Līņi un to cope

Es domāju, ka Vidzemē un Latgalē līnim ūdens drusku par aukstu. Pēc 2 nedēļām, ja šitāds laiks pieturēsies vajadzētu būt ņēmienam. Šogad tāds jocīgs pavasaris, paskatoties savos pierakstos ir vilkti arī aprīlī un maijā iepriekšējos gados...Pats baroju ar vistu kombikormu un auzu pārslām. Ja ir tad atnāk karūsa, plaudis un līnis...Gaidām..
31.maijs 2011, 11:02 | links
 
Baaigi labi njem Kuldiigas centraa Maaras diikjii!
Breks Tu tachu zini! Iekshaa irtrakie eksemplaari ja kaads atkal nav iztiiklojis!
31.maijs 2011, 10:57 | links
 
Nosēdēju no 4.00-8.30,ne mazākās kustības.Divi līnīši atnāca uz to barību.Ai aizgāja stāstīt pārējiem, kāda barība un cik labs onkulis tur krastā sēdēja.Ēstgriba viņiem nav tāpēc,ka ūdens līmenis baigi zems un jo projām izžūst.Pie tam vēl tagad tas viss vecākais mēnesis.Ar 3.06 vajadzētu zivij palikt aktīvākai,vismaz no rītiem un vakaros.
31.maijs 2011, 10:19 | links
 
Vakar skatījos veču uz līņiem ar 10gr. pludiem sēž...jauna mode, vai ir kāds prikols...pats lieku 3gr.liekas pietiek....
31.maijs 2011, 09:55 | links
 
es nesen vienu diokjiiti atkodu.... sevishkji netiirot gan pazhu zaalju malu - baro ar rupjmaizi, bet uz aakja liek lielu slieku ( ja maza slieka tad siikas karuusinjas ljoti aatri copee, uz pamatiiga taarpa daudz retaak - nu un var pamegjinat taadu maizes bumbinju ka viss aakjis nosleepts - siikachi vienkashi nevarees panjemt bet liala karuusa un arii liinjuks ja buus klaat un ar apetiiti- neatteiksies
31.maijs 2011, 09:51 | links
 
varbūt visos dīķos nav vienādi , kā un uz ko ķert , bet es esmu ķēris uz baltajiem mušeniekiem , un rezultāts ir bijis labs, un pa starpai arī līņi ir gadījušies
31.maijs 2011, 09:43 | links
 
a uz ko tu ķēri?
31.maijs 2011, 08:31 | links
 
kaadas karuusas zelta ?sudrab......? tas ir svariigi ja zelta buus gruutaak izmaaniit baigi bailiigas un vietu iisto jaatrod visur vinas nenems man bij taads variants vienaa tilpnee bet atkodu man keeraas smilshaini duunainaa ar leepiiteem vietinaa . no krasta 2 metri sabaro ar kombikormu vnk izkaisi lai staigaa tai vietaa bet nedaudz un klusi seedi paveelu no 20:00 vari copi gaidiit ! pameegini man izdevaas tev lai veicaas !
31.maijs 2011, 01:40 | links
 
varbut kads var pastastit ka ķert lielas karūsa, jo man ir 1 ezers kur to ir daudz un lielas, - vienkārsi barot, un ķert ka līni, vai karūsai tur ko savadak darit , varbūt ēsmu celt virs grunts, vai kādas ēsmas lietor, u kur to meklēt? padalās kāds pieredzē
31.maijs 2011, 00:15 | links
 
tokito: Esam arī eksperimentejuši, bet rupmaizītes vietā saucamais ķieģelītis! Rezumē līdzīgs, bet tas ir arī saistīts ar kalendāra laiku kurā tu copē! Sezonas sakumā rupmaizīte/ķieģelītis rullē, bet sezonai ejot prasīs kko garšīgāku! Ir arī novērots, ka sākumā naktstārps ir numur 1, bet sezonai ejot baltie arī kukurūza pārņem ēdienkarti! Protams, subjektīvs viedoklis, bet es vtam ticu un tas arī nošancē!
30.maijs 2011, 23:23 | links
 
Atgriezos no izmeginajuma svetlaime-bijam ar brali cope sis ar veikala iebarojamo,es ar savu rupmaiziti
Bralim ne copes man divi eksemplari viens bik zem kilo otrs,apmeram,1.3kg
nezinu,vai tas ir manas copes vietas divainiba,bet ka iebaroju ar rupmaizi ta linis klat-nakam nedel pameginasu cita ezara!
30.maijs 2011, 23:15 | links
 
Akji,depo veikalos pagasgad ta paika bija nezinu ka sogad,bet es ar pirku vinju un man stradaja
30.maijs 2011, 22:30 | links
 
kuzijs- man liekas, ka Jaukas saucas, a varbūt tā ir cita.
30.maijs 2011, 20:45 | links
 
Barība :Zivju ēsma, Karūsa Līnis,Fish bait,ražotājs :SIA Kalifeks,Malnavas 15,LV-1057,Latvija
Tādu nebiju sastapis,iepakojums kā cukura paka(1kg.),virsū zīmējums-makšķernieks velk zivi iebridis līdz pusei ūdenī.Apraksti uz pakas =Rus,ENG,LT,EST,LV valodās.
Es nereklamēju šo barību,bet viņa man iepatikās savas cenas(1.45=1kg.) un sava sastāva+maluma dēļ.Krāsa ar brūngani pelēcīga,rīt mēģināšu otro reizi-tad uzrakstīšu.
30.maijs 2011, 20:07 | links
 
Par salmo zinu ka nerullē cik ir jaukta ...copes nav. Izmantoju leišu Juko (liekas) līnis karūsa, un arī nelielā daudzuma pie savas kombinētās barības.
30.maijs 2011, 16:10 | links
 
varbūt līnis pie rupjmaizes pieradis un tava barība ir sveša
30.maijs 2011, 15:02 | links
 
Linu specuki,vai gadijuma rupmaize,ka iebarojamais nestrada viss efiktivak?
biju linu cope-netalak onka vienkarsi samitrina rupmaizi un iebaro sim varas udens(burbulo)man ar veikala pirkto no copes un burbuliem ne smakas aizeju pie onkas sis iedod rupmaizi izdaru,ka teicis un linis klat ta tris liniem tiku
liekas ,ka veikala baribas ir tik aromatizetas,ka zivi nevis pievilina ,bet atgruz,ja tada rupmaizes cienisana
30.maijs 2011, 11:44 | links
 
No Vecpiebalgas līdz Nabītei jābrauc 300km!!!!!!!!!
30.maijs 2011, 07:35 | links
 
k442 -vai tad tas ir kaads liinu ezers varbuut licenceets vinsh ir vecpiebalgaa ?
29.maijs 2011, 23:15 | links
 
Sestdienas vakarā biju Mazajā Nabītē (turpat, kur pirms 2 nedēļām). Biju ~ no septiņiem līdz desmitiem, čoms jau bija priekšā un bija paspējis kādus pāris palaist... Sākumā vēl bija paliels vējš, čoms vienu tomēr dabū un dažus vēl nopūdelē, jo šamie pamanās uzsēsties uz āķa, pludiņu pat nepakustinot, bet man ne copes... Pēc kāda laiciņa arī man, taisoties pārmest makšķeri, tādā veidā viens izrādās pieķēries un tiek izvilkts. Kādu laiku vēlāk vējš tomēr pierimst, gar malu jau vairāk rāmuma, var jau darboties ērtāk un burbuļus arī šur tur ieraudzīt... Tā pamazītēm izvilku vēl četrus, vienu no tiem pēc pailgas kārdināšanas pa burbuļu placīti, dažas copes arī palika nerealizētas. Mājās aizvedu četrus no 600 līdz 700 g, piektais (~ 28 cm) aizgāja paaugties, piezvejā arī breksēns, rauda un ašuks. Čomam 2 "glumie" un 2 brekšeļi, bet viņam bija varāk "pūdeļu". Tā ka, neraugoties uz vējainumu un vēsumu, cope ir, ja izdodas trāpīt pareizajā vietā;))
29.maijs 2011, 22:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager