Līņi un to cope

Varbūt dziļums nepareizs ķingālei, var būt saaugušas lēpenes apakšā , ka tu iemet tārps uz lapas, līnis zem lapas...variantu daudz...
19.maijs 2011, 09:44 | links
 
ilmys-kura vieta platone copē?,svete līņiem jabūt,nemakšķerē peldētavas,sēdi klusi-ja netālu no majam,izpēti vietu kur makšķerē,tur apakša ir visādi brīnumi,varbūt baro zālēs un zaros,udens ir duļķains.Brauc uz tušķu pusi un svēte pamēgini- apmēram 2kg iebarojamā barība līdzi ,ta ir upe ar straumi,vēlams dodies uz Apiņu tiltu,iebaro un būs,tik klusi un mierīgi,ja no priekiem uzmetisi kūleni-vari iet majās:))
19.maijs 2011, 07:47 | links
 
ir gan iebarots ar pirkto baribu gan pats esmu taisijisun neka
19.maijs 2011, 04:37 | links
 
ilmys nau veerts saac iziet uz asareeniem matrosikiem buus labaak
19.maijs 2011, 00:59 | links
 
varbūt vajag iebarot? :D:D:D:D
18.maijs 2011, 20:23 | links
 
nu veci/pamaciet.ato kuro dienu braucu un jegas nekadas>makskereju svetes upe gan platones uzpludinajuma un aiz taaaaaaaaaaa lini ir abas no minetajam vietambet kautka nesanak ?palidziet?
18.maijs 2011, 19:05 | links
 
Man jau ar līdz vakardienai tāpat bija tāda kā izsalkuma sajūta, kad lasīju par citu veiksmēm, tagad gan kādu dienu varu patīksmināties pats par savu rezultātu;)))
16.maijs 2011, 23:33 | links
 
k442 forshs apraksts:)riktiigi sakaarojaas uz liinjiem
16.maijs 2011, 23:24 | links
 
Nu tā, rinda pie datora izstāvēta, tagad sīkāk par vakarējo rītu.
5.30 atskan modinātājs, zvanu čomam, kurš arī taisījās braukt līņos, tas neceļ... Pāris sviestmaizes, kafija, saģērbjos, izeju sētā, ieslēdzu auto, hm, tikai + 1,5... Zvanu čomam vēlreiz, tas paceļ, bet miegains taisnojas, ka no gultas ārā nelīdīšot vis. Nu ko, braucu uz Mazo Nabīti viens pats, jau labu brīdi pirms septiņiem esmu pie ezera. Ūdens smuki zems, zāles gandrīz vēl nemaz, tā parasti izskatās maija sākumā. 6.50 startēju ar 2 kātiem. Laiks izskatās tāds ne visai, saulīte kaut kur paslēpjas, pa ezeru gareniski (no sāna) pūš austrumvējš, vēss (pie ezera rādīja + 5), copes nav, kaut gan zivtiņas kustas. Līdz 7.30 nevienas copītes, sāku jau palikt cemmīgs. Bišķi pēc pusastoņiem beidzot viens pluds pazūd, piecirtiens - b..., "promahs"! Naktenis tikai drusku apskādēts, sapravīju un metu turpat, cope gandrīz uzreiz, pagaidu, cērtu - IR, un labs!!! Diemžēl virspusē uzvilkt šis neļāvās, ielīda un ietinās pērnajās nezālēs, kādu minūti gaidīju, šis nekust un nekust. Man pacietības pietrūka, sāku raustīt auklu, pēc kāda brīža redzēju tik vīli vien, kad šis aiztinās, žēl gan, likās krietni pāri kilogramam. Jauns naktenis uz āķa, metiens tai pašā vietā, cigarete zobos, bet aizpīpāt nav laika, jo viens „braukā” atkal, cērtu – ir, šogad pirmais, nav liels, bet mēru tur. Kādu pusstundu nekā, tad vēl viens krastā, jau drusku lielāks, pēc laiciņa vēl viens. Pašās beigās jau gāja apmēram tāpat kā somu - zviedru mača 3. periodā, copes vairākos metienos pēc kārtas. Ap 9.20 noķēru pēc skaita sesto – lielāko, tad pirmo noķerto, vismazāko, palaidu paaugties. Mājās pārvedu četrus svarā no 0,5 līdz 0,7 kg un smukuli 1,2 kg. Laiks tāds pusapmācies arī palika, vējš pierima tikai uz kādu brīdi ap deviņiem, bet pēc pusdesmitiem sāka pūst pavisam neganti. Vēl C&R līdacēns ~ 40 cm, karūsa ~ 0,3 kg un rudulēns. Tāda līņu cope man tiešām nebija bijusi vēl nekad, nepilnās 2 h padsmit copes un seši krastā. Visas copes, izņemot vienu realizēto, vienā pāris metru lielā pleķītī, visticamāk, trāpīju uz īstās taciņas. Albumā ieliku pāris bildes, ko juniors uzņēma ar mobilo...
16.maijs 2011, 23:17 | links
 
Nav ,jau nav=labāk ja ir vēlme nokačā šo :http://fishingfilms.ru/1009-lovlya-linya-karasya-i-krasnoperki.html
16.maijs 2011, 13:29 | links
 
aakkis...taa nu gan nav vaaciesu valoda!
16.maijs 2011, 12:56 | links
 
interesants novērojumspēc vakardienas. 'Maniem līņiem vairāk patīk gaišās sliekas (tās kuras dzīvo zemē) nevis sarkanās no komposta kaudzes. Nosēdēju ar 2 sarkanājām uz āķa nekā, uzliku balto cope uzreiz sākās.
16.maijs 2011, 11:56 | links
 
Nu man gan vakar rīta pusē gāja superīgi, labākā līņu cope mūžā - 6 gab. ~ 1h 40 min. laikā! Vakarā uzrakstīšu biku detalizētāk, varbūt būs arī vizuāla info...
16.maijs 2011, 11:53 | links
 
Ja valodu nesaprot,tad tā pat labi redzams un saprotams kā strādā vācieši
16.maijs 2011, 11:08 | links
 
Arī biju uz Līnīti. Ķērās tikai finierīši, bet ezers tā burbuļoja.... Nosēdēju no 04:00 - 08:00, turklāt vietu iepriekšējā vakarā iebaroju. Izmēģināju gan naktinieku, gan balto ar slieku, bet nekā. Laiks bija tāds apmācies un lietains ik pa brīdim. Nākamreiz sūkās līnis.
16.maijs 2011, 10:36 | links
 
vakar steidzos darba uz copi......... paspeeju tieshi laikaa-uz kaartiigu lietus dushu!
bus jaatkarto...............
16.maijs 2011, 08:40 | links
 
jelgavas puse man ta pat gaja.gan jau kads kautko dabuja
16.maijs 2011, 04:22 | links
 
man nekaa negaaja copes bija bet aaraa dabuut nevareeju arii lietus zagaas virsuu veejsh pretiigs sejaa riit buushot labaak :
16.maijs 2011, 01:14 | links
 
aizvakar pec darba pa lietu laidam pie sukataja. lidz copes vietai bija kadi 300m, kad iestigam dublos. traktora meklesana, vilksana utt.. 23:00 tikai tikam skaidriba. braucam majas.
15.maijs 2011, 11:46 | links
 
Čortu! ;)
cerams jau ka kads glumais piekjersies! :))
15.maijs 2011, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager