Līņi un to cope

Tur jau tā lieta,ka burbuļu var teikt ka nav.Pa zālēm ar tikai retu rītu kādi mazliet paložņā uz īsu laiciņu.Es nerunāju pa dīķiem,katrā vietā savādāk.Baigi vajag lietus,cerams ka rīt ap pusdienas laiku tā riktīgi uzlīs.Jo ūdens līmenis pat ļoti zems.Tas zivīm nepatīk,un laiks ar nav patstāvīgs.Būs siltas naktis un labs ūdens,tad jau būs citi rezultāti.
26.maijs 2011, 22:53 | links
 
bisk vel mana gala japagaida lai staigatu pec burbuljiem un kjertu,auksts vel te udens
26.maijs 2011, 22:38 | links
 
Man sodien linu vieta raudas tik vien keras
26.maijs 2011, 22:37 | links
 
Jonijs;ko man te vispār rakstīt,ja jau nevar iesvarot pludu-lai tas būtu jūtīgs-ko tad?Tādus es redzu katru reizi pie ūdeņiem,kuriem ir pluds un svins.Ja pluds stāv vertikāli-tad viss kārtībā,pazūd zem ūdens,var cirst.Jā pa to :tikai pieskaras gruntij:,nevajag jau vārdiem piesieties.Ir reizes,kad vispār ķeru zālēs pusūdenī,kur viņi staigā-karinot degungalā!Un naktstārpam ir pietiekošs svars,lai redzētu pluda iegrimi.Ne asakas-tas nav Jums raudas ķert!!!!!!!!!
26.maijs 2011, 22:33 | links
 
nu kur es kjeru zales ir ritigi,varetu teikt ka vel ritigak nevar but man ir ielikts autobusa prieksejais logs zalees guljus ka galds un tad viji visu redz cauri un spid zales, drosak nak virsu kur sabarots cope laba ,tik zin ja zales tad japipe cigarete un tad javelk kamer pats sevi nokause un iznak ka breksis araa
26.maijs 2011, 22:32 | links
 
kas to var zināt :).aizpagājušo gadu sēdeju ar divam copenēm viena teleskops 4,5m ar trim nelielām mēslu slieciņām,otra 3m bambuks,tipa kaķam raudiņas saķert ar 10nr āķi un diviem baltajiem.rezultāts 2-0 līņu labā-2pīrsingi uz bambuka :)
26.maijs 2011, 22:17 | links
 
Ko jūs te meklējat- nav vēl līnim labāks pluds par spalvu izdomāts :DDD
26.maijs 2011, 22:07 | links
 
ja normāli izsvarots pluds, tad 0,5 gr podpasokam ir daudz. ir tādi salmo ar smalku antnu tiem, 0,1 g, nobīda antenu zem ūdens
26.maijs 2011, 22:04 | links
 
jap ! Tāpēc jau man ir divi varianti, un pludiņi man ir tikai 3gr jo ,,strādāju,, ar mačenēm - kurām var viegli un precīzi iemest un tā kā zāles nav lielas - arī kāts tur ar 0,22mm. paskatīsimies, kāds rezultāts būs līdz Līgo ! :)))

Par copi.

P.s Vienīgi uz ko labāk - es joprojām uz nakteņiem?
26.maijs 2011, 21:59 | links
 
nu ko lai saka,smaks gadijums ka negribi neko mainit,sievietes jau biezhi jamaina lai neapnik ,kur tad vel copes varianti,lai kjertos labi,es nesudzos
26.maijs 2011, 21:45 | links
 
Runcis71 ja jau domā,ka jūt svinu pie neliela vējeļa var taču izmantot spalvas tipa pludiņu-svina svars maznozīmīgs,tālmetieni arī it kā nav nepieciešami.nekādas ļurkāšanas un muļļāšanas-paņem un lēnam dodas prom.paliks siltāks vispār varēs copēt turpat pie kājām.pludiņa pretestību var tāpat sajust,jo reāli līnim tie paši grami jāceļ augšā līdz brīdim,kad svins tiek atrauts no grunts(tas ir ja svins stāv uz grunts).nu nezinu,man tā slīdošo svinu padarīšana neiet īsti pie sirds(runa iet par vienu).uz līņiem bieži nesēžu,smagākais pluds ko izmantoju 4gr. svini 2,tipa 2+2gr viens uz grunts,otrs kaut kur augstāk :).pavadiņa-15cm gara. kaut kā nesakarīgi sanaca,labot neko negribu.:)
26.maijs 2011, 21:41 | links
 
margers kur tā skrote jāliek, kad redz, ka viņu pakustina?
26.maijs 2011, 21:14 | links
 
slidosho maksimalo un vienu skroti,ja to pakustina tad redz
26.maijs 2011, 21:01 | links
 
margers, par sviniem, par slīdošajiem sviniem.........
26.maijs 2011, 20:55 | links
 
parastam ir minuss viens,ja ievelk zales un kad piecert tad pizdrik aizkjeras,slidoshais atliecas uz otru pusi un padodas.var jau stoparu no abam pusem slidosham uzlikt un bus ok bus gan tas gan tas
26.maijs 2011, 20:42 | links
 
Līņi , kūtri. Šorīt vienu atkal dabuju , bet vairākas tukšās copes, tā viegli pavelk , laikam sajūt svinu un cimperlīgi pamet ! Pagaidām sistēma ar slīdošo pamata svinu un pludiņu 4:1 pret parasto.
26.maijs 2011, 20:27 | links
 
Jonjs, kāds vēl padpasoks, ja ir slīdošais svins? Nejauc visu kopā vienā sistēmā.
26.maijs 2011, 20:16 | links
 
palasot mans ar sak rekt
26.maijs 2011, 19:53 | links
 
tuvāk černobiļai rakti :D:D
26.maijs 2011, 16:53 | links
 
Kur tādus var saķert? :D Manējie sūdīgi, bez rokām. Tas droši vien no augsnes īpatnībām atkarīgs... :D
26.maijs 2011, 15:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager