Līņi un to cope

avtt - es dabuuju pirmo liiniiti arii atlaidu jau 1.majaa ?;] ko saki un vakar arii taadu pashu mmm ?:DD jaa un sarkanaa slieka nu protams uz ko tad veel var liini ?
5.maijs 2011, 01:45 | links
 
avtt - tas klimats galiigi domaaju shodien iet bet sapratu ka biezi sageerbjoties nosalshu jo tas ziemels ar austrumu tieshi sejaa un tas ir pretiigaak nekaa maajaas salt:]jo apkures ariinau vispaar te pieriigaa nekaa veel nau :]
2.maijs 2011, 17:27 | links
 
Atzīsties, atzīsties, Avtt, kurā desmitā ar virskilogramniekiem Tu jau šogad esi?
2.maijs 2011, 17:24 | links
 
ivo,viss notiek!
Ko nu tur saukšu skaitļus...tie tik tādi sausi cipari!;)
Vot ,šis uznākoši esošais vēsais klimatērijs, maķenīt norauj rokas bremzi visai padarīšanai...
2.maijs 2011, 17:20 | links
 
avtt - kas tur notiek ar kurzemes liiniem ? cik jau dabuuji ? vakar sausajaa vienu atlaizamo izceelu bija ap 20:00 un viss un Tev ?
2.maijs 2011, 17:12 | links
 
plencibrenci neteikshu ka tavs variants ir slikts katraa vietaa sava eesma tomeer sarkanaa slieka ir ejoshaakaa paika te Sausajaa nez vai uz ko citu dabuusi nu varbuut kaads velk nezinu pats neesmu meeginaajis kaut vienaa udenskraatuviitee uz 1.2 dabuuju uz mazu miiklas pikuciiti tapeec ????
2.maijs 2011, 17:09 | links
 
Ivo-S.D. pārsvarā visus esmu uz kukurūzu ar balto izvilcis.Protams uz slieku un naktstārpu arī ir,bet traucē visādi sīkie.
2.maijs 2011, 14:53 | links
 
edij,ja pareizi sapratu,tad nepareizi dari!
1.kombikormu aplej ar ūdeni.
1.1.kombikormam var uzliet verdošu ūdeni.
2.abos gadījumos gaidi ,kad masa sabriedīs.
3.un tikai tagad var zemi jaukt klāt,ja ir tāda vajadzība.
4.ja joprojām granulas ir cietas,tad tas nav kombikorms...
2.maijs 2011, 08:17 | links
 
ko darīt ja kombikormu sajaucot ar zemi un ūdeni pēc kāda laika tās granulas vienalga ir tikpat cietas? jaucu ar dīķa ūdeni
1.maijs 2011, 20:11 | links
 
sveiki.
pasakat kads kadu papild baribu varetu pats es pagatavot.
1.maijs 2011, 17:04 | links
 
Iebarosana kukuruzas bundža, esma slieka
1.maijs 2011, 14:05 | links
 
plencisbrencis - kapeec taa kas var buut labaaks pat iedomaaties nevaru miiklas picina vareetu buut bet tas ir katraa tilpnee savs S.Daugavaa uz to neko .
1.maijs 2011, 13:16 | links
 
Ivo-par sliekām nepiekritīšu...
1.maijs 2011, 13:01 | links
 
Sveiki, gribetos kautko uzzināt par līņu copi un vietām Lielupē (esmu pamainījis dzīves vietu) apmēram 500 m no Varkaļu ostas vai tikpat no Babītes ezera:)) Zinu, ka līņi ir gan Lielupē un gan Babītē un ir labu labās vietas:)) Neesmu iesācējs šajā lietā, vienkārši negribās vienu sezonu zaudēt uz izlūkošanai..., varbūt atradīsies kāds saprātīgs un godīgs copmanis - kompanjons, kurš varētu padalīties informacijā, droši varat privātajā e-pastā, varat droši uz manīm paļauties godīgumā:) Īstenībā esmu vairāķ spiningotājs, bet no pludiņa līnis interesē ļoti, uz spiningu pārsvara pārslēdzos, kad līnis jau iznārstojis, tad ir drusku interesantāk, var pamedīt gan līdaku gan zandartu:))) mans e-pasts uniks@inbox.lv Lai jums supes 1.maija atklāšanas svetki:))) (tas spiningotajiem)
1.maijs 2011, 08:06 | links
 
juriks par eesmu preciizi pateici diemzeel nekas par sarkansliekaam nau labaaks arii te Sausajaa Daugavaa
1.maijs 2011, 00:45 | links
 
Šobrīd taisos uz copi , bet nevaru izlemt kurp labāk doties? Kalnciems - Sloka uz upi vai uz tiem kanāliem attekām ? Pavasaros biju divreiz ,līnis ņem bet gribās lielākus . Saklausījos stāstus par divniekiem pie Kalnciema , tagad baigi nemierīgs .
Ja ir kāds ieteikums var arī uzrakstīt privāti , vai arī kāds taku zinis grib uz copi bet nav transporta , tad ar var rakstīt , varbūt sadomājam ko kopā . Izbraucu rīt ap 4 no Āgenskalna .
Sienāzi , vai Tavi copes apgabali nav tieši pretī Pavasariem , iesaki kaut ko ? Varu paķert gan ogles gan degmaisījumu !
Aizmirsu piebilst ,līnis grib tikai naktstārpu vai lielas sliekas , rij alkatīgi , uz baltajiem sūkā un jāj smadzenes , nu tā ir šobrīd personīgā pieredze.
30.aprīlis 2011, 16:12 | links
 
i
30.aprīlis 2011, 16:12 | links
 
Ir līņi vai nav ezeros?
29.aprīlis 2011, 15:01 | links
 
neesmu specs, bet iepriekseja vakara ap 2300 iegazu galda vieta 1kg salmo linu baribas kopa ar pusi bundelle kukuruzas. nakama rita 0400 ir jau gaiss un sezu lidz 1000. ja ir cope, tad lidz 1100. gala sprauzu baltos (kadus 5us) plus slieku. ja nav copes pie burbulu esamibas, uzliek kukuruzu, ar ko iebaroju iepriekseja vakara.

p.s. par sliekam. pasu raktas meslu kaudze stradaja vismaz pagajuso gadu daudz labak, ka veikala iegadatas.
29.aprīlis 2011, 11:07 | links
 
P.S. Es vakar vispār nebaroju, ja barotu, varbūt butu labāk.
29.aprīlis 2011, 09:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager