ir skaidrs, ka tādu nelielo tīklinieku normāls copmanis vienā setā var "salikt". Tāpēc, tiem kas māk paņemt to zivi ir divtik liela atbildība. Un es zinu, ka viss iet uz labu :)
21.novembris 2012, 13:32 | links
 
jeeska: par zivju slaktēšanu sacensību laikā, tā ir plaša tēma! Es nesaprotu kapēc punktiņu dēļ - ailītē zivi būtu jānosit un tas ir arī ko teicu un kas man liekas nepieņemami! Paveicās ezeram bija štruntīga copes diena un labi neķērās, bet ja visiem būtu norma, tik sulīga tabula ne? A zivju resurss ezerā proporcionāli pretējs!

Totenhots: ja reiz raksti man, tad parādi kur esmu šāvis pār strīpu....
21.novembris 2012, 13:31 | links
 
C&R piekritējiem vajadzētu arī zināt, ka valstīs, kurās tiek piekopts C&R princips, tam pamatā ir arī normatīvā bāze un mērķis, kur tiek ievēroti C&R pamatprincipi. Tādi kā, ierobežojumi ar noteikrtu mērķi attiecās tikai uz konkrētām ūdenstilpnēm, lieto tikai mākslīgo ēsmu ar ierobežotu āķu skaitu bez atskabargas. Zivi atbrīvo no āķa ūdenī nevis izceļot no ūdens un nefotogrāfējot, nebučojot un citu arī neko nedarot. C&R principu izmanto konkrētās ūdens tilpnēs ar bagātīgu barības un nārsta vietu daudzumu pret ilgi dzīvojošu zivju sugām sekojot līdzi to populācija.
C&R likumpamatoti un kontrolēti pārsvarā izmanto palielināta makšķernieku presinga samazināšanai konkrētās ūdens tilpnēs. Iespējams, kā jau te tika minēts C&R likumpamatoti un kontrolēti varētu piemērot Burtniekā, vai kādā citā konkrētā ūdenstilpnē, bet Latvijā šādas prakses nav.
Kaut gan daži no C&R principiem jau darbojas MN, pienākums atlaist zemmēra zivis, ierobežojums katru zivju sugu skaitam un svaram, ko drīkst paturēt lomā.
21.novembris 2012, 13:30 | links
 
dsaddy
Definē man vērtīgo zivi:-)
21.novembris 2012, 13:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager