Līņi un to cope

Pastulbi...bet iesmējos!
;)))
26.maijs 2011, 15:41 | links
 
Aakim īpašie nakteņi,viņi parausta auklu kad nonākuši lidz gruntij :D:D
26.maijs 2011, 15:35 | links
 
Kā tad tu zini, ka tev naktenieks pieskaras gruntij? Tad jāzin precīzs vietas dziļums, jo savādāk, jau tev neviens no sviniem to neparāda. Kur līdzena grunts tur var vēl noregulēt, bet ja nedaudz zāles kalni tad grūtāk. Kā vispār ar tiem slīdošajiem sviniem ir, vai viņiem jāaizslīd tieši līdz padpasokam? ķeru ar stacionāro pludu un it kā normāli, bet gribās saprast tā padpasoka jēgu, jo pēc idejas jau viņš mazs ir un neko nevar parādīt. Ja ēsmu uz grunts liek, tad jau skaidrs, ka to pēc slīdošā var noteikt, kas ar jāliek uz grunts.
26.maijs 2011, 15:32 | links
 
Ja vējš netraucē,tad pludu es ieregulēju tā,lai naktenieks tikai pieskaras gruntij.Pavada man ~30cm,maza svina skrots un slīdošs svins,pluds +/- 5gr.Ja vējš nes nost no iedomātās vietas,tad slīdošo svinu uz grunts.
26.maijs 2011, 15:03 | links
 
Šovakar sataisījos uz līnīti pasēdēt, nekad vēl nav sanācis sēdēt, varbūt kāds var atri izstāstīt, par sistēmām, kā labāk uz grunteni, vai uz pludu, barotava jāliek gruntenei, vai nē, ja uz pluda, tad tārps jātur uz grunti, vai nedaudz jāpieceļ, cik garas pavadas. Copēšu ezerā. Varētu pats sameklēt info, bet nav laika pie kompja sēdēt, jārukā! Paldies jau iepriekš!!!
26.maijs 2011, 14:25 | links
 
Nezinu,bet man parasti kāds paņem ap 6iem no rīta.Parasti ilgāk no rīta līdz 9.30 neesmu sēdējis.Kaut gan ir bijuši jau ap 11iem.Vakaros es ilgi tagad nesēžu,~10.30it.Kad saule aiziet aiz kokiem,tad vēl pus stundu,ja nav tad nach hauz.'Tas atkarīgs no vietas,un visi ir paņēmuši seklumā līdz 0.5m.Burbuļi vispār ļoti reti,uz barību nāk,bet kunģī nav.Priekšroku dod naktiniekam.Jā, rīta agrums ar nav neko devis.
26.maijs 2011, 13:07 | links
 
mutantu ruduļi ar nav slikts bonusiņš, ja līnis neņem
26.maijs 2011, 12:45 | links
 
Nja es ar mokos ar līdakām, sēžot Lielupē uz līņiem, bet vienu 2kg uz 0.17 mm tomēr dabūju krastā:)
Pēdējā reizē vispār izlēca ar blīkšķi un pārkoda auklu tieši zem pluda, nekāda pītā neglābtu...
Bet kopumā šogad 0 ar līņiem pagaidām, cik nu sanāk aizskriet, tikai mutanti ruduļi..
26.maijs 2011, 09:37 | links
 
Galvenais jau tas,kad tas šukārs čakarē smadzenes.Ja jau viņš paņemtu un ietu prom,tad jau lai iet.Retais paņem un iet prom no tās vietas.Viņa cope iesākumā baigi līdzīga līnim,..pavelk mazliet uz vienu pusi,tad pretējo,un tad pat stāv,...Tu gribi pārmest,tas jau sēž galā!Līnis vismaz pamuļā nervus,bet kad iet prom -tad iet!Brīnums,kā vakar vakarā man nevienu āķi nenokoda pa 3h.Laikam nepatīk viņām vējā,vilnī līst un tramdīt mazos.Toties rudulēnu sērga plosīja nakteniekus ne pa jokam,un līnis ar nepienāca tai vējā.
26.maijs 2011, 08:56 | links
 
es jau ar maja jau kadas 5 pavadas sasienu lai var nomainit,bet man pitai pavadai lielaka ticiba
26.maijs 2011, 08:53 | links
 
aakki,tad man vislaik veicās,jo pīto pavadu nav neviens šukārs nokodis!:)Japārsien gan jauna,tiesa kas tiesa!
26.maijs 2011, 08:26 | links
 
Pīto auklu līdakas kož pat ātrāk ,kā mono..Kāda man atšķirība,izvelku es to zemmēru -vai neizvelku.Tas tā pat norijis to naktstārpu un āķi dabūt laukā reti kad izdodas nesavainojot līdaku.Ne kas neatliek kā griezt nost un siet citu.Pārsvarā,ja izdodas izvilkt-tad tā pat jāpārsien,jo auklai vairs nav ticības.Nosēdi un palaid labu zivi!Tas jau nav raudas ķert!
26.maijs 2011, 08:22 | links
 
Lielupe pie varakļa kanāla noskatiju vietiņu,līciti diezgan noaugušu,šķiet ,ka tur varētu būtkads līnis.Kādas ēsmas liellupe uz līni labāk strāda?Kādas barības labāk liellupe strāda?Iepriekš paldies
26.maijs 2011, 00:02 | links
 
vispar jau tur kur es kjeru tur baltie tarpi no 8 lidz12 ir topa uz akja un lidakas netrauce
25.maijs 2011, 15:16 | links
 
es pito pavadinju izmantoju ta labak griez zali un mazos duchus var izvilk
25.maijs 2011, 15:14 | links
 
gribu zināt kur vidzemē normāli aiziet uz līņiem?
25.maijs 2011, 12:59 | links
 
Šorīt 4:3(+viens aizmuka,tad būtu ničš) līdaku labā.Bet tomēr esmu apmierināts,vienīgais baigi vējš traucēja.Varbūt ielikšu kādu bildi vēlāk!
25.maijs 2011, 12:54 | links
 
Hec viņs tev bonusa paķēra :D:D
25.maijs 2011, 12:53 | links
 
Hmm, manam vakardienas ruksim it kā puncis tukšs, bet puika laikam. Bet cīnījās jau godam, tā rakās iekšā, ka pa ceļam vēl paķēra kāda nesen norautu gruntenes sistēmu ar nosprāgusu asari galā, no sākuma domāju duplets, vai, kad paskatījos sapratu, čalis centies...
25.maijs 2011, 12:31 | links
 
Kurzemes pusē liekas vēl nenārsto , jo dipu dapu spēles pa zālēm vēl nav redzētas ...+ 9 tā ka pa aukstu.....
25.maijs 2011, 09:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager