Līņi un to cope

kad rudulis sak nemties, lieku kukuruzu un uz grunts. kad pienak sukatajs - lieku burgeru un metu virs burbuliem. viss.
11.maijs 2016, 01:23 | links
 
Risinājums absolūti vienkāršs - pacietība. Kad es aizbraucu ķert līņus, iebaroju, pienāk ruduļi. Viņi ķerās uz nebēdu, pēc kāda laika sāk pienākt līņi, tovar manīt , kad nebeidzamās copes pekšņi vai mazliet pakāpeniski pazūd. Tad nu šis signāls ir jauztver to, ka pavisam ļoti iespējams tuliņ ķersies līnis. Vajag pagaidīt nedaudz.. nevajag to momentu uztvert, ka zivis vairs neņem. Tā man bija pagājušo gadu, ļoti izteikti vienreiz, kad sāka līņi ņemt pēkšņi vairs nebija neviena ruduļa, es domāju, ka vnk ruduļus aizdzen prom līnis.. Var arī kāda līdaka aizbiedēt.. Bet savādāk es nezinu kā ar viņiem tikt galā. :)

fish_a_man, 9.maijs 2016, 23:14

Tieši tā!
10.maijs 2016, 22:29 | links
 
Ruduļi mazākā bēda ! Man kā sabaro tā līdakas klāt un pa ,, uzklāto galdu,, dzīvo palēkdamies !
Nu vēl kādu stundu pasēdēšu un tad jau manīs vai līnim arī būs gribēšana ...

Docents, 10.maijs 2016, 19:06
Man tas pats,jau treša paciņa ar ovnerisiem iet zobainajiem zīmuliem...serga pavasari
upiks, 10.maijs 2016, 19:42
10.maijs 2016, 19:44 | links
 
Ruduļi mazākā bēda ! Man kā sabaro tā līdakas klāt un pa ,, uzklāto galdu,, dzīvo palēkdamies !
Nu vēl kādu stundu pasēdēšu un tad jau manīs vai līnim arī būs gribēšana ...

Docents, 10.maijs 2016, 19:06
10.maijs 2016, 19:42 | links
 
Ruduļi mazākā bēda ! Man kā sabaro tā līdakas klāt un pa ,, uzklāto galdu,, dzīvo palēkdamies !
Nu vēl kādu stundu pasēdēšu un tad jau manīs vai līnim arī būs gribēšana ...
10.maijs 2016, 19:06 | links
 
Jā, mani ar interesē, kā piespiest ruduli neēst līnim domāto jebkura izmēra kumosu!!

Padomu studijā, ja drīkst lūgt. :)

o.

otinjsh, 9.maijs 2016, 18:03


Pielikt klāt šiltīti - Ruduļiem nāvējoša paika!. Un klāt bildīti - zivs galvaskausiņš, kam pāri divas sakrustotas asakas. :D
10.maijs 2016, 14:09 | links
 
Bārtas pietekās šie jemās pa krasta zālēm kā traki....pāris dienas jāpagaida....
10.maijs 2016, 10:23 | links
 
Jā, mani ar interesē, kā piespiest ruduli neēst līnim domāto jebkura izmēra kumosu!!

Padomu studijā, ja drīkst lūgt. :)

o.

otinjsh, 9.maijs 2016, 18:03

Nekā, viņš stums iekšā vienalga. tā ir- jāgaida līņa pienākšana
10.maijs 2016, 02:34 | links
 
Risinājums absolūti vienkāršs - pacietība. Kad es aizbraucu ķert līņus, iebaroju, pienāk ruduļi. Viņi ķerās uz nebēdu, pēc kāda laika sāk pienākt līņi, tovar manīt , kad nebeidzamās copes pekšņi vai mazliet pakāpeniski pazūd. Tad nu šis signāls ir jauztver to, ka pavisam ļoti iespējams tuliņ ķersies līnis. Vajag pagaidīt nedaudz.. nevajag to momentu uztvert, ka zivis vairs neņem. Tā man bija pagājušo gadu, ļoti izteikti vienreiz, kad sāka līņi ņemt pēkšņi vairs nebija neviena ruduļa, es domāju, ka vnk ruduļus aizdzen prom līnis.. Var arī kāda līdaka aizbiedēt.. Bet savādāk es nezinu kā ar viņiem tikt galā. :)
9.maijs 2016, 23:14 | links
 
Jā, mani ar interesē, kā piespiest ruduli neēst līnim domāto jebkura izmēra kumosu!!

Padomu studijā, ja drīkst lūgt. :)

o.
9.maijs 2016, 18:03 | links
 
O. Es arī tur ķeru līņus. Man vislabāk protams tur iet naktene, pēc tam baltie. Vienīgi cīņa ar ruduliem vienmēr ir.. Bet tas ar atkosts..

fish_a_man, 9.maijs 2016, 07:58

Padalies,informācijā par tiem ruduļiem. ;) Man arī, ar to problēma,sad tad
9.maijs 2016, 17:52 | links
 
Paldies par informaciju
9.maijs 2016, 10:21 | links
 
O. Es arī tur ķeru līņus. Man vislabāk protams tur iet naktene, pēc tam baltie. Vienīgi cīņa ar ruduliem vienmēr ir.. Bet tas ar atkosts..
9.maijs 2016, 07:58 | links
 
Piemirsu piebilst par baribam,nevaaru putras,jo velos vel copet sava vieta,pasgatavotam paikam minus -ja zivis neaped-var sakt skabt..
Bet nu veikala noperkamajam vel pielieku saulespuku spraukumus,citreiz maz bikit medu...vel loti labi darbojas Biezpiens,bet to va tik marle savadak Linis pieedsies biezpienu un esmu ignores
8.maijs 2016, 21:54 | links
 
Linus copeju Vecumnieku purva...nez ka citi linu copmani ,bet mana vieta vislabak strada parasta sliecina(balta),bet pec Ligo svetkiem jau saku izmantot baltos kapurus(musu),jo,tad glumais jau izlepusaks!
Protams,par esmu var izmantot vel cita lietinas-gaumes lieta...
Labi strada kukuruza ,bet ir minuss...linis r savu sukasanu vinu novelk nost un akitim atsedzas spice un vsjo -parak liels cakars
Zinu Linu copmani,kas lasa diki tos udens tarpinus(kas buve ap sevi majinas)un ari par lomiem nevar sudzeties...
Pats Lini ari esmu dabujis uz majvaboles kapura,ta ka esmas zina,jamegina
8.maijs 2016, 21:49 | links
 
Sveiki,uz ko vis labak kert liini? Un ar ko vislabak iebarot?
8.maijs 2016, 21:40 | links
 
Pirmo reizi šogad uz līņiem.3 gab..Mazākie uz kilo , lielākais 1.300. Pa vidu ņēma ruduļi uz 300 gr..Diena pavadīta jauki , laiks super . Jā , līņi paņēma ap diviem dienā , jo atbraucām tikai ap 11.30 - pēc darba. - Dūņezers - Lilaste. Visiem ne asakas !
8.maijs 2016, 20:31 | links
 
Dīķī ūdens iespējams ir krietni vien jau kārtīgi iesilis un šie ir jau kārtīgi atmodušies un palikuši aktīvi un ēdelīgi. Mazie?
8.maijs 2016, 15:17 | links
 
Piemājas dīķī šodien no rīta līdz pusdienslaikam dabūju 7 līņus!
8.maijs 2016, 15:13 | links
 
Nu skaidrs, tad ir jālaiž medīt līņus.
8.maijs 2016, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager